Síň slávy
Kdo kolikrát stál na stupních — přes všechny ročníky. Počítá se z výsledků, nikde se to neopisuje.
| Družstvo | 1. | 2. | 3. | Stupňů Kolikrát celkem stálo družstvo na některém ze tří míst. | Účastí |
|---|---|---|---|---|---|
| ZA ŘEKOU | 3 | 4 | 7 | 8 | |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 3 | 1 | 4 | 7 | |
| PERMONÍCI | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 |
| VIP ROVINÁŘI | 1 | 1 | 1 | ||
| ATTACK | 2 | 2 | 4 | 7 | |
| SEDLÁCI Z HANÉ | 2 | 2 | 4 | ||
| KRUTOVAR | 1 | 1 | 4 |
Vítězové po ročnících
| Ročník | Datum | 1. místo | 2. místo | 3. místo |
|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | VALAŠSKÁ J-ELITA | ZA ŘEKOU | SEDLÁCI Z HANÉ |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | VALAŠSKÁ J-ELITA | ZA ŘEKOU | ATTACK |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | VALAŠSKÁ J-ELITA | PERMONÍCI | SEDLÁCI Z HANÉ |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | PERMONÍCI | ZA ŘEKOU | KRUTOVAR |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | ZA ŘEKOU | ATTACK | PERMONÍCI |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | ZA ŘEKOU | ATTACK | PERMONÍCI |
| podzim 2023 | 07.10.2023 | ZA ŘEKOU | PERMONÍCI | VALAŠSKÁ J-ELITA |
| jaro 2023 | 06.05.2023 | VIP ROVINÁŘI | ZA ŘEKOU | ATTACK |
Věčná tabulka
| Družstvo | Účastí | Vítězství | Nej. umístění | Celkem Součet všech náhozů družstva přes všechny turnaje, včetně handicapu. Druhý klíč řazení. | Průměr na hru Přes všechny turnaje dohromady, včetně handicapu. Je to jen údaj, ne důvod pořadí — průměr z jednoho turnaje se s průměrem ze sedmi porovnávat nedá. | Nej. turnaj Nejvyšší celkový součet, jaký družstvo v jednom turnaji nasbíralo. | Naposledy Kdy družstvo hrálo naposled. Třetí klíč řazení — při jinak shodném záznamu stojí výš ten, kdo ještě hraje. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ZA ŘEKOU | 8 | 3 | 1. | 71897 | 374,46 | 9475 | 09/2026 |
| 2. | PERMONÍCI | 8 | 1 | 1. | 69380 | 361,35 | 9031 | 09/2026 |
| 3. | KELÍMCI | 8 | 4. | 66698 | 347,39 | 8576 | 09/2026 | |
| 4. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 7 | 3 | 1. | 59727 | 355,52 | 9291 | 09/2026 |
| 5. | ATTACK | 7 | 2. | 59167 | 352,18 | 8852 | 04/2026 | |
| 6. | SEDLÁCI Z HANÉ | 4 | 3. | 33828 | 352,38 | 8943 | 09/2026 | |
| 7. | KRUTOVAR | 4 | 3. | 33760 | 351,67 | 8535 | 09/2026 | |
| 8. | STATOVAR | 4 | 4. | 32986 | 343,60 | 8661 | 10/2024 | |
| 9. | JEŠTĚŘI | 4 | 8. | 30852 | 321,38 | 7994 | 10/2025 | |
| 10. | VIDLÁCI | 3 | 8. | 24831 | 344,88 | 8364 | 09/2026 | |
| 11. | JADRANSKÁ PARTA | 2 | 6. | 16340 | 340,42 | 8225 | 10/2024 | |
| 12. | NO A CO | 2 | 7. | 15281 | 318,35 | 7805 | 04/2025 | |
| 13. | VIP ROVINÁŘI | 1 | 1 | 1. | 9412 | 392,17 | 9412 | 05/2023 |
| 14. | 3K | 1 | 4. | 8793 | 366,38 | 8793 | 09/2026 | |
| 15. | CNC PRODUKT | 1 | 6. | 8678 | 361,58 | 8678 | 09/2026 | |
| 16. | SHADOWS | 1 | 4. | 8577 | 357,38 | 8577 | 04/2024 | |
| 17. | OTUBEJ | 1 | 7. | 8434 | 351,42 | 8434 | 05/2023 | |
| 18. | DALLAS | 1 | 8. | 8271 | 344,63 | 8271 | 04/2026 | |
| 19. | VALAŠI ZLÍN | 1 | 8. | 8014 | 333,92 | 8014 | 05/2023 | |
| 20. | RAIZ STAVBY | 1 | 7. | 7525 | 313,54 | 7525 | 10/2023 | |
| 21. | TŘINEČÁCI | 1 | 9. | 7428 | 309,50 | 7428 | 05/2023 | |
| 22. | TRAFO | 1 | 8. | 7330 | 305,42 | 7330 | 10/2023 | |
| 23. | ŠIKULOVÉ | 1 | 9. | 7001 | 291,71 | 7001 | 10/2023 |
Řadí se podle účastí, při shodě podle celkového součtu a nakonec podle toho, kdo hrál naposled — věčná tabulka je o tom, kdo toho odehrál nejvíc a nejlíp. Průměr na hru je tu jen jako údaj: z jednoho turnaje se s průměrem ze sedmi porovnávat nedá. Kdo kolikrát stál na stupních, je v tabulce nahoře.
Rekordy
Nejlepších 10 napříč všemi turnaji. Dva z nich jsou týmové — součet dvojice v jedné hře a součet družstva za celý turnaj; takový nához nikdo sám nehodil.
Nejlepší hry jednotlivců Holý nához, bez handicapu — skutečně sražené kuželky.
| Hráč | Družstvo | Ročník | Hra | Nához | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | jaro 2023 | 16. | 300 |
| 2. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 21. | 289 |
| 2. | Šatný Kristián | ATTACK | jaro 2023 | 5. | 289 |
| 4. | Kajzar Tomáš | SEDLÁCI Z HANÉ | podzim 2025 | 9. | 288 |
| 5. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | podzim 2026 | 15. | 279 |
| 5. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 13. | 279 |
| 7. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 20. | 278 |
| 8. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | podzim 2026 | 8. | 277 |
| 9. | Pelán Dominik | ZA ŘEKOU | podzim 2026 | 15. | 276 |
| 10. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 16. | 267 |
Nejlepší hry družstev Součet dvojice, která tu hru hrála, včetně handicapů — takový nához nikdo sám nehodil.
| Družstvo | Ročník | Hra | Dvojice | Nához | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ATTACK | jaro 2026 | 20. | Kičmer Vojtěch 252 + Kičmer Tomáš 232 | 484 |
| 2. | ATTACK | jaro 2023 | 8. | Šatný Radim 248 + Šatný Kristián 234 | 482 |
| 3. | VIP ROVINÁŘI | jaro 2023 | 3. | Klein David 248 + Novák Daniel 233 | 481 |
| 4. | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 13. | Trojek Ondřej 279 + Stodulka Ladislav 199 | 478 |
| 4. | VIDLÁCI | podzim 2025 | 18. | Horák Alois 264 + Vilém Martin 214 | 478 |
| 6. | ZA ŘEKOU | podzim 2023 | 7. | Orságová Jana 240 + Schindler Radek 236 | 476 |
| 7. | SEDLÁCI Z HANÉ | podzim 2026 | 12. | Ježek Jan 242 + Kajzar Tomáš 233 | 475 |
| 8. | KELÍMCI | podzim 2026 | 12. | Ulička Antonín 245 + Kubíček Jaroslav 226 | 471 |
| 8. | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 21. | Trojek Ondřej 289 + Staněk Miroslav 182 | 471 |
| 10. | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 16. | Trojek Ondřej 267 + Staněk Miroslav 202 | 469 |
Nejlepší průměry jednotlivců V jednom turnaji, včetně handicapu. Počítá se jen tomu, kdo v něm odehrál aspoň 10 her — z jedné dvou by o rekordu rozhodla náhoda.
| Hráč | Družstvo | Ročník | Her | Průměr | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 21 | 233,95 |
| 2. | Klein David | VIP ROVINÁŘI | jaro 2023 | 18 | 215,22 |
| 3. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | podzim 2026 | 22 | 215,00 |
| 4. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | jaro 2023 | 17 | 209,47 |
| 5. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | podzim 2023 | 16 | 205,06 |
| 6. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | podzim 2025 | 16 | 203,69 |
| 7. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | jaro 2026 | 16 | 199,88 |
| 8. | Pelán Dominik | ZA ŘEKOU | podzim 2026 | 20 | 198,90 |
| 9. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | jaro 2025 | 17 | 198,88 |
| 10. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | podzim 2023 | 16 | 198,44 |
Nejlepší součty družstev Celý turnaj, včetně handicapů — tohle číslo rozhoduje o vítězi půlmaratónu.
| Družstvo | Ročník | Her | Celkem | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | ZA ŘEKOU | podzim 2023 | 48 | 9475 |
| 2. | VIP ROVINÁŘI | jaro 2023 | 48 | 9412 |
| 3. | ZA ŘEKOU | jaro 2024 | 48 | 9315 |
| 4. | VALAŠSKÁ J-ELITA | podzim 2026 | 48 | 9291 |
| 5. | VALAŠSKÁ J-ELITA | jaro 2026 | 48 | 9269 |
| 6. | ZA ŘEKOU | jaro 2023 | 48 | 9147 |
| 7. | ZA ŘEKOU | podzim 2026 | 48 | 9091 |
| 8. | PERMONÍCI | jaro 2025 | 48 | 9031 |
| 9. | ZA ŘEKOU | jaro 2026 | 48 | 9003 |
| 10. | SEDLÁCI Z HANÉ | podzim 2026 | 48 | 8943 |