Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 196,17 | 248 | 147 | 12 | 100 % |
| 2. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 3 | 188,00 | 188 | 170 | 6 | 100 % |
| 3. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 3 | 182,00 | 187 | 139 | 2 | 33 % |
| 4. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 180,00 | 224 | 141 | 8 | 67 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 178,17 | 188 | 167 | 12 | 100 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 177,17 | 210 | 130 | 8 | 67 % |
| 7. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 175,67 | 194 | 143 | 8 | 67 % |
| 8. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 173,83 | 177 | 144 | 6 | 50 % |
| 9. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 172,83 | 179 | 131 | 6 | 50 % |
| 10. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 3 | 171,67 | 198 | 141 | 4 | 67 % |
| 11. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 170,50 | 189 | 158 | 8 | 67 % |
| 12. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 6 | 168,67 | 188 | 102 | 6 | 50 % |
| 13. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 168,33 | 212 | 147 | 8 | 67 % |
| 14. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 6 | 168,00 | 202 | 135 | 4 | 33 % |
| 15. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 167,17 | 203 | 124 | 4 | 33 % |
| 16. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 167,17 | 203 | 137 | 9 | 75 % |
| 17. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 166,33 | 182 | 118 | 3 | 25 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 164,83 | 182 | 155 | 6 | 50 % |
| 19. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 6 | 163,17 | 169 | 107 | 8 | 67 % |
| 20. | Meca Ondřej+20 | 3+1 | 6 | 163,17 | 202 | 122 | 7 | 58 % |
| 21. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 163,00 | 189 | 142 | 2 | 17 % |
| 22. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 162,33 | 164 | 109 | 0 | 0 % |
| 23. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 3 | 160,67 | 175 | 109 | 4 | 67 % |
| 24. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 6 | 160,00 | 224 | 118 | 4 | 33 % |
| 25. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 157,33 | 173 | 142 | 4 | 67 % |
| 26. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 6 | 156,50 | 162 | 107 | 4 | 33 % |
| 27. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 3 | 156,33 | 171 | 114 | 2 | 33 % |
| 28. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 3 | 155,67 | 175 | 122 | 4 | 67 % |
| 29. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 154,67 | 180 | 101 | 4 | 33 % |
| 30. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 3 | 150,33 | 136 | 120 | 2 | 33 % |
| 31. | Cáb Jan+15 | GAMA | 3 | 150,00 | 157 | 122 | 2 | 33 % |
| 32. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 148,50 | 177 | 114 | 4 | 33 % |
| 33. | Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 3 | 147,33 | 125 | 110 | 5 | 83 % |
| 34. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 144,50 | 161 | 112 | 4 | 33 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 131,33 | 152 | 114 | 0 | 0 % |