Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 191,67 | 249 | 149 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 188,67 | 194 | 136 | 8 | 67 % |
| 3. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 6 | 188,50 | 200 | 159 | 8 | 67 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 188,00 | 216 | 162 | 6 | 50 % |
| 5. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 6 | 184,00 | 203 | 145 | 12 | 100 % |
| 6. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 179,50 | 202 | 148 | 10 | 83 % |
| 7. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 179,17 | 172 | 143 | 6 | 50 % |
| 8. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 5 | 177,80 | 175 | 143 | 10 | 100 % |
| 9. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 177,67 | 192 | 161 | 10 | 83 % |
| 10. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 6 | 176,83 | 165 | 128 | 8 | 67 % |
| 11. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,00 | 213 | 155 | 4 | 33 % |
| 12. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 6 | 173,17 | 179 | 127 | 10 | 83 % |
| 13. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 6 | 173,17 | 173 | 120 | 8 | 67 % |
| 14. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 6 | 172,83 | 193 | 122 | 6 | 50 % |
| 15. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 172,67 | 188 | 134 | 8 | 67 % |
| 16. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 6 | 172,33 | 190 | 134 | 9 | 75 % |
| 17. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 172,00 | 194 | 140 | 8 | 67 % |
| 18. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 170,00 | 203 | 147 | 5 | 42 % |
| 19. | Meca Ondřej+20 | 3+1 | 3 | 170,00 | 168 | 136 | 1 | 17 % |
| 20. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 167,50 | 201 | 151 | 6 | 50 % |
| 21. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 6 | 165,33 | 175 | 116 | 4 | 33 % |
| 22. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 163,17 | 183 | 146 | 4 | 33 % |
| 23. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 162,17 | 166 | 128 | 6 | 50 % |
| 24. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 158,83 | 192 | 139 | 1 | 8 % |
| 25. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 158,17 | 177 | 105 | 4 | 33 % |
| 26. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 157,00 | 190 | 114 | 4 | 33 % |
| 27. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 6 | 156,00 | 170 | 130 | 0 | 0 % |
| 28. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 6 | 156,00 | 180 | 132 | 0 | 0 % |
| 29. | Blažek Michal+15 | 3+1 | 3 | 155,00 | 167 | 117 | 2 | 33 % |
| 30. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 145,17 | 177 | 117 | 0 | 0 % |
| 31. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 139,50 | 149 | 107 | 0 | 0 % |
| Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 1 | 105,00 | 77 | 77 | 0 | 0 % |