Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 208,17 | 214 | 186 | 12 | 100 % |
| 2. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 195,00 | 234 | 168 | 12 | 100 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 191,50 | 194 | 189 | 12 | 100 % |
| 4. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 189,00 | 202 | 179 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,17 | 216 | 149 | 10 | 83 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 185,50 | 223 | 158 | 12 | 100 % |
| 7. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 184,00 | 221 | 158 | 10 | 83 % |
| 8. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 182,00 | 222 | 146 | 8 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,50 | 211 | 168 | 10 | 83 % |
| 10. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 176,17 | 202 | 152 | 10 | 83 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 5 | 169,60 | 206 | 145 | 6 | 60 % |
| 12. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 166,67 | 178 | 141 | 2 | 17 % |
| 13. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 163,83 | 190 | 128 | 10 | 83 % |
| 14. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 158,83 | 211 | 132 | 4 | 33 % |
| 15. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 6 | 157,33 | 194 | 137 | 4 | 33 % |
| 16. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 157,00 | 198 | 103 | 4 | 67 % |
| 17. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 156,83 | 183 | 124 | 8 | 67 % |
| 18. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 154,33 | 182 | 138 | 2 | 17 % |
| 19. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 154,33 | 187 | 128 | 2 | 17 % |
| 20. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 153,67 | 166 | 116 | 8 | 67 % |
| 21. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 152,33 | 200 | 112 | 4 | 33 % |
| 22. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 150,17 | 178 | 133 | 2 | 17 % |
| 23. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 147,00 | 169 | 116 | 2 | 33 % |
| 24. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 146,67 | 165 | 129 | 2 | 17 % |
| 25. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 145,17 | 167 | 119 | 2 | 17 % |
| Schindler Radek | LAMPIÓNI | 1 | 145,00 | 145 | 145 | 2 | 100 % | |
| 26. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 144,33 | 150 | 138 | 0 | 0 % |
| 27. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 143,50 | 166 | 126 | 0 | 0 % |
| 28. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 143,00 | 157 | 99 | 4 | 67 % |
| 29. | Lysek Petr | TRAKEŘI | 6 | 139,17 | 162 | 120 | 0 | 0 % |
| 30. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 138,00 | 150 | 98 | 2 | 17 % |
| 31. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 132,50 | 165 | 104 | 0 | 0 % |
| 32. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 129,50 | 155 | 95 | 6 | 50 % |