Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 183,67 | 220 | 156 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,50 | 213 | 166 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 180,83 | 186 | 140 | 10 | 83 % |
| 4. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 3 | 178,33 | 199 | 147 | 4 | 67 % |
| 5. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 177,67 | 184 | 165 | 10 | 83 % |
| 6. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 176,33 | 191 | 148 | 10 | 83 % |
| 7. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 6 | 174,67 | 197 | 130 | 7 | 58 % |
| 8. | Meca Ondřej+20 | 3+1 | 3 | 174,67 | 157 | 151 | 6 | 100 % |
| 9. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 3 | 173,00 | 190 | 143 | 4 | 67 % |
| 10. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 6 | 172,00 | 187 | 123 | 10 | 83 % |
| 11. | Blažek Michal+15 | 3+1 | 3 | 171,33 | 171 | 137 | 6 | 100 % |
| 12. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 168,67 | 184 | 127 | 8 | 67 % |
| 13. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 3 | 167,33 | 168 | 134 | 2 | 33 % |
| 14. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 165,17 | 195 | 146 | 3 | 25 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 162,67 | 186 | 136 | 8 | 67 % |
| 16. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 6 | 162,50 | 162 | 123 | 2 | 17 % |
| 17. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 6 | 160,50 | 176 | 106 | 2 | 17 % |
| 18. | Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 3 | 160,00 | 154 | 104 | 2 | 33 % |
| 19. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 3 | 159,00 | 190 | 143 | 2 | 33 % |
| 20. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 3 | 157,67 | 172 | 147 | 0 | 0 % |
| 21. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 156,17 | 161 | 115 | 6 | 50 % |
| 22. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 6 | 156,17 | 180 | 114 | 6 | 50 % |
| 23. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 155,33 | 185 | 132 | 6 | 50 % |
| 24. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 154,83 | 166 | 115 | 6 | 50 % |
| 25. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 6 | 154,00 | 201 | 131 | 6 | 50 % |
| 26. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 153,67 | 179 | 124 | 2 | 17 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 151,83 | 172 | 114 | 4 | 33 % |
| 28. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 6 | 151,33 | 181 | 113 | 6 | 50 % |
| 29. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 151,00 | 155 | 122 | 6 | 50 % |
| 30. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 151,00 | 179 | 117 | 6 | 50 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,50 | 174 | 135 | 2 | 17 % |
| 32. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 148,00 | 167 | 103 | 6 | 50 % |
| 33. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 145,50 | 196 | 111 | 4 | 33 % |
| 34. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 3 | 140,67 | 144 | 107 | 0 | 0 % |
| 35. | Cáb Jan+15 | GAMA | 3 | 116,67 | 107 | 95 | 0 | 0 % |