Výsledky
podzim 2023 07.10.2023 9 družstev doplňková soutěž: split
| Družstvo | Celkem Součet všech náhozů družstva včetně handicapu. O vítězi rozhoduje jen tohle číslo — body za umístění se v půlmaratónu nedávají. | Průměr Na jedno kolo, a v něm hází dvojice — proto je kolem 390, ne 195. Dělí se skutečně odehranými koly, takže rozehraný turnaj ukazuje totéž číslo jako dohraný. | Her Kolik her odehráli hráči družstva dohromady: 24 her krát dva hráči = 48. | Max Nejlepší týmová hra — součet dvojice, která ji hrála, včetně handicapu. Takový nához nikdo sám nehodil. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ZA ŘEKOU | 9475 | 394,79 | 48 | 476 |
| 2. | PERMONÍCI | 8628 | 359,50 | 48 | 457 |
| 3. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 8620 | 359,17 | 48 | 409 |
| 4. | KELÍMCI | 8537 | 355,71 | 48 | 421 |
| 5. | STATOVAR | 8299 | 345,79 | 48 | 392 |
| 6. | ATTACK | 7965 | 331,88 | 48 | 430 |
| 7. | RAIZ STAVBY | 7525 | 313,54 | 48 | 381 |
| 8. | TRAFO | 7330 | 305,42 | 48 | 400 |
| 9. | ŠIKULOVÉ | 7001 | 291,71 | 48 | 353 |
Vývoj pořadí
| Družstvo | po 8. hře | po 16. hře | v cíli |
|---|---|---|---|
| ZA ŘEKOU | 1. | 1. | 1. |
| PERMONÍCI | 5. | 3.+2 | 2.+1 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 2. | 2. | 3.-1 |
| KELÍMCI | 3. | 4.-1 | 4. |
| STATOVAR | 6. | 5.+1 | 5. |
| ATTACK | 4. | 6.-2 | 6. |
| RAIZ STAVBY | 7. | 7. | 7. |
| TRAFO | 8. | 8. | 8. |
| ŠIKULOVÉ | 9. | 9. | 9. |
Týmy po hrách
Hry
| Družstvo | Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZA ŘEKOU | 1–8 | 380 | 350 | 428 | 410 | 428 | 416 | 476 | 352 | 9475 |
| ZA ŘEKOU | 9–16 | 437 | 416 | 341 | 346 | 408 | 411 | 396 | 372 | 9475 |
| ZA ŘEKOU | 17–24 | 389 | 459 | 348 | 440 | 339 | 413 | 355 | 365 | 9475 |
| PERMONÍCI | 1–8 | 367 | 344 | 357 | 389 | 379 | 356 | 327 | 330 | 8628 |
| PERMONÍCI | 9–16 | 344 | 457 | 434 | 337 | 374 | 353 | 408 | 355 | 8628 |
| PERMONÍCI | 17–24 | 291 | 323 | 381 | 326 | 338 | 360 | 370 | 328 | 8628 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 1–8 | 369 | 409 | 402 | 361 | 397 | 340 | 355 | 405 | 8620 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 9–16 | 393 | 361 | 332 | 347 | 396 | 338 | 354 | 362 | 8620 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 17–24 | 324 | 316 | 300 | 342 | 325 | 336 | 362 | 394 | 8620 |
| KELÍMCI | 1–8 | 378 | 339 | 386 | 421 | 314 | 356 | 421 | 398 | 8537 |
| KELÍMCI | 9–16 | 396 | 361 | 314 | 364 | 403 | 349 | 329 | 335 | 8537 |
| KELÍMCI | 17–24 | 304 | 310 | 328 | 291 | 355 | 353 | 359 | 373 | 8537 |
| STATOVAR | 1–8 | 326 | 349 | 347 | 336 | 385 | 286 | 329 | 376 | 8299 |
| STATOVAR | 9–16 | 364 | 321 | 359 | 349 | 392 | 352 | 346 | 384 | 8299 |
| STATOVAR | 17–24 | 354 | 332 | 300 | 337 | 342 | 343 | 354 | 336 | 8299 |
| ATTACK | 1–8 | 379 | 334 | 400 | 297 | 341 | 349 | 373 | 430 | 7965 |
| ATTACK | 9–16 | 319 | 304 | 272 | 339 | 254 | 416 | 339 | 275 | 7965 |
| ATTACK | 17–24 | 323 | 311 | 299 | 283 | 360 | 333 | 350 | 285 | 7965 |
| RAIZ STAVBY | 1–8 | 307 | 349 | 290 | 352 | 337 | 339 | 322 | 287 | 7525 |
| RAIZ STAVBY | 9–16 | 313 | 328 | 298 | 362 | 304 | 279 | 267 | 339 | 7525 |
| RAIZ STAVBY | 17–24 | 250 | 381 | 338 | 295 | 345 | 308 | 294 | 241 | 7525 |
| TRAFO | 1–8 | 327 | 351 | 272 | 297 | 314 | 301 | 292 | 400 | 7330 |
| TRAFO | 9–16 | 270 | 334 | 305 | 280 | 283 | 354 | 244 | 309 | 7330 |
| TRAFO | 17–24 | 268 | 291 | 338 | 294 | 303 | 294 | 307 | 302 | 7330 |
| ŠIKULOVÉ | 1–8 | 270 | 277 | 353 | 349 | 293 | 264 | 285 | 318 | 7001 |
| ŠIKULOVÉ | 9–16 | 294 | 327 | 286 | 336 | 264 | 234 | 295 | 243 | 7001 |
| ŠIKULOVÉ | 17–24 | 246 | 309 | 327 | 284 | 338 | 282 | 282 | 245 | 7001 |
Číslo v buňce je součet dvojice, která tu hru za družstvo hrála — včetně handicapu. Nejlepší týmová hra turnaje je u každého družstva zvýrazněná. Když si vyberete jeden blok, je Celkem za něj a družstva se podle něj seřadí.
Hraje se na celkový součet. Družstvo odehraje 24 her a v každé z nich hází dva jeho hráči — kdo zrovna, je na domluvě v týmu. Ženy mají handicap 8 ke každé hře, muži žádný.