Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit
← Zpět na hráče

Ulička Antonín

Půlmaratón

Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.

Ročník Datum Družstvo Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. HDC Her Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. Průměr Na hru, včetně handicapu. Max Min
podzim 2026 12.09.2026 KELÍMCI 9. 16 2795 174,69 245 133
jaro 2026 18.04.2026 KELÍMCI 7. 16 2749 171,81 205 131
podzim 2025 11.10.2025 KELÍMCI 5. 16 2797 174,81 231 132
jaro 2025 12.04.2025 KELÍMCI 5. 14 2351 167,93 203 133
podzim 2023 07.10.2023 TRAFO 8. 16 2601 162,56 224 104

Náhozy po hrách

podzim 2026 12.09.2026 KELÍMCI 16 her

Hry 12345678
1–8 159 146 193 190 156 161
9–16 242 245 163 164
17–24 133 175 160 152 199 157

jaro 2026 18.04.2026 KELÍMCI 16 her

Hry 12345678
1–8 171 198 193 184 166 168
9–16 163 174 143 162
17–24 205 165 177 131 160 189

podzim 2025 11.10.2025 KELÍMCI 16 her

Hry 12345678
1–8 159 231 181 180 158 166
9–16 183 151 173 174 139 212
17–24 205 155 198 132

jaro 2025 12.04.2025 KELÍMCI 14 her

Hry 12345678
1–8 162 144 133 181 162 198
9–16 165 161 159 203
17–24 186 162 148 187

podzim 2023 07.10.2023 TRAFO 16 her

Hry 12345678
1–8 183 158 148 151 162 224
9–16 176 167 138 177 157
17–24 104 196 141 162 157

Doplňková soutěž

U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.

RočníkSoutěž PočetPrůměr na hru
podzim 2026 split 18 1,13
jaro 2026 split 17 1,06
podzim 2025 strike 57 3,56
jaro 2025 split 14 1,00
podzim 2023 split 21 1,31