Šatný Radim
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jaro 2024 | 13.04.2024 | ATTACK | 2. | 16 | 2876 | 179,75 | 229 | 145 | |
| jaro 2023 | 06.05.2023 | ATTACK | 3. | 13 | 2235 | 171,92 | 248 | 124 |
Náhozy po hrách
jaro 2024 13.04.2024 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 171 | 162 | 229 | 180 | 145 | |||
| 9–16 | 150 | 183 | 179 | 155 | 164 | |||
| 17–24 | 170 | 220 | 179 | 177 | 202 | 210 |
jaro 2023 06.05.2023 ATTACK 13 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 164 | 179 | 248 | |||||
| 9–16 | 193 | 151 | 177 | 167 | 215 | |||
| 17–24 | 124 | 137 | 151 | 157 | 172 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| jaro 2024 | split | 13 | 0,81 |
| jaro 2023 | split | 15 | 1,15 |