Pilch Jiří
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jaro 2026 | 18.04.2026 | DALLAS | 8. | 16 | 2650 | 165,63 | 183 | 155 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | JEŠTĚŘI | 9. | 16 | 2742 | 171,38 | 201 | 135 | |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | JEŠTĚŘI | 9. | 16 | 2548 | 159,25 | 179 | 129 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | JEŠTĚŘI | 8. | 16 | 2628 | 164,25 | 207 | 105 | |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | JEŠTĚŘI | 8. | 13 | 2207 | 169,77 | 221 | 130 |
Náhozy po hrách
jaro 2026 18.04.2026 DALLAS 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 156 | 165 | 158 | 155 | 174 | |||
| 9–16 | 167 | 176 | 160 | 155 | 183 | 168 | ||
| 17–24 | 160 | 157 | 180 | 165 | 171 |
podzim 2025 11.10.2025 JEŠTĚŘI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 135 | 163 | 190 | 180 | 198 | |||
| 9–16 | 176 | 148 | 194 | 143 | 181 | |||
| 17–24 | 138 | 177 | 156 | 201 | 169 | 193 |
jaro 2025 12.04.2025 JEŠTĚŘI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 166 | 164 | 143 | 159 | 171 | |||
| 9–16 | 157 | 148 | 166 | 166 | 158 | 129 | ||
| 17–24 | 155 | 172 | 156 | 159 | 179 |
podzim 2024 12.10.2024 JEŠTĚŘI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 177 | 143 | 150 | 181 | 146 | 207 | ||
| 9–16 | 105 | 173 | 189 | 180 | 159 | |||
| 17–24 | 170 | 153 | 168 | 176 | 151 |
jaro 2024 13.04.2024 JEŠTĚŘI 13 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 180 | 175 | 139 | 168 | 189 | |||
| 9–16 | 160 | 130 | 145 | 188 | 156 | 197 | 221 | 159 |
| 17–24 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| jaro 2026 | split | 15 | 0,94 |
| podzim 2025 | strike | 55 | 3,44 |
| jaro 2025 | split | 19 | 1,19 |
| podzim 2024 | 7 | 26 | 1,63 |
| jaro 2024 | split | 17 | 1,31 |