Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DALLAS
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 05.10. | GAMA | 140 | 181 | 150 | 151 | 190 | 128 | 6 | 190 | 128 | 156,67 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 940 celkem | 6 | 190 | 128 | 156,67 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DALLAS
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | TRAKEŘI | 169 | 201 | 126 | 179 | 158 | 147 | 6 | 201 | 126 | 163,33 | 4 |
| 2. HD | 16.02. | SMOG | 212 | 165 | 164 | 174 | 178 | 177 | 6 | 212 | 164 | 178,33 | 8 |
| 3. HD | 23.02. | BABINEC | 211 | 174 | 190 | 137 | 177 | 158 | 6 | 211 | 137 | 174,50 | 6 |
| 4. HD | 09.03. | LAMPIÓNI | 236 | 184 | 152 | 171 | 143 | 196 | 6 | 236 | 143 | 180,33 | 6 |
| 5. HD | 16.03. | HUJAŘI | 157 | 155 | 152 | 211 | 120 | 193 | 6 | 211 | 120 | 164,67 | 2 |
| 6. HD | 30.03. | JMJ TEAM | 162 | 167 | 151 | 215 | 194 | 158 | 6 | 215 | 151 | 174,50 | 6 |
| 7. HD | 13.04. | GAMA | 192 | 167 | 157 | 145 | 161 | 164 | 6 | 192 | 145 | 164,33 | 8 |
| 9. HD | 11.05. | DOBRÁCI | 212 | 212 | 156 | 169 | 179 | 200 | 6 | 212 | 156 | 188,00 | 8 |
| 10. HD | 18.05. | PERMONÍCI | 191 | 181 | 160 | 160 | 171 | 184 | 6 | 191 | 160 | 174,50 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 9375 celkem | 54 | 236 | 120 | 173,61 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 108 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | BABINEC | 170 | 151 | 156 | 201 | 182 | 188 | 6 | 201 | 151 | 174,67 | 10 |
| 2. HD | 27.10. | GAMA | 155 | 193 | 150 | 174 | 126 | 169 | 6 | 193 | 126 | 161,17 | 6 |
| 3. HD | 15.09. | LAMPIÓNI | 196 | 190 | 202 | 199 | 188 | 198 | 6 | 202 | 188 | 195,50 | 10 |
| 4. HD | 23.09. | HUJAŘI | 153 | 165 | 188 | 180 | 184 | 193 | 6 | 193 | 153 | 177,17 | 6 |
| 5. HD | 29.09. | DOBRÁCI | 185 | 160 | 173 | 189 | 152 | 170 | 6 | 189 | 152 | 171,50 | 8 |
| 6. HD | 13.10. | TRAKEŘI | 225 | 170 | 186 | 214 | 193 | 178 | 6 | 225 | 170 | 194,33 | 10 |
| 7. HD | 08.09. | PERMONÍCI | 157 | 152 | 142 | 196 | 188 | 164 | 6 | 196 | 142 | 166,50 | 4 |
| 8. HD | 03.11. | URNA | 164 | 171 | 176 | 158 | 145 | 157 | 6 | 176 | 145 | 161,83 | 0 |
| 9. HD | 17.11. | JMJ TEAM | 190 | 183 | 201 | 173 | 193 | 159 | 6 | 201 | 159 | 183,17 | 10 |
| 10. HD | 01.12. | SMOG | 193 | 205 | 182 | 182 | 178 | 223 | 6 | 223 | 178 | 193,83 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10678 celkem | 60 | 225 | 126 | 177,97 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 120 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | PERMONÍCI | 161 | 184 | 177 | 171 | 202 | 178 | 6 | 202 | 161 | 178,83 | 4 |
| 2. HD | 10.02. | GAMA | 167 | 168 | 147 | 192 | 193 | 149 | 6 | 193 | 147 | 169,33 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | JMJ TEAM | 153 | 154 | 160 | 190 | 122 | 163 | 6 | 190 | 122 | 157,00 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | URNA | 177 | 180 | 189 | 177 | 147 | 167 | 6 | 189 | 147 | 172,83 | 6 |
| 5. HD | 17.03. | BABINEC | 136 | 179 | 196 | 166 | 149 | 184 | 6 | 196 | 136 | 168,33 | 9 |
| 6. HD | 31.03. | HUJAŘI | 180 | 187 | 170 | 215 | 192 | 169 | 6 | 215 | 169 | 185,50 | 10 |
| 7. HD | 24.04. | DOBRÁCI | 180 | 152 | 169 | 189 | 159 | 186 | 6 | 189 | 152 | 172,50 | 8 |
| 9. HD | 05.05. | TRAKEŘI | 186 | 163 | 170 | 212 | 203 | 159 | 6 | 212 | 159 | 182,17 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | LAMPIÓNI | 174 | 170 | 183 | 149 | 167 | 191 | 6 | 191 | 149 | 172,33 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9353 celkem | 54 | 215 | 122 | 173,20 | 63 | ||||||
Duelových bodů 63 z 108 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | GAMA | 125 | 181 | 173 | 171 | 157 | 175 | 6 | 181 | 125 | 163,67 | 8 |
| 3. HD | 02.09. | TRAKEŘI | 153 | 156 | 153 | 185 | 234 | 191 | 6 | 234 | 153 | 178,67 | 4 |
| 4. HD | 09.09. | SMOG | 212 | 136 | 177 | 167 | 169 | 214 | 6 | 214 | 136 | 179,17 | 11 |
| 5. HD | 16.09. | BABINEC | 173 | 158 | 176 | 156 | 151 | 165 | 6 | 176 | 151 | 163,17 | 7 |
| 6. HD | 30.09. | LAMPIÓNI | 172 | 160 | 140 | 175 | 187 | 125 | 6 | 187 | 125 | 159,83 | 4 |
| 7. HD | 14.10. | STATOVAR | 182 | 170 | 164 | 197 | 203 | 148 | 6 | 203 | 148 | 177,33 | 4 |
| 9. HD | 11.11. | URNA | 166 | 196 | 213 | 133 | 179 | 150 | 6 | 213 | 133 | 172,83 | 4 |
| 10. HD | 28.10. | DOBRÁCI | 147 | 201 | 142 | 156 | 220 | 191 | 6 | 220 | 142 | 176,17 | 8 |
| 11. HD | 09.12. | JMJ TEAM | 172 | 178 | 191 | 179 | 202 | 201 | 6 | 202 | 172 | 187,17 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 9348 celkem | 54 | 234 | 125 | 173,11 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 108 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | SMOG | 179 | 172 | 170 | 151 | 154 | 187 | 6 | 187 | 151 | 168,83 | 8 |
| 2. HD | 05.02. | DOBRÁCI | 196 | 188 | 193 | 198 | 155 | 170 | 6 | 198 | 155 | 183,33 | 6 |
| 3. HD | 19.02. | TRAKEŘI | 137 | 144 | 172 | 191 | 145 | 124 | 6 | 191 | 124 | 152,17 | 4 |
| 4. HD | 22.04. | HUJAŘI | 172 | 146 | 157 | 164 | 202 | 182 | 6 | 202 | 146 | 170,50 | 6 |
| 6. HD | 18.03. | LAMPIÓNI | 153 | 177 | 170 | 174 | 191 | 140 | 6 | 191 | 140 | 167,50 | 6 |
| 7. HD | 08.04. | PERMONÍCI | 152 | 201 | 193 | 244 | 206 | 181 | 6 | 244 | 152 | 196,17 | 10 |
| 8. HD | 26.02. | JMJ TEAM | 147 | 212 | 171 | 159 | 154 | 156 | 6 | 212 | 147 | 166,50 | 6 |
| 9. HD | 29.04. | BABINEC | 197 | 139 | 165 | 210 | 202 | 164 | 6 | 210 | 139 | 179,50 | 10 |
| 10. HD | 13.05. | URNA | 186 | 185 | 154 | 157 | 128 | 167 | 6 | 186 | 128 | 162,83 | 2 |
| 11. HD | 20.05. | STATOVAR | 176 | 146 | 157 | 214 | 201 | 149 | 6 | 214 | 146 | 173,83 | 7 |
| Celkem | 10 utkání | 10327 celkem | 60 | 244 | 124 | 172,12 | 65 | ||||||
Duelových bodů 65 z 120 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | GAMA | 153 | 151 | 163 | 123 | 173 | 5 | 173 | 123 | 152,60 | 6 | |
| 2. HD | 30.08. | HUJAŘI | 211 | 179 | 182 | 143 | 154 | 183 | 6 | 211 | 143 | 175,33 | 6 |
| 3. HD | 04.09. | BABINEC | 181 | 180 | 179 | 168 | 180 | 135 | 6 | 181 | 135 | 170,50 | 6 |
| 5. HD | 18.09. | SMOG | 175 | 156 | 173 | 193 | 203 | 156 | 6 | 203 | 156 | 176,00 | 8 |
| 7. HD | 09.10. | STATOVAR | 167 | 167 | 158 | 161 | 201 | 215 | 6 | 215 | 158 | 178,17 | 6 |
| 8. HD | 23.10. | JMJ TEAM | 202 | 142 | 179 | 170 | 161 | 146 | 6 | 202 | 142 | 166,67 | 6 |
| 9. HD | 06.11. | TRAFO | 184 | 206 | 166 | 154 | 168 | 135 | 6 | 206 | 135 | 168,83 | 10 |
| 10. HD | 20.11. | PERMONÍCI | 160 | 136 | 149 | 166 | 158 | 123 | 6 | 166 | 123 | 148,67 | 0 |
| 11. HD | 04.12. | TRAKEŘI | 197 | 166 | 169 | 183 | 158 | 200 | 6 | 200 | 158 | 178,83 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 8941 celkem | 53 | 215 | 123 | 168,70 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 106 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | PERMONÍCI | 171 | 146 | 176 | 202 | 189 | 156 | 6 | 202 | 146 | 173,33 | 6 |
| 3. HD | 13.03. | URNA | 125 | 190 | 211 | 145 | 175 | 136 | 6 | 211 | 125 | 163,67 | 4 |
| 4. HD | 03.04. | TRAFO | 142 | 190 | 210 | 168 | 159 | 168 | 6 | 210 | 142 | 172,83 | 7 |
| 5. HD | 12.04. | GAMA | 171 | 178 | 166 | 159 | 156 | 175 | 6 | 178 | 156 | 167,50 | 12 |
| 6. HD | 17.04. | BABINEC | 190 | 202 | 157 | 142 | 125 | 144 | 6 | 202 | 125 | 160,00 | 6 |
| 7. HD | 24.05. | STATOVAR | 159 | 203 | 162 | 183 | 179 | 203 | 6 | 203 | 159 | 181,50 | 10 |
| 10. HD | 29.05. | SMOG | 154 | 164 | 188 | 185 | 214 | 141 | 6 | 214 | 141 | 174,33 | 10 |
| Celkem | 7 utkání | 7159 celkem | 42 | 214 | 125 | 170,45 | 55 | ||||||
Duelových bodů 55 z 84 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 07.11. | STATOVAR | 146 | 191 | 191 | 235 | 149 | 180 | 6 | 235 | 146 | 182,00 | 8 |
| 10. HD | 01.11. | TRAFO | 188 | 219 | 146 | 193 | 220 | 178 | 6 | 220 | 146 | 190,67 | 8 |
| 11. HD | 06.12. | HUJAŘI | 123 | 161 | 168 | 168 | 185 | 179 | 6 | 185 | 123 | 164,00 | 4 |
| Celkem | 3 utkání | 3220 celkem | 18 | 235 | 123 | 178,89 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 36 možných (56 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.