Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 204,50 | 243 | 175 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 197,83 | 226 | 134 | 8 | 67 % |
| 3. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 185,83 | 239 | 150 | 2 | 17 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 184,67 | 197 | 161 | 10 | 83 % |
| 5. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 182,83 | 200 | 158 | 6 | 50 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 179,33 | 224 | 152 | 6 | 50 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 178,83 | 198 | 148 | 10 | 83 % |
| 8. | Müller Vladimír | DŮCHODCI | 6 | 176,17 | 198 | 166 | 10 | 83 % |
| 9. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 174,83 | 197 | 155 | 10 | 83 % |
| 10. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 174,17 | 209 | 159 | 10 | 83 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 173,83 | 202 | 132 | 8 | 67 % |
| 12. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 170,83 | 198 | 144 | 8 | 67 % |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 170,83 | 209 | 135 | 6 | 50 % |
| 14. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 168,00 | 189 | 151 | 4 | 33 % |
| 15. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 164,00 | 170 | 139 | 4 | 67 % |
| 16. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 161,83 | 183 | 131 | 4 | 33 % |
| 17. | Vilášek Ondřej | LAMPIÓNI | 6 | 160,17 | 174 | 134 | 10 | 83 % |
| 18. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 159,33 | 190 | 113 | 6 | 50 % |
| 19. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 157,17 | 172 | 148 | 8 | 67 % |
| 20. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 154,50 | 165 | 145 | 0 | 0 % |
| 21. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 151,33 | 190 | 124 | 8 | 67 % |
| 22. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 149,67 | 164 | 125 | 2 | 33 % |
| 23. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 149,17 | 169 | 124 | 4 | 33 % |
| 24. | Uherek Jan | MEXICO | 3 | 148,67 | 149 | 148 | 4 | 67 % |
| 25. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 141,67 | 170 | 95 | 4 | 33 % |
| 26. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 3 | 141,33 | 181 | 103 | 2 | 33 % |
| 27. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 139,83 | 164 | 119 | 0 | 0 % |
| 28. | Blažek Michal | 3+1 | 3 | 137,67 | 143 | 133 | 2 | 33 % |
| 29. | Lysek Petr | TRAKEŘI | 6 | 136,67 | 159 | 107 | 6 | 50 % |
| 30. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 134,00 | 140 | 124 | 4 | 67 % |
| 31. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 3 | 133,67 | 164 | 92 | 2 | 33 % |
| 32. | Lipka Miloslav | GAMA | 4 | 127,75 | 145 | 117 | 0 | 0 % |
| 33. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 121,67 | 145 | 103 | 0 | 0 % |
| Cáb Jan | GAMA | 2 | 117,50 | 127 | 108 | 0 | 0 % | |
| 34. | Majchrák Dušan | BISTRO | 3 | 96,00 | 109 | 86 | 0 | 0 % |