Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 197,17 | 222 | 139 | 10 | 83 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 182,00 | 243 | 139 | 8 | 67 % |
| 3. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 178,83 | 214 | 150 | 10 | 83 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 177,17 | 191 | 170 | 4 | 33 % |
| 5. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 176,67 | 201 | 160 | 10 | 83 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 176,17 | 189 | 170 | 6 | 50 % |
| 7. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 3 | 176,00 | 189 | 168 | 2 | 33 % |
| 8. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 174,50 | 172 | 138 | 11 | 92 % |
| 9. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 174,17 | 224 | 143 | 6 | 50 % |
| 10. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 3 | 173,00 | 168 | 124 | 4 | 67 % |
| 11. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 172,83 | 190 | 124 | 7 | 58 % |
| 12. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 6 | 170,00 | 185 | 129 | 6 | 50 % |
| 13. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 169,33 | 219 | 138 | 4 | 33 % |
| 14. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 167,83 | 201 | 140 | 6 | 50 % |
| 15. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 3 | 167,33 | 186 | 127 | 2 | 33 % |
| 16. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 166,33 | 186 | 120 | 10 | 83 % |
| 17. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 6 | 164,83 | 196 | 123 | 8 | 67 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 162,00 | 197 | 130 | 2 | 33 % |
| 19. | Meca Ondřej+20 | 3+1 | 6 | 161,67 | 173 | 125 | 5 | 42 % |
| 20. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 161,33 | 222 | 129 | 5 | 42 % |
| 21. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 6 | 161,17 | 147 | 117 | 4 | 33 % |
| 22. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 6 | 158,00 | 148 | 118 | 4 | 33 % |
| 23. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 155,83 | 156 | 115 | 4 | 33 % |
| 24. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 6 | 155,00 | 205 | 127 | 4 | 33 % |
| 25. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 154,17 | 152 | 124 | 10 | 83 % |
| 26. | Blažek Michal+15 | 3+1 | 6 | 151,83 | 175 | 111 | 4 | 33 % |
| 27. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 3 | 151,33 | 149 | 132 | 2 | 33 % |
| 28. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 3 | 150,33 | 167 | 141 | 4 | 67 % |
| 29. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 150,17 | 164 | 112 | 6 | 50 % |
| 30. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 3 | 148,00 | 156 | 116 | 2 | 33 % |
| 31. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 3 | 145,33 | 132 | 120 | 2 | 33 % |
| 32. | Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 3 | 143,33 | 142 | 93 | 2 | 33 % |
| 33. | Cáb Jan+15 | GAMA | 3 | 129,67 | 162 | 91 | 2 | 33 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 124,50 | 151 | 108 | 0 | 0 % |
| 35. | Peter Tomáš+20 | VOLEJBAL | 6 | 124,50 | 139 | 64 | 4 | 33 % |