Kičmer Vojtěch
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | 3K | 4. | 11 | 2069 | 188,09 | 232 | 120 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | ATTACK | 3. | 16 | 3002 | 187,63 | 252 | 140 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | ATTACK | 6. | 12 | 2256 | 188,00 | 209 | 166 | |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | ATTACK | 6. | 16 | 2827 | 176,69 | 210 | 124 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | ATTACK | 2. | 16 | 2950 | 184,38 | 258 | 121 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 3K 11 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | ||||||||
| 9–16 | 202 | 161 | 120 | |||||
| 17–24 | 190 | 232 | 205 | 214 | 227 | 146 | 182 | 190 |
jaro 2026 18.04.2026 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 189 | 148 | 178 | 208 | 193 | 202 | ||
| 9–16 | 176 | 183 | 169 | 213 | 207 | 164 | ||
| 17–24 | 140 | 252 | 185 | 195 |
podzim 2025 11.10.2025 ATTACK 12 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | ||||||||
| 9–16 | 186 | 196 | 172 | 193 | ||||
| 17–24 | 183 | 173 | 183 | 184 | 209 | 207 | 204 | 166 |
jaro 2025 12.04.2025 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 166 | 165 | 185 | 174 | 197 | 155 | ||
| 9–16 | 181 | 203 | 165 | 147 | 210 | 205 | ||
| 17–24 | 179 | 163 | 208 | 124 |
podzim 2024 12.10.2024 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 258 | 201 | 173 | 161 | 191 | 217 | ||
| 9–16 | 163 | 121 | 175 | 160 | 151 | 213 | ||
| 17–24 | 177 | 196 | 214 | 179 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 7 | 0,64 |
| jaro 2026 | split | 14 | 0,88 |
| podzim 2025 | strike | 59 | 4,92 |
| jaro 2025 | split | 19 | 1,19 |
| podzim 2024 | 7 | 14 | 0,88 |