Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 194,83 | 265 | 155 | 8 | 67 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,00 | 200 | 152 | 10 | 83 % |
| 3. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 190,50 | 223 | 150 | 10 | 83 % |
| 4. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 189,83 | 215 | 154 | 12 | 100 % |
| 5. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 182,67 | 201 | 155 | 12 | 100 % |
| 6. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 176,50 | 204 | 147 | 10 | 83 % |
| 7. | Mikšovičová Sylva+8 | PERMONÍCI | 3 | 173,67 | 171 | 160 | 0 | 0 % |
| 8. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 173,33 | 201 | 142 | 10 | 83 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,83 | 211 | 149 | 6 | 50 % |
| 10. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 171,00 | 207 | 149 | 6 | 50 % |
| 11. | Karkoška Pavel | PERMONÍCI | 3 | 171,00 | 190 | 158 | 2 | 33 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 170,67 | 193 | 141 | 4 | 33 % |
| 13. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 170,33 | 202 | 150 | 8 | 67 % |
| 14. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 170,17 | 204 | 144 | 6 | 50 % |
| 15. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 169,83 | 236 | 149 | 10 | 83 % |
| 16. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 168,83 | 180 | 158 | 2 | 17 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 168,67 | 181 | 155 | 4 | 67 % |
| 18. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 166,17 | 179 | 139 | 6 | 50 % |
| 19. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 161,50 | 208 | 136 | 2 | 17 % |
| 20. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 3 | 160,33 | 188 | 136 | 2 | 33 % |
| 21. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 159,67 | 167 | 150 | 4 | 67 % |
| 22. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 3 | 157,67 | 185 | 133 | 4 | 67 % |
| 23. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 156,50 | 184 | 139 | 6 | 50 % |
| 24. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 152,17 | 222 | 105 | 4 | 33 % |
| 25. | Müller Vladimír | DŮCHODCI | 3 | 148,00 | 150 | 145 | 4 | 67 % |
| 26. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 147,83 | 178 | 122 | 4 | 33 % |
| 27. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 146,00 | 161 | 104 | 4 | 67 % |
| 28. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 142,67 | 151 | 128 | 2 | 17 % |
| 29. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 142,33 | 162 | 114 | 4 | 67 % |
| 30. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 141,83 | 188 | 98 | 2 | 17 % |
| 31. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 140,67 | 196 | 102 | 4 | 33 % |
| 32. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 138,50 | 166 | 123 | 4 | 33 % |
| 33. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 137,33 | 133 | 123 | 2 | 33 % |
| 34. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 3 | 134,33 | 132 | 121 | 0 | 0 % |
| 35. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 3 | 132,33 | 164 | 108 | 0 | 0 % |
| 36. | Štefaník Pavel | BISTRO | 6 | 115,00 | 138 | 84 | 2 | 17 % |