Výsledky
podzim 2024 12.10.2024 9 družstev doplňková soutěž: 7
| Družstvo | Celkem Součet všech náhozů družstva včetně handicapu. O vítězi rozhoduje jen tohle číslo — body za umístění se v půlmaratónu nedávají. | Průměr Na jedno kolo, a v něm hází dvojice — proto je kolem 390, ne 195. Dělí se skutečně odehranými koly, takže rozehraný turnaj ukazuje totéž číslo jako dohraný. | Her Kolik her odehráli hráči družstva dohromady: 24 her krát dva hráči = 48. | Max Nejlepší týmová hra — součet dvojice, která ji hrála, včetně handicapu. Takový nához nikdo sám nehodil. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ZA ŘEKOU | 8691 | 362,13 | 48 | 454 |
| 2. | ATTACK | 8562 | 356,75 | 48 | 415 |
| 3. | PERMONÍCI | 8372 | 348,83 | 48 | 421 |
| 4. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 8199 | 341,63 | 48 | 458 |
| 5. | KELÍMCI | 8159 | 339,96 | 48 | 393 |
| 6. | JADRANSKÁ PARTA | 8115 | 338,13 | 48 | 406 |
| 7. | STATOVAR | 7880 | 328,33 | 48 | 423 |
| 8. | JEŠTĚŘI | 7490 | 312,08 | 48 | 353 |
| 9. | NO A CO | 7476 | 311,50 | 48 | 384 |
Vývoj pořadí
| Družstvo | po 8. hře | po 16. hře | v cíli |
|---|---|---|---|
| ZA ŘEKOU | 2. | 1.+1 | 1. |
| ATTACK | 1. | 2.-1 | 2. |
| PERMONÍCI | 3. | 3. | 3. |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 4. | 4. | 4. |
| KELÍMCI | 6. | 5.+1 | 5. |
| JADRANSKÁ PARTA | 5. | 6.-1 | 6. |
| STATOVAR | 7. | 7. | 7. |
| JEŠTĚŘI | 8. | 8. | 8. |
| NO A CO | 9. | 9. | 9. |
Týmy po hrách
Hry
| Družstvo | Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZA ŘEKOU | 1–8 | 334 | 313 | 379 | 419 | 400 | 377 | 392 | 318 | 8691 |
| ZA ŘEKOU | 9–16 | 379 | 369 | 409 | 379 | 403 | 454 | 316 | 379 | 8691 |
| ZA ŘEKOU | 17–24 | 413 | 306 | 311 | 376 | 313 | 364 | 319 | 269 | 8691 |
| ATTACK | 1–8 | 415 | 361 | 315 | 329 | 368 | 399 | 359 | 401 | 8562 |
| ATTACK | 9–16 | 319 | 324 | 375 | 383 | 359 | 353 | 298 | 367 | 8562 |
| ATTACK | 17–24 | 374 | 317 | 354 | 346 | 330 | 387 | 371 | 358 | 8562 |
| PERMONÍCI | 1–8 | 363 | 420 | 305 | 307 | 377 | 421 | 359 | 339 | 8372 |
| PERMONÍCI | 9–16 | 356 | 339 | 353 | 387 | 359 | 300 | 335 | 294 | 8372 |
| PERMONÍCI | 17–24 | 337 | 347 | 342 | 344 | 318 | 362 | 377 | 331 | 8372 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 1–8 | 340 | 344 | 356 | 352 | 315 | 360 | 389 | 339 | 8199 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 9–16 | 336 | 361 | 279 | 293 | 458 | 369 | 330 | 311 | 8199 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 17–24 | 300 | 365 | 360 | 359 | 345 | 279 | 330 | 329 | 8199 |
| KELÍMCI | 1–8 | 308 | 382 | 391 | 314 | 309 | 330 | 369 | 339 | 8159 |
| KELÍMCI | 9–16 | 331 | 364 | 377 | 393 | 354 | 320 | 355 | 284 | 8159 |
| KELÍMCI | 17–24 | 322 | 341 | 381 | 270 | 346 | 338 | 337 | 304 | 8159 |
| JADRANSKÁ PARTA | 1–8 | 314 | 328 | 364 | 331 | 353 | 340 | 360 | 361 | 8115 |
| JADRANSKÁ PARTA | 9–16 | 310 | 329 | 348 | 291 | 342 | 355 | 304 | 406 | 8115 |
| JADRANSKÁ PARTA | 17–24 | 331 | 343 | 344 | 334 | 344 | 305 | 346 | 332 | 8115 |
| STATOVAR | 1–8 | 394 | 294 | 352 | 345 | 302 | 320 | 339 | 374 | 7880 |
| STATOVAR | 9–16 | 351 | 321 | 336 | 305 | 318 | 311 | 310 | 423 | 7880 |
| STATOVAR | 17–24 | 310 | 324 | 276 | 342 | 309 | 328 | 274 | 322 | 7880 |
| JEŠTĚŘI | 1–8 | 347 | 301 | 314 | 307 | 348 | 346 | 326 | 334 | 7490 |
| JEŠTĚŘI | 9–16 | 269 | 243 | 300 | 295 | 313 | 353 | 285 | 305 | 7490 |
| JEŠTĚŘI | 17–24 | 338 | 250 | 292 | 338 | 334 | 329 | 301 | 322 | 7490 |
| NO A CO | 1–8 | 267 | 308 | 317 | 347 | 290 | 294 | 337 | 301 | 7476 |
| NO A CO | 9–16 | 307 | 256 | 275 | 331 | 300 | 310 | 322 | 316 | 7476 |
| NO A CO | 17–24 | 301 | 334 | 308 | 299 | 384 | 295 | 298 | 379 | 7476 |
Číslo v buňce je součet dvojice, která tu hru za družstvo hrála — včetně handicapu. Nejlepší týmová hra turnaje je u každého družstva zvýrazněná. Když si vyberete jeden blok, je Celkem za něj a družstva se podle něj seřadí.
Hraje se na celkový součet. Družstvo odehraje 24 her a v každé z nich hází dva jeho hráči — kdo zrovna, je na domluvě v týmu. Ženy mají handicap 8 ke každé hře, muži žádný.