Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 210,50 | 219 | 179 | 12 | 100 % |
| 2. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 187,50 | 219 | 161 | 4 | 33 % |
| 3. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 199 | 165 | 6 | 50 % |
| 4. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 182,83 | 216 | 151 | 12 | 100 % |
| 5. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 181,00 | 198 | 168 | 12 | 100 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 178,67 | 205 | 141 | 9 | 75 % |
| 7. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 6 | 176,50 | 224 | 141 | 10 | 83 % |
| 8. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 175,33 | 195 | 155 | 8 | 67 % |
| 9. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 174,17 | 194 | 137 | 4 | 33 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 173,33 | 182 | 167 | 8 | 67 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 166,67 | 191 | 143 | 10 | 83 % |
| 12. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 166,00 | 171 | 146 | 4 | 67 % |
| 13. | Müller Vladimír | DŮCHODCI | 6 | 165,17 | 213 | 131 | 8 | 67 % |
| 14. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 159,00 | 189 | 127 | 2 | 17 % |
| 15. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 157,67 | 194 | 137 | 10 | 83 % |
| 16. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 155,83 | 182 | 97 | 6 | 50 % |
| 17. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 149,00 | 205 | 118 | 10 | 83 % |
| 18. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 148,83 | 180 | 134 | 4 | 33 % |
| 19. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 148,67 | 152 | 129 | 0 | 0 % |
| 20. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,50 | 191 | 112 | 3 | 25 % |
| 21. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 147,83 | 157 | 130 | 10 | 83 % |
| 22. | Blažek Michal | 3+1 | 3 | 147,67 | 168 | 130 | 0 | 0 % |
| 23. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 141,33 | 136 | 131 | 0 | 0 % |
| 24. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 140,67 | 167 | 118 | 2 | 17 % |
| 25. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 140,00 | 172 | 112 | 6 | 50 % |
| 26. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 137,33 | 156 | 121 | 2 | 17 % |
| 27. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 131,00 | 155 | 110 | 2 | 17 % |
| 28. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 3 | 130,33 | 137 | 100 | 2 | 33 % |
| 29. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 128,83 | 155 | 106 | 2 | 17 % |
| 30. | Lysek Petr | TRAKEŘI | 6 | 127,67 | 144 | 108 | 10 | 83 % |
| 31. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 3 | 127,67 | 145 | 97 | 0 | 0 % |
| 32. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 112,33 | 140 | 97 | 2 | 17 % |
| 33. | Majchrák Dušan | BISTRO | 3 | 99,67 | 105 | 95 | 0 | 0 % |