Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 197,33 | 206 | 155 | 12 | 100 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 185,17 | 202 | 148 | 11 | 92 % |
| 3. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 181,00 | 213 | 129 | 8 | 67 % |
| 4. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 179,83 | 224 | 150 | 12 | 100 % |
| 5. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 179,33 | 231 | 154 | 6 | 50 % |
| 6. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 177,67 | 191 | 149 | 10 | 83 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 177,00 | 224 | 147 | 12 | 100 % |
| 8. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 176,33 | 202 | 157 | 10 | 83 % |
| 9. | Uherek Jan | MEXICO | 3 | 174,00 | 197 | 144 | 4 | 67 % |
| 10. | Müller Vladimír | DŮCHODCI | 6 | 169,33 | 213 | 145 | 10 | 83 % |
| 11. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 167,00 | 180 | 137 | 8 | 67 % |
| 12. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 166,33 | 190 | 144 | 2 | 33 % |
| 13. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 164,00 | 181 | 139 | 6 | 50 % |
| 14. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 163,33 | 178 | 138 | 12 | 100 % |
| 15. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 162,83 | 188 | 130 | 4 | 33 % |
| 16. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 161,17 | 181 | 124 | 8 | 67 % |
| 17. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 159,83 | 188 | 138 | 4 | 33 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 159,67 | 185 | 118 | 10 | 83 % |
| 19. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 157,17 | 170 | 104 | 2 | 17 % |
| 20. | Vilášek Ondřej | LAMPIÓNI | 6 | 156,67 | 191 | 139 | 8 | 67 % |
| 21. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 6 | 155,67 | 189 | 122 | 8 | 67 % |
| 22. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 155,33 | 195 | 125 | 5 | 42 % |
| 23. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 152,17 | 192 | 103 | 4 | 33 % |
| 24. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 148,33 | 164 | 117 | 2 | 17 % |
| 25. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 144,67 | 175 | 105 | 0 | 0 % |
| 26. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 142,83 | 159 | 136 | 0 | 0 % |
| 27. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 142,67 | 156 | 108 | 2 | 17 % |
| 28. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 3 | 130,33 | 126 | 120 | 0 | 0 % |
| 29. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 118,67 | 133 | 92 | 0 | 0 % |
| 30. | Majchrák Dušan | BISTRO | 6 | 115,00 | 145 | 83 | 0 | 0 % |
| 31. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 3 | 112,00 | 117 | 106 | 0 | 0 % |
| 32. | Peter Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 110,17 | 135 | 71 | 0 | 0 % |