Frýdecká liga družstev, podzim 2026 URNA
4. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | HUJAŘI | 206 | 204 | 236 | 182 | 222 | 213 | 6 | 236 | 182 | 210,50 | 12 |
| 2. HD | 01.09. | DRACI | 212 | 181 | 242 | 178 | 183 | 255 | 6 | 255 | 178 | 208,50 | 8 |
| 3. HD | 07.09. | DALLAS | 192 | 156 | 179 | 184 | 171 | 205 | 6 | 205 | 156 | 181,17 | 8 |
| 5. HD | 22.09. | JMJ TEAM | 225 | 235 | 165 | 198 | 243 | 211 | 6 | 243 | 165 | 212,83 | 10 |
| 7. HD | 06.10. | SMOG | 188 | 213 | 201 | 247 | 204 | 160 | 6 | 247 | 160 | 202,17 | 9 |
| Celkem | 5 utkání | 6091 celkem | 30 | 255 | 156 | 203,03 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 60 možných (78 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 URNA
3. v žebříčku sezóny z 54
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | JMJ TEAM | 189 | 155 | 172 | 139 | 204 | 181 | 6 | 204 | 139 | 173,33 | 6 |
| 2. HD | 23.02. | DOBRÁCI | 172 | 214 | 246 | 167 | 196 | 180 | 6 | 246 | 167 | 195,83 | 8 |
| 5. HD | 17.03. | SMOG | 178 | 150 | 205 | 167 | 168 | 201 | 6 | 205 | 150 | 178,17 | 8 |
| 7. HD | 14.04. | PERMONÍCI | 210 | 160 | 212 | 198 | 184 | 210 | 6 | 212 | 160 | 195,67 | 10 |
| 8. HD | 27.04. | DALLAS | 196 | 236 | 220 | 237 | 192 | 229 | 6 | 237 | 192 | 218,33 | 12 |
| 9. HD | 12.05. | TRAKEŘI | 204 | 214 | 212 | 179 | 176 | 175 | 6 | 214 | 175 | 193,33 | 12 |
| 10. HD | 18.05. | LAMPIÓNI | 235 | 181 | 247 | 217 | 201 | 180 | 6 | 247 | 180 | 210,17 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 8189 celkem | 42 | 247 | 139 | 194,98 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 84 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 URNA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 08.09. | JMJ TEAM | 159 | 181 | 161 | 170 | 193 | 161 | 6 | 193 | 159 | 170,83 | 8 |
| 3. HD | 15.09. | DOBRÁCI | 222 | 187 | 163 | 201 | 255 | 5 | 255 | 163 | 205,60 | 8 | |
| 4. HD | 22.09. | GAMA | 172 | 165 | 214 | 181 | 232 | 134 | 6 | 232 | 134 | 183,00 | 6 |
| 5. HD | 06.10. | BABINEC | 154 | 211 | 201 | 147 | 137 | 148 | 6 | 211 | 137 | 166,33 | 8 |
| 6. HD | 14.10. | HUJAŘI | 167 | 201 | 158 | 176 | 142 | 163 | 6 | 201 | 142 | 167,83 | 2 |
| 7. HD | 27.10. | LAMPIÓNI | 181 | 161 | 156 | 179 | 181 | 166 | 6 | 181 | 156 | 170,67 | 3 |
| 9. HD | 17.11. | PERMONÍCI | 177 | 159 | 225 | 183 | 203 | 174 | 6 | 225 | 159 | 186,83 | 4 |
| 10. HD | 01.12. | STATOVAR | 131 | 252 | 190 | 178 | 188 | 243 | 6 | 252 | 131 | 197,00 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 8483 celkem | 47 | 255 | 131 | 180,49 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 94 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 URNA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | BABINEC | 197 | 155 | 156 | 205 | 165 | 181 | 6 | 205 | 155 | 176,50 | 10 |
| 2. HD | 17.02. | HUJAŘI | 159 | 163 | 199 | 161 | 199 | 169 | 6 | 199 | 159 | 175,00 | 12 |
| 4. HD | 10.03. | JEŠTĚŘI | 196 | 246 | 183 | 162 | 245 | 219 | 6 | 246 | 162 | 208,50 | 10 |
| 5. HD | 17.03. | GAMA | 189 | 169 | 210 | 151 | 214 | 217 | 6 | 217 | 151 | 191,67 | 10 |
| 6. HD | 31.03. | JMJ TEAM | 189 | 174 | 144 | 162 | 165 | 192 | 6 | 192 | 144 | 171,00 | 6 |
| 7. HD | 15.04. | STATOVAR | 202 | 172 | 179 | 128 | 145 | 216 | 6 | 216 | 128 | 173,67 | 8 |
| 9. HD | 05.05. | LAMPIÓNI | 170 | 202 | 211 | 193 | 155 | 226 | 6 | 226 | 155 | 192,83 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | PERMONÍCI | 191 | 133 | 201 | 207 | 158 | 200 | 6 | 207 | 133 | 181,67 | 6 |
| 11. HD | 27.05. | TRAKEŘI | 202 | 137 | 169 | 147 | 194 | 182 | 6 | 202 | 137 | 171,83 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9856 celkem | 54 | 246 | 128 | 182,52 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 108 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 URNA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 28.08. | GAMA | 166 | 177 | 258 | 186 | 158 | 178 | 6 | 258 | 158 | 187,17 | 8 |
| 3. HD | 02.09. | HUJAŘI | 204 | 192 | 151 | 3 | 204 | 151 | 182,33 | 6 | |||
| 5. HD | 16.09. | SMOG | 195 | 154 | 228 | 169 | 198 | 177 | 6 | 228 | 154 | 186,83 | 10 |
| 6. HD | 30.09. | BABINEC | 185 | 209 | 186 | 209 | 161 | 201 | 6 | 209 | 161 | 191,83 | 8 |
| 7. HD | 14.10. | TRAKEŘI | 186 | 184 | 201 | 208 | 179 | 189 | 6 | 208 | 179 | 191,17 | 10 |
| 8. HD | 28.10. | STATOVAR | 193 | 136 | 168 | 169 | 209 | 141 | 6 | 209 | 136 | 169,33 | 6 |
| 10. HD | 25.11. | JMJ TEAM | 181 | 149 | 169 | 127 | 151 | 149 | 6 | 181 | 127 | 154,33 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | LAMPIÓNI | 166 | 155 | 216 | 218 | 195 | 181 | 6 | 218 | 155 | 188,50 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 8162 celkem | 45 | 258 | 127 | 181,38 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 90 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 URNA
6. v žebříčku sezóny z 56
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 11.03. | BABINEC | 202 | 161 | 127 | 178 | 173 | 157 | 6 | 202 | 127 | 166,33 | 6 |
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 222 | 174 | 169 | 221 | 191 | 179 | 6 | 222 | 169 | 192,67 | 10 |
| 3. HD | 19.02. | DOBRÁCI | 157 | 162 | 210 | 243 | 186 | 224 | 6 | 243 | 157 | 197,00 | 11 |
| 4. HD | 27.02. | JMJ TEAM | 213 | 179 | 191 | 188 | 222 | 158 | 6 | 222 | 158 | 191,83 | 12 |
| 6. HD | 19.03. | GAMA | 172 | 187 | 186 | 177 | 212 | 183 | 6 | 212 | 172 | 186,17 | 12 |
| 7. HD | 02.04. | TRAKEŘI | 155 | 175 | 231 | 211 | 215 | 154 | 6 | 231 | 154 | 190,17 | 6 |
| 8. HD | 22.04. | PERMONÍCI | 195 | 174 | 182 | 205 | 166 | 157 | 6 | 205 | 157 | 179,83 | 4 |
| 9. HD | 29.04. | STATOVAR | 162 | 182 | 187 | 166 | 182 | 188 | 6 | 188 | 162 | 177,83 | 4 |
| 10. HD | 13.05. | JEŠTĚŘI | 215 | 194 | 198 | 198 | 146 | 196 | 6 | 215 | 146 | 191,17 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 10038 celkem | 54 | 243 | 127 | 185,89 | 75 | ||||||
Duelových bodů 75 z 108 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 URNA
2. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | BABINEC | 217 | 195 | 182 | 190 | 182 | 5 | 217 | 182 | 193,20 | 6 | |
| 2. HD | 30.08. | SMOG | 177 | 215 | 212 | 207 | 257 | 180 | 6 | 257 | 177 | 208,00 | 12 |
| 3. HD | 04.09. | TRAFO | 225 | 247 | 198 | 230 | 227 | 187 | 6 | 247 | 187 | 219,00 | 10 |
| 4. HD | 11.09. | JEŠTĚŘI | 169 | 170 | 157 | 150 | 4 | 170 | 150 | 161,50 | 4 | ||
| 5. HD | 18.09. | GAMA | 203 | 226 | 221 | 146 | 189 | 214 | 6 | 226 | 146 | 199,83 | 10 |
| 6. HD | 25.09. | HUJAŘI | 168 | 127 | 181 | 147 | 211 | 171 | 6 | 211 | 127 | 167,50 | 8 |
| 7. HD | 10.10. | PERMONÍCI | 191 | 238 | 220 | 200 | 188 | 181 | 6 | 238 | 181 | 203,00 | 10 |
| 8. HD | 23.10. | TRAKEŘI | 146 | 184 | 160 | 211 | 174 | 189 | 6 | 211 | 146 | 177,33 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | LAMPIÓNI | 209 | 199 | 203 | 256 | 192 | 187 | 6 | 256 | 187 | 207,67 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | STATOVAR | 158 | 183 | 201 | 167 | 171 | 159 | 6 | 201 | 158 | 173,17 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10945 celkem | 57 | 257 | 127 | 192,02 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 114 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 URNA
5. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 214 | 197 | 214 | 159 | 181 | 182 | 6 | 214 | 159 | 191,17 | 12 |
| 3. HD | 13.03. | JEŠTĚŘI | 158 | 167 | 163 | 173 | 168 | 175 | 6 | 175 | 158 | 167,33 | 4 |
| 6. HD | 17.04. | GAMA | 226 | 209 | 172 | 199 | 183 | 181 | 6 | 226 | 172 | 195,00 | 8 |
| 7. HD | 01.05. | HUJAŘI | 215 | 206 | 193 | 226 | 207 | 178 | 6 | 226 | 178 | 204,17 | 8 |
| 8. HD | 08.05. | BABINEC | 199 | 187 | 208 | 180 | 221 | 182 | 6 | 221 | 180 | 196,17 | 12 |
| 9. HD | 24.05. | SMOG | 145 | 200 | 162 | 221 | 166 | 233 | 6 | 233 | 145 | 187,83 | 6 |
| 10. HD | 30.05. | PERMONÍCI | 163 | 122 | 162 | 3 | 163 | 122 | 149,00 | 0 | |||
| 11. HD | 06.06. | TRAKEŘI | 167 | 215 | 144 | 3 | 215 | 144 | 175,33 | 4 | |||
| Celkem | 8 utkání | 7823 celkem | 42 | 233 | 122 | 186,26 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 84 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 SMOG
7. v žebříčku sezóny z 60
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | STATOVAR | 188 | 200 | 198 | 3 | 200 | 188 | 195,33 | 6 | |||
| 2. HD | 24.08. | KAMPERETAMPERE | 222 | 191 | 200 | 194 | 178 | 141 | 6 | 222 | 141 | 187,67 | 4 |
| 3. HD | 18.08. | LAMPIÓNI | 171 | 220 | 224 | 3 | 224 | 171 | 205,00 | 4 | |||
| 4. HD | 27.09. | JEŠTĚŘI | 170 | 169 | 171 | 196 | 192 | 191 | 6 | 196 | 169 | 181,50 | 8 |
| 5. HD | 07.11. | TRAFO | 180 | 206 | 150 | 3 | 206 | 150 | 178,67 | 4 | |||
| 6. HD | 18.10. | HUJAŘI | 181 | 203 | 141 | 3 | 203 | 141 | 175,00 | 4 | |||
| 7. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 147 | 196 | 188 | 3 | 196 | 147 | 177,00 | 2 | |||
| 8. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 162 | 170 | 187 | 3 | 187 | 162 | 173,00 | 4 | |||
| 9. HD | 14.11. | BABINEC | 223 | 201 | 166 | 170 | 202 | 151 | 6 | 223 | 151 | 185,50 | 9 |
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 180 | 180 | 147 | 180 | 244 | 147 | 6 | 244 | 147 | 179,67 | 8 |
| 11. HD | 05.12. | GAMA | 226 | 200 | 191 | 3 | 226 | 191 | 205,67 | 6 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8335 celkem | 45 | 244 | 141 | 185,22 | 59 | ||||||
Duelových bodů 59 z 90 možných (66 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.