Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 198,67 | 230 | 179 | 11 | 92 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,33 | 234 | 139 | 10 | 83 % |
| 3. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 188,83 | 255 | 147 | 8 | 67 % |
| 4. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 185,00 | 203 | 167 | 12 | 100 % |
| 5. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 181,50 | 226 | 160 | 12 | 100 % |
| 6. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 181,17 | 222 | 142 | 3 | 25 % |
| 7. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 177,00 | 208 | 138 | 6 | 50 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 170,50 | 212 | 136 | 10 | 83 % |
| 9. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 170,17 | 201 | 130 | 8 | 67 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 167,67 | 190 | 155 | 10 | 83 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 167,33 | 200 | 146 | 6 | 50 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 162,50 | 179 | 146 | 6 | 50 % |
| 13. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 161,50 | 178 | 137 | 8 | 67 % |
| 14. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 161,33 | 178 | 140 | 4 | 67 % |
| 15. | Nogol Roman | ONDRÁŠ | 3 | 160,67 | 187 | 127 | 6 | 100 % |
| 16. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 160,00 | 182 | 127 | 2 | 33 % |
| 17. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 3 | 158,67 | 162 | 155 | 2 | 33 % |
| 18. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 158,00 | 201 | 128 | 4 | 33 % |
| 19. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 156,83 | 181 | 133 | 4 | 33 % |
| 20. | Blažek Michal | 3+1 | 3 | 156,67 | 165 | 141 | 6 | 100 % |
| 21. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 3 | 155,67 | 159 | 151 | 3 | 50 % |
| 22. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 149,33 | 154 | 124 | 0 | 0 % |
| 23. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 147,00 | 162 | 130 | 2 | 33 % |
| 24. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 146,83 | 183 | 119 | 6 | 50 % |
| 25. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 146,50 | 155 | 140 | 6 | 50 % |
| 26. | Meca Ondřej | 3+1 | 3 | 146,00 | 154 | 135 | 2 | 33 % |
| 27. | Müller Vladimír | DŮCHODCI | 3 | 146,00 | 171 | 130 | 2 | 33 % |
| 28. | Mihulka Josef | DŮCHODCI | 6 | 145,17 | 155 | 134 | 3 | 25 % |
| 29. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 144,00 | 152 | 115 | 6 | 50 % |
| 30. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 142,17 | 168 | 109 | 2 | 17 % |
| 31. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 140,83 | 178 | 108 | 2 | 17 % |
| 32. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 140,33 | 187 | 105 | 0 | 0 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 139,17 | 155 | 106 | 2 | 17 % |
| 34. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 138,67 | 160 | 100 | 0 | 0 % |
| 35. | Chalupa Tomáš | ONDRÁŠ | 3 | 129,67 | 144 | 120 | 4 | 67 % |
| 36. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 125,67 | 145 | 91 | 2 | 17 % |