Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 194,33 | 235 | 147 | 6 | 50 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,00 | 194 | 169 | 10 | 83 % |
| 3. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 179,17 | 199 | 148 | 4 | 33 % |
| 4. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 178,00 | 200 | 143 | 2 | 33 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 177,50 | 204 | 153 | 8 | 67 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 173,83 | 211 | 150 | 10 | 83 % |
| 7. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 173,00 | 181 | 161 | 10 | 83 % |
| 8. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 173,00 | 224 | 122 | 4 | 67 % |
| 9. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 172,67 | 210 | 136 | 4 | 33 % |
| 10. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 171,83 | 203 | 141 | 12 | 100 % |
| 11. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 171,00 | 179 | 142 | 8 | 67 % |
| 12. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 170,83 | 194 | 150 | 8 | 67 % |
| 13. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 169,83 | 222 | 125 | 6 | 50 % |
| 14. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 169,83 | 203 | 146 | 6 | 50 % |
| 15. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 168,83 | 179 | 149 | 8 | 67 % |
| 16. | Müller Vladimír | DŮCHODCI | 6 | 166,33 | 190 | 156 | 6 | 50 % |
| 17. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 165,67 | 202 | 136 | 2 | 33 % |
| 18. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 4 | 165,50 | 187 | 140 | 4 | 50 % |
| 19. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 163,67 | 169 | 122 | 12 | 100 % |
| 20. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 163,67 | 204 | 132 | 8 | 67 % |
| 21. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 163,67 | 177 | 154 | 4 | 67 % |
| 22. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 163,00 | 173 | 157 | 8 | 67 % |
| 23. | Vilášek Ondřej | LAMPIÓNI | 3 | 157,00 | 186 | 138 | 4 | 67 % |
| 24. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 152,33 | 176 | 130 | 2 | 17 % |
| 25. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 152,00 | 185 | 129 | 6 | 50 % |
| 26. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 147,67 | 149 | 127 | 0 | 0 % |
| 27. | Lysek Petr | TRAKEŘI | 6 | 147,50 | 175 | 120 | 2 | 17 % |
| 28. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 144,50 | 225 | 108 | 6 | 50 % |
| 29. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 139,50 | 158 | 120 | 0 | 0 % |
| 30. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 135,83 | 201 | 104 | 4 | 33 % |
| 31. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 134,00 | 148 | 109 | 4 | 33 % |
| 32. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 5 | 128,80 | 132 | 113 | 0 | 0 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 118,00 | 133 | 96 | 2 | 17 % |
| 34. | Meca Ondřej | 3+1 | 3 | 115,67 | 134 | 81 | 0 | 0 % |