Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit

Půlmaratón

Výsledky

jaro 2025 12.04.2025 9 družstev doplňková soutěž: split

Družstvo Celkem Součet všech náhozů družstva včetně handicapu. O vítězi rozhoduje jen tohle číslo — body za umístění se v půlmaratónu nedávají. Průměr Na jedno kolo, a v něm hází dvojice — proto je kolem 390, ne 195. Dělí se skutečně odehranými koly, takže rozehraný turnaj ukazuje totéž číslo jako dohraný. Her Kolik her odehráli hráči družstva dohromady: 24 her krát dva hráči = 48. Max Nejlepší týmová hra — součet dvojice, která ji hrála, včetně handicapu. Takový nához nikdo sám nehodil.
1. PERMONÍCI 9031 376,29 48 442
2. ZA ŘEKOU 8780 365,83 48 468
3. KRUTOVAR 8480 353,33 48 405
4. VALAŠSKÁ J-ELITA 8103 337,63 48 415
5. KELÍMCI 8032 334,67 48 388
6. ATTACK 7983 332,63 48 398
7. NO A CO 7805 325,21 48 396
8. SEDLÁCI Z HANÉ 7698 320,75 48 408
9. JEŠTĚŘI 7435 309,79 48 348

Vývoj pořadí

Družstvo po 8. hře po 16. hře v cíli
PERMONÍCI 1. 1. 1.
ZA ŘEKOU 2. 2. 2.
KRUTOVAR 3. 3. 3.
VALAŠSKÁ J-ELITA 4. 4. 4.
KELÍMCI 6. 5.+1 5.
ATTACK 5. 6.-1 6.
NO A CO 8. 8. 7.+1
SEDLÁCI Z HANÉ 7. 7. 8.-1
JEŠTĚŘI 9. 9. 9.

Týmy po hrách

Hry

Družstvo Hry 12345678 Celkem
PERMONÍCI 1–8 431 424 391 337 357 399 371 316 9031
PERMONÍCI 9–16 360 386 352 405 400 375 359 366 9031
PERMONÍCI 17–24 374 417 412 442 358 377 336 286 9031
ZA ŘEKOU 1–8 341 388 329 343 337 468 411 334 8780
ZA ŘEKOU 9–16 395 375 298 459 308 336 347 353 8780
ZA ŘEKOU 17–24 369 402 323 358 344 320 406 436 8780
KRUTOVAR 1–8 402 315 357 334 391 302 393 366 8480
KRUTOVAR 9–16 322 317 384 285 331 320 405 380 8480
KRUTOVAR 17–24 341 399 363 401 341 329 359 343 8480
VALAŠSKÁ J-ELITA 1–8 321 314 398 354 314 415 323 300 8103
VALAŠSKÁ J-ELITA 9–16 348 319 322 301 377 352 327 325 8103
VALAŠSKÁ J-ELITA 17–24 271 387 382 356 288 258 357 394 8103
KELÍMCI 1–8 266 316 350 384 294 316 342 368 8032
KELÍMCI 9–16 387 291 301 330 292 374 375 341 8032
KELÍMCI 17–24 305 310 356 333 297 368 388 348 8032
ATTACK 1–8 315 327 332 334 314 342 379 311 7983
ATTACK 9–16 379 389 278 303 317 280 373 330 7983
ATTACK 17–24 343 332 356 398 322 337 296 296 7983
NO A CO 1–8 309 345 314 329 342 286 248 375 7805
NO A CO 9–16 320 298 375 293 332 277 321 314 7805
NO A CO 17–24 357 319 321 306 396 337 367 324 7805
SEDLÁCI Z HANÉ 1–8 346 315 340 379 282 297 361 275 7698
SEDLÁCI Z HANÉ 9–16 281 340 285 333 408 297 302 334 7698
SEDLÁCI Z HANÉ 17–24 283 320 359 285 280 334 332 330 7698
JEŠTĚŘI 1–8 344 306 346 300 291 327 274 280 7435
JEŠTĚŘI 9–16 340 267 288 321 303 302 344 273 7435
JEŠTĚŘI 17–24 321 332 337 348 334 274 257 326 7435

Číslo v buňce je součet dvojice, která tu hru za družstvo hrála — včetně handicapu. Nejlepší týmová hra turnaje je u každého družstva zvýrazněná. Když si vyberete jeden blok, je Celkem za něj a družstva se podle něj seřadí.

Hraje se na celkový součet. Družstvo odehraje 24 her a v každé z nich hází dva jeho hráči — kdo zrovna, je na domluvě v týmu. Ženy mají handicap 8 ke každé hře, muži žádný.