Staněk Miroslav
Půlmaratón
Soutěž
Jadranská devítka
Senior Cup Tour FM
Jadranský mix
Půlmaratón
Amatérská bowlingová liga
Letní devítková liga
Vše
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jaro 2026 | 18.04.2026 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 15 | 2742 | 182,80 | 206 | 157 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 16 | 2832 | 177,00 | 236 | 148 | |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 4. | 24 | 3938 | 164,08 | 234 | 111 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 4. | 16 | 2574 | 160,88 | 203 | 123 | |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 9. | 12 | 2164 | 180,33 | 224 | 146 | |
| podzim 2023 | 07.10.2023 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 3. | 17 | 3045 | 179,12 | 215 | 151 |
Náhozy po hrách
jaro 2026 18.04.2026 VALAŠSKÁ J-ELITA 15 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 187 | 172 | 160 | 182 | 195 | |||
| 9–16 | 188 | 157 | 202 | 180 | 202 | |||
| 17–24 | 179 | 182 | 206 | 177 | 173 |
podzim 2025 11.10.2025 VALAŠSKÁ J-ELITA 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 181 | 150 | 183 | 148 | 190 | 169 | ||
| 9–16 | 188 | 236 | 168 | 151 | ||||
| 17–24 | 202 | 156 | 203 | 157 | 179 | 171 |
jaro 2025 12.04.2025 VALAŠSKÁ J-ELITA 24 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 172 | 157 | 175 | 181 | 167 | 234 | 179 | 146 |
| 9–16 | 149 | 162 | 154 | 111 | 184 | 149 | 165 | 161 |
| 17–24 | 129 | 173 | 206 | 179 | 131 | 129 | 144 | 201 |
podzim 2024 12.10.2024 VALAŠSKÁ J-ELITA 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 127 | 138 | 184 | 137 | 175 | 176 | ||
| 9–16 | 190 | 130 | 203 | 155 | 127 | |||
| 17–24 | 144 | 201 | 203 | 123 | 161 |
jaro 2024 13.04.2024 VALAŠSKÁ J-ELITA 12 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 160 | 167 | 205 | 224 | ||||
| 9–16 | 185 | 172 | 189 | 203 | ||||
| 17–24 | 175 | 182 | 146 | 156 |
podzim 2023 07.10.2023 VALAŠSKÁ J-ELITA 17 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 213 | 215 | 178 | 182 | 195 | 214 | ||
| 9–16 | 189 | 169 | 171 | 176 | 176 | 166 | ||
| 17–24 | 151 | 170 | 155 | 153 | 172 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| jaro 2026 | split | 17 | 1,13 |
| podzim 2025 | strike | 64 | 4,00 |
| jaro 2025 | split | 37 | 1,54 |
| podzim 2024 | 7 | 25 | 1,56 |
| jaro 2024 | split | 18 | 1,50 |
| podzim 2023 | split | 17 | 1,00 |