Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 204,00 | 231 | 166 | 10 | 83 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 195,17 | 240 | 155 | 12 | 100 % |
| 3. | Müller Vladimír | DŮCHODCI | 3 | 192,33 | 221 | 167 | 6 | 100 % |
| 4. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 189,33 | 211 | 169 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 189,00 | 215 | 158 | 12 | 100 % |
| 6. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 186,50 | 201 | 166 | 10 | 83 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 185,83 | 224 | 139 | 8 | 67 % |
| 8. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 184,83 | 194 | 156 | 12 | 100 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 182,83 | 206 | 167 | 8 | 67 % |
| 10. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 177,67 | 226 | 138 | 4 | 33 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 177,33 | 207 | 137 | 8 | 67 % |
| 12. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 3 | 175,00 | 189 | 166 | 4 | 67 % |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 174,50 | 201 | 158 | 12 | 100 % |
| 14. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 169,33 | 191 | 140 | 4 | 33 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 169,17 | 211 | 137 | 10 | 83 % |
| 16. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 165,67 | 210 | 120 | 2 | 17 % |
| 17. | Lysek Petr | TRAKEŘI | 6 | 164,50 | 193 | 122 | 4 | 33 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 161,83 | 192 | 133 | 8 | 67 % |
| 19. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 3 | 161,00 | 162 | 159 | 0 | 0 % |
| 20. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 157,67 | 182 | 125 | 10 | 83 % |
| 21. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 155,83 | 186 | 141 | 2 | 17 % |
| 22. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 155,17 | 195 | 138 | 0 | 0 % |
| 23. | Uherek Jan | MEXICO | 3 | 154,67 | 185 | 122 | 2 | 33 % |
| 24. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 152,00 | 157 | 142 | 0 | 0 % |
| 25. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 149,33 | 179 | 126 | 6 | 50 % |
| 26. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 147,50 | 183 | 108 | 0 | 0 % |
| 27. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 145,83 | 154 | 109 | 4 | 33 % |
| 28. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 145,00 | 157 | 139 | 0 | 0 % |
| 29. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 143,17 | 155 | 111 | 6 | 50 % |
| 30. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 141,67 | 153 | 114 | 4 | 33 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 137,00 | 145 | 111 | 2 | 33 % |
| 32. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 134,83 | 145 | 121 | 0 | 0 % |
| 33. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 122,33 | 160 | 105 | 0 | 0 % |
| 34. | Majchrák Dušan | BISTRO | 3 | 105,67 | 108 | 102 | 0 | 0 % |