Kryka Dušan
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 179 | 157 | 171 | 3 | 179 | 157 | 169,00 | 4 | |||
| 2. HD | 01.03. | STATOVAR | 159 | 183 | 154 | 3 | 183 | 154 | 165,33 | 2 | |||
| 4. HD | 03.04. | HUJAŘI | 178 | 166 | 167 | 185 | 172 | 165 | 6 | 185 | 165 | 172,17 | 8 |
| 5. HD | 12.04. | URNA | 215 | 168 | 191 | 149 | 168 | 190 | 6 | 215 | 149 | 180,17 | 2 |
| 6. HD | 17.04. | JMJ TEAM | 166 | 201 | 159 | 212 | 203 | 158 | 6 | 212 | 158 | 183,17 | 10 |
| 7. HD | 24.04. | GAMA | 167 | 195 | 181 | 186 | 158 | 196 | 6 | 196 | 158 | 180,50 | 10 |
| 9. HD | 01.05. | JEŠTĚŘI | 172 | 152 | 223 | 179 | 165 | 200 | 6 | 223 | 152 | 181,83 | 4 |
| 10. HD | 29.05. | TRAFO | 165 | 150 | 156 | 158 | 166 | 156 | 6 | 166 | 150 | 158,50 | 8 |
| 11. HD | 05.06. | PERMONÍCI | 153 | 137 | 205 | 159 | 179 | 152 | 6 | 205 | 137 | 164,17 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 8326 celkem | 48 | 223 | 137 | 173,46 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 96 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.11. | BABINEC | 191 | 199 | 179 | 142 | 162 | 145 | 6 | 199 | 142 | 169,67 | 6 |
| 2. HD | 31.08. | PERMONÍCI | 206 | 201 | 201 | 179 | 198 | 5 | 206 | 179 | 197,00 | 8 | |
| 5. HD | 25.10. | JMJ TEAM | 158 | 193 | 175 | 184 | 191 | 166 | 6 | 193 | 158 | 177,83 | 6 |
| 6. HD | 25.08. | JEŠTĚŘI | 151 | 169 | 170 | 3 | 170 | 151 | 163,33 | 2 | |||
| 8. HD | 18.10. | TRAFO | 170 | 134 | 175 | 158 | 219 | 148 | 6 | 219 | 134 | 167,33 | 4 |
| 9. HD | 04.10. | HUJAŘI | 158 | 166 | 188 | 120 | 211 | 154 | 6 | 211 | 120 | 166,17 | 8 |
| 10. HD | 21.11. | KAMPERETAMPERE | 205 | 253 | 159 | 221 | 194 | 152 | 6 | 253 | 152 | 197,33 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | STATOVAR | 156 | 183 | 200 | 171 | 143 | 5 | 200 | 143 | 170,60 | 6 | |
| Celkem | 8 utkání | 7598 celkem | 43 | 253 | 120 | 176,70 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 86 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | KAMPERETAMPERE | 164 | 182 | 182 | 165 | 181 | 202 | 6 | 202 | 164 | 179,33 | 2 |
| 2. HD | 25.04. | PERMONÍCI | 171 | 190 | 126 | 165 | 168 | 152 | 6 | 190 | 126 | 162,00 | 3 |
| 3. HD | 07.03. | STATOVAR | 161 | 165 | 138 | 190 | 201 | 199 | 6 | 201 | 138 | 175,67 | 4 |
| 5. HD | 21.02. | BABINEC | 187 | 172 | 202 | 182 | 135 | 191 | 6 | 202 | 135 | 178,17 | 5 |
| 6. HD | 14.02. | JEŠTĚŘI | 169 | 178 | 204 | 210 | 178 | 203 | 6 | 210 | 169 | 190,33 | 10 |
| 9. HD | 09.05. | HUJAŘI | 142 | 166 | 169 | 160 | 224 | 163 | 6 | 224 | 142 | 170,67 | 7 |
| 10. HD | 11.04. | JMJ TEAM | 162 | 158 | 220 | 205 | 160 | 179 | 6 | 220 | 158 | 180,67 | 6 |
| 11. HD | 29.03. | TRAKEŘI | 192 | 163 | 225 | 162 | 157 | 198 | 6 | 225 | 157 | 182,83 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 8518 celkem | 48 | 225 | 126 | 177,46 | 45 | ||||||
Duelových bodů 45 z 96 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.09. | SMOG | 150 | 141 | 150 | 203 | 170 | 139 | 6 | 203 | 139 | 158,83 | 8 |
| 2. HD | 14.09. | HUJAŘI | 139 | 181 | 138 | 182 | 158 | 174 | 6 | 182 | 138 | 162,00 | 8 |
| 3. HD | 28.09. | STATOVAR | 170 | 140 | 191 | 193 | 137 | 134 | 6 | 193 | 134 | 160,83 | 6 |
| 4. HD | 12.10. | JEŠTĚŘI | 151 | 171 | 161 | 140 | 146 | 171 | 6 | 171 | 140 | 156,67 | 3 |
| 5. HD | 19.10. | PERMONÍCI | 191 | 179 | 223 | 138 | 137 | 154 | 6 | 223 | 137 | 170,33 | 6 |
| 6. HD | 26.10. | GAMA | 197 | 154 | 197 | 184 | 165 | 137 | 6 | 197 | 137 | 172,33 | 8 |
| 7. HD | 25.10. | JMJ TEAM | 164 | 177 | 153 | 145 | 214 | 151 | 6 | 214 | 145 | 167,33 | 6 |
| 8. HD | 17.11. | BABINEC | 133 | 182 | 158 | 184 | 179 | 201 | 6 | 201 | 133 | 172,83 | 11 |
| 9. HD | 23.11. | MEXICO | 213 | 213 | 206 | 171 | 128 | 142 | 6 | 213 | 128 | 178,83 | 6 |
| 10. HD | 07.12. | KAMPERETAMPERE | 172 | 171 | 150 | 183 | 147 | 133 | 6 | 183 | 133 | 159,33 | 8 |
| 11. HD | 27.09. | TRAKEŘI | 172 | 182 | 165 | 145 | 159 | 170 | 6 | 182 | 145 | 165,50 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10949 celkem | 66 | 223 | 128 | 165,89 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 132 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | KAMPERETAMPERE | 168 | 202 | 224 | 193 | 192 | 147 | 6 | 224 | 147 | 187,67 | 8 |
| 2. HD | 03.02. | TRAKEŘI | 192 | 192 | 189 | 3 | 192 | 189 | 191,00 | 6 | |||
| 3. HD | 04.02. | STATOVAR | 137 | 183 | 161 | 3 | 183 | 137 | 160,33 | 2 | |||
| 4. HD | 17.02. | SMOG | 153 | 149 | 175 | 179 | 160 | 213 | 6 | 213 | 149 | 171,50 | 10 |
| 5. HD | 09.03. | MEXICO | 172 | 177 | 190 | 172 | 178 | 184 | 6 | 190 | 172 | 178,83 | 8 |
| 7. HD | 24.02. | HUJAŘI | 188 | 185 | 159 | 168 | 197 | 210 | 6 | 210 | 159 | 184,50 | 12 |
| 8. HD | 09.06. | JEŠTĚŘI | 186 | 224 | 105 | 3 | 224 | 105 | 171,67 | 4 | |||
| 10. HD | 17.06. | PERMONÍCI | 165 | 150 | 187 | 174 | 170 | 147 | 6 | 187 | 147 | 165,50 | 5 |
| 11. HD | 29.09. | BABINEC | 180 | 166 | 180 | 178 | 144 | 147 | 6 | 180 | 144 | 165,83 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 7892 celkem | 45 | 224 | 105 | 175,38 | 67 | ||||||
Duelových bodů 67 z 90 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | HUJAŘI | 163 | 138 | 165 | 147 | 144 | 151 | 6 | 165 | 138 | 151,33 | 4 |
| 2. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 160 | 164 | 127 | 3 | 164 | 127 | 150,33 | 0 | |||
| 3. HD | 10.09. | MEXICO | 170 | 196 | 176 | 170 | 158 | 190 | 6 | 196 | 158 | 176,67 | 10 |
| 4. HD | 07.10. | SMOG | 189 | 173 | 160 | 190 | 202 | 178 | 6 | 202 | 160 | 182,00 | 12 |
| 5. HD | 03.09. | TRAKEŘI | 147 | 178 | 151 | 170 | 112 | 204 | 6 | 204 | 112 | 160,33 | 8 |
| 6. HD | 17.09. | STATOVAR | 173 | 180 | 196 | 170 | 161 | 172 | 6 | 196 | 161 | 175,33 | 4 |
| 7. HD | 23.09. | GAMA | 185 | 184 | 193 | 202 | 177 | 157 | 6 | 202 | 157 | 183,00 | 11 |
| 8. HD | 12.11. | JEŠTĚŘI | 193 | 181 | 203 | 168 | 199 | 175 | 6 | 203 | 168 | 186,50 | 12 |
| 9. HD | 04.11. | BABINEC | 215 | 170 | 183 | 182 | 138 | 188 | 6 | 215 | 138 | 179,33 | 6 |
| 10. HD | 26.11. | KAMPERETAMPERE | 174 | 132 | 184 | 3 | 184 | 132 | 163,33 | 4 | |||
| 11. HD | 09.09. | JMJ TEAM | 175 | 221 | 156 | 184 | 146 | 132 | 6 | 221 | 132 | 169,00 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 10322 celkem | 60 | 221 | 112 | 172,03 | 81 | ||||||
Duelových bodů 81 z 120 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | JMJ TEAM | 148 | 161 | 150 | 202 | 167 | 170 | 6 | 202 | 148 | 166,33 | 8 |
| 5. HD | 04.03. | STATOVAR | 182 | 162 | 179 | 3 | 182 | 162 | 174,33 | 2 | |||
| 7. HD | 01.04. | MEXICO | 182 | 161 | 226 | 161 | 156 | 179 | 6 | 226 | 156 | 177,50 | 6 |
| 8. HD | 12.02. | JEŠTĚŘI | 162 | 149 | 214 | 234 | 166 | 154 | 6 | 234 | 149 | 179,83 | 8 |
| 9. HD | 18.03. | TRAKEŘI | 179 | 200 | 190 | 202 | 204 | 191 | 6 | 204 | 179 | 194,33 | 12 |
| 10. HD | 09.04. | BABINEC | 158 | 174 | 213 | 174 | 158 | 172 | 6 | 213 | 158 | 174,83 | 8 |
| 11. HD | 20.05. | HUJAŘI | 170 | 147 | 154 | 150 | 172 | 144 | 6 | 172 | 144 | 156,17 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 6817 celkem | 39 | 234 | 144 | 174,79 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 78 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 LAMPIÓNI
8. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | GAMA | 163 | 172 | 163 | 3 | 172 | 163 | 166,00 | 6 | |||
| 2. HD | 10.09. | TRAKEŘI | 176 | 193 | 161 | 3 | 193 | 161 | 176,67 | 6 | |||
| 3. HD | 11.09. | MEXICO | 171 | 191 | 176 | 191 | 152 | 171 | 6 | 191 | 152 | 175,33 | 8 |
| 4. HD | 25.09. | JMJ TEAM | 169 | 168 | 186 | 201 | 4 | 201 | 168 | 181,00 | 8 | ||
| 5. HD | 01.10. | ONDRÁŠ | 149 | 215 | 170 | 216 | 163 | 222 | 6 | 222 | 149 | 189,17 | 8 |
| 6. HD | 15.10. | BABINEC | 180 | 201 | 158 | 167 | 193 | 155 | 6 | 201 | 155 | 175,67 | 8 |
| 9. HD | 16.10. | HUJAŘI | 180 | 179 | 183 | 192 | 4 | 192 | 179 | 183,50 | 6 | ||
| 10. HD | 26.11. | PERMONÍCI | 162 | 186 | 201 | 3 | 201 | 162 | 183,00 | 4 | |||
| Celkem | 8 utkání | 6276 celkem | 35 | 222 | 149 | 179,31 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 70 možných (77 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 LAMPIÓNI
4. v žebříčku sezóny z 51
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 19.03. | MEXICO | 169 | 201 | 189 | 189 | 203 | 187 | 6 | 203 | 169 | 189,67 | 10 |
| 2. HD | 05.03. | BABINEC | 166 | 157 | 203 | 206 | 224 | 178 | 6 | 224 | 157 | 189,00 | 10 |
| 3. HD | 12.03. | HUJAŘI | 198 | 198 | 161 | 202 | 149 | 184 | 6 | 202 | 149 | 182,00 | 8 |
| 4. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 265 | 190 | 182 | 214 | 197 | 153 | 6 | 265 | 153 | 200,17 | 10 |
| 5. HD | 01.05. | SMOG | 152 | 204 | 171 | 185 | 148 | 182 | 6 | 204 | 148 | 173,67 | 10 |
| 6. HD | 06.03. | STATOVAR | 193 | 206 | 158 | 181 | 178 | 179 | 6 | 206 | 158 | 182,50 | 6 |
| 7. HD | 03.04. | TRAKEŘI | 163 | 179 | 201 | 197 | 201 | 168 | 6 | 201 | 163 | 184,83 | 10 |
| 8. HD | 16.04. | GAMA | 178 | 167 | 182 | 186 | 162 | 149 | 6 | 186 | 149 | 170,67 | 12 |
| 9. HD | 17.04. | ONDRÁŠ | 178 | 197 | 178 | 189 | 170 | 214 | 6 | 214 | 170 | 187,67 | 6 |
| 10. HD | 30.04. | JADRAN | 156 | 205 | 179 | 183 | 173 | 207 | 6 | 207 | 156 | 183,83 | 10 |
| 11. HD | 08.05. | PERMONÍCI | 158 | 203 | 147 | 159 | 134 | 201 | 6 | 203 | 134 | 167,00 | 0 |
| Celkem | 11 utkání | 12066 celkem | 66 | 265 | 134 | 182,82 | 92 | ||||||
Duelových bodů 92 z 132 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | MEXICO | 230 | 186 | 203 | 154 | 178 | 161 | 6 | 230 | 154 | 185,33 | 8 |
| 3. HD | 04.09. | JADRAN | 159 | 164 | 168 | 174 | 181 | 5 | 181 | 159 | 169,20 | 2 | |
| 4. HD | 19.09. | TRAKEŘI | 138 | 167 | 208 | 217 | 177 | 168 | 6 | 217 | 138 | 179,17 | 8 |
| 5. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 170 | 172 | 169 | 197 | 187 | 138 | 6 | 197 | 138 | 172,17 | 4 |
| 8. HD | 17.10. | ONDRÁŠ | 163 | 245 | 212 | 169 | 137 | 179 | 6 | 245 | 137 | 184,17 | 5 |
| 9. HD | 25.09. | GAMA | 169 | 158 | 194 | 169 | 124 | 139 | 6 | 194 | 124 | 158,83 | 10 |
| 10. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 170 | 150 | 148 | 149 | 160 | 166 | 6 | 170 | 148 | 157,17 | 4 |
| 11. HD | 30.10. | HUJAŘI | 158 | 164 | 183 | 160 | 188 | 158 | 6 | 188 | 158 | 168,50 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 8078 celkem | 47 | 245 | 124 | 171,87 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 94 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 20.02. | ONDRÁŠ | 182 | 193 | 169 | 3 | 193 | 169 | 181,33 | 3 | |||
| 3. HD | 06.03. | GAMA | 157 | 232 | 186 | 184 | 171 | 208 | 6 | 232 | 157 | 189,67 | 11 |
| 4. HD | 03.04. | HUJAŘI | 212 | 138 | 171 | 193 | 180 | 190 | 6 | 212 | 138 | 180,67 | 8 |
| 5. HD | 20.03. | JADRAN | 206 | 143 | 162 | 140 | 176 | 183 | 6 | 206 | 140 | 168,33 | 5 |
| 6. HD | 21.03. | TRAKEŘI | 228 | 156 | 176 | 267 | 158 | 162 | 6 | 267 | 156 | 191,17 | 10 |
| 7. HD | 21.02. | BABINEC | 191 | 153 | 155 | 132 | 152 | 179 | 6 | 191 | 132 | 160,33 | 6 |
| 8. HD | 07.03. | MEXICO | 126 | 156 | 180 | 188 | 214 | 199 | 6 | 214 | 126 | 177,17 | 9 |
| 9. HD | 18.04. | PERMONÍCI | 155 | 193 | 213 | 175 | 168 | 160 | 6 | 213 | 155 | 177,33 | 7 |
| 10. HD | 02.05. | JMJ TEAM | 210 | 189 | 170 | 3 | 210 | 170 | 189,67 | 6 | |||
| Celkem | 9 utkání | 8581 celkem | 48 | 267 | 126 | 178,77 | 65 | ||||||
Duelových bodů 65 z 96 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | JADRAN | 173 | 156 | 203 | 161 | 154 | 177 | 6 | 203 | 154 | 170,67 | 8 |
| 2. HD | 06.12. | HUJAŘI | 195 | 166 | 173 | 189 | 151 | 159 | 6 | 195 | 151 | 172,17 | 6 |
| 3. HD | 20.09. | MEXICO | 124 | 183 | 170 | 199 | 163 | 5 | 199 | 124 | 167,80 | 6 | |
| 4. HD | 04.10. | ONDRÁŠ | 212 | 160 | 167 | 150 | 135 | 177 | 6 | 212 | 135 | 166,83 | 2 |
| 7. HD | 01.11. | PERMONÍCI | 173 | 137 | 192 | 3 | 192 | 137 | 167,33 | 2 | |||
| 8. HD | 18.10. | GAMA | 174 | 156 | 167 | 3 | 174 | 156 | 165,67 | 4 | |||
| 9. HD | 29.11. | BABINEC | 130 | 125 | 156 | 163 | 142 | 177 | 6 | 177 | 125 | 148,83 | 4 |
| 11. HD | 04.10. | 3+1 | 242 | 194 | 154 | 155 | 173 | 177 | 6 | 242 | 154 | 182,50 | 12 |
| Celkem | 8 utkání | 6884 celkem | 41 | 242 | 124 | 167,90 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 82 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.02. | 3+1 | 149 | 162 | 206 | 186 | 145 | 5 | 206 | 145 | 169,60 | 6 | |
| 2. HD | 18.04. | GAMA | 143 | 162 | 178 | 153 | 173 | 191 | 6 | 191 | 143 | 166,67 | 10 |
| 3. HD | 08.03. | DŮCHODCI | 180 | 160 | 190 | 155 | 158 | 163 | 6 | 190 | 155 | 167,67 | 10 |
| 4. HD | 22.03. | PERMONÍCI | 194 | 159 | 168 | 160 | 175 | 199 | 6 | 199 | 159 | 175,83 | 8 |
| 5. HD | 04.04. | TRAKEŘI | 162 | 129 | 185 | 202 | 195 | 213 | 6 | 213 | 129 | 181,00 | 8 |
| 8. HD | 07.03. | ONDRÁŠ | 157 | 160 | 173 | 202 | 150 | 180 | 6 | 202 | 150 | 170,33 | 8 |
| 9. HD | 19.04. | MEXICO | 207 | 186 | 178 | 137 | 174 | 182 | 6 | 207 | 137 | 177,33 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7081 celkem | 41 | 213 | 129 | 172,71 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 82 možných (71 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 LAMPIÓNI
8. v žebříčku sezóny z 38
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 14.09. | BABINEC | 200 | 176 | 180 | 205 | 195 | 179 | 6 | 205 | 176 | 189,17 | 8 |
| 3. HD | 07.09. | ONDRÁŠ | 178 | 179 | 183 | 177 | 184 | 165 | 6 | 184 | 165 | 177,67 | 10 |
| 4. HD | 05.10. | GAMA | 152 | 212 | 147 | 180 | 165 | 154 | 6 | 212 | 147 | 168,33 | 8 |
| 6. HD | 19.10. | PERMONÍCI | 224 | 166 | 185 | 160 | 167 | 143 | 6 | 224 | 143 | 174,17 | 6 |
| 7. HD | 02.11. | 3+1 | 187 | 166 | 152 | 3 | 187 | 152 | 168,33 | 6 | |||
| 8. HD | 16.11. | MEXICO | 188 | 143 | 182 | 136 | 139 | 180 | 6 | 188 | 136 | 161,33 | 4 |
| Celkem | 6 utkání | 5729 celkem | 33 | 224 | 136 | 173,61 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 66 možných (64 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.