Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit

Půlmaratón

Výsledky

jaro 2023 06.05.2023 9 družstev doplňková soutěž: split

Družstvo Celkem Součet všech náhozů družstva včetně handicapu. O vítězi rozhoduje jen tohle číslo — body za umístění se v půlmaratónu nedávají. Průměr Na jedno kolo, a v něm hází dvojice — proto je kolem 390, ne 195. Dělí se skutečně odehranými koly, takže rozehraný turnaj ukazuje totéž číslo jako dohraný. Her Kolik her odehráli hráči družstva dohromady: 24 her krát dva hráči = 48. Max Nejlepší týmová hra — součet dvojice, která ji hrála, včetně handicapu. Takový nához nikdo sám nehodil.
1. VIP ROVINÁŘI 9412 392,17 48 481
2. ZA ŘEKOU 9147 381,13 48 450
3. ATTACK 8746 364,42 48 482
4. STATOVAR 8661 360,88 48 435
5. PERMONÍCI 8629 359,54 48 403
6. KELÍMCI 8460 352,50 48 433
7. OTUBEJ 8434 351,42 48 417
8. VALAŠI ZLÍN 8014 333,92 48 378
9. TŘINEČÁCI 7428 309,50 48 365

Vývoj pořadí

Družstvo po 8. hře po 16. hře v cíli
VIP ROVINÁŘI 1. 1. 1.
ZA ŘEKOU 3. 2.+1 2.
ATTACK 2. 3.-1 3.
STATOVAR 4. 4. 4.
PERMONÍCI 6. 5.+1 5.
KELÍMCI 7. 6.+1 6.
OTUBEJ 5. 7.-2 7.
VALAŠI ZLÍN 8. 8. 8.
TŘINEČÁCI 9. 9. 9.

Týmy po hrách

Hry

Družstvo Hry 12345678 Celkem
VIP ROVINÁŘI 1–8 424 419 481 451 381 361 426 440 9412
VIP ROVINÁŘI 9–16 341 386 344 360 370 350 347 435 9412
VIP ROVINÁŘI 17–24 358 365 390 314 418 363 421 467 9412
ZA ŘEKOU 1–8 337 320 372 393 424 386 381 392 9147
ZA ŘEKOU 9–16 416 350 371 370 395 450 426 434 9147
ZA ŘEKOU 17–24 364 318 405 302 393 410 418 320 9147
ATTACK 1–8 343 314 398 362 449 385 404 482 8746
ATTACK 9–16 384 347 342 349 360 431 336 365 8746
ATTACK 17–24 272 281 419 363 320 322 350 368 8746
STATOVAR 1–8 328 407 379 435 361 378 348 337 8661
STATOVAR 9–16 325 321 357 338 392 347 351 382 8661
STATOVAR 17–24 355 335 376 415 323 390 356 325 8661
PERMONÍCI 1–8 403 334 372 402 354 370 322 344 8629
PERMONÍCI 9–16 400 375 319 366 398 340 360 317 8629
PERMONÍCI 17–24 338 333 339 351 339 371 397 385 8629
KELÍMCI 1–8 332 314 390 317 348 346 370 370 8460
KELÍMCI 9–16 400 290 383 300 409 328 433 382 8460
KELÍMCI 17–24 321 339 331 381 351 345 307 373 8460
OTUBEJ 1–8 361 417 338 368 364 401 338 319 8434
OTUBEJ 9–16 347 371 344 313 386 366 308 331 8434
OTUBEJ 17–24 371 316 400 367 338 309 344 317 8434
VALAŠI ZLÍN 1–8 367 378 338 321 320 317 337 334 8014
VALAŠI ZLÍN 9–16 350 367 311 354 315 374 281 367 8014
VALAŠI ZLÍN 17–24 366 294 327 335 343 290 330 298 8014
TŘINEČÁCI 1–8 335 362 317 293 314 286 299 356 7428
TŘINEČÁCI 9–16 290 317 316 287 282 334 263 325 7428
TŘINEČÁCI 17–24 323 255 301 331 291 277 365 309 7428

Číslo v buňce je součet dvojice, která tu hru za družstvo hrála — včetně handicapu. Nejlepší týmová hra turnaje je u každého družstva zvýrazněná. Když si vyberete jeden blok, je Celkem za něj a družstva se podle něj seřadí.

Hraje se na celkový součet. Družstvo odehraje 24 her a v každé z nich hází dva jeho hráči — kdo zrovna, je na domluvě v týmu. Ženy mají handicap 8 ke každé hře, muži žádný.