Pelán Dominik
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | ZA ŘEKOU | 2. | 20 | 3978 | 198,90 | 276 | 144 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | ZA ŘEKOU | 2. | 10 | 1870 | 187,00 | 223 | 148 | |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | SHADOWS | 4. | 17 | 3339 | 196,41 | 254 | 138 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 ZA ŘEKOU 20 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 144 | 202 | 156 | 206 | 186 | 234 | 149 | |
| 9–16 | 227 | 158 | 209 | 236 | 276 | 177 | ||
| 17–24 | 225 | 254 | 235 | 166 | 176 | 203 | 159 |
jaro 2026 18.04.2026 ZA ŘEKOU 10 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | ||||||||
| 9–16 | 168 | 202 | 223 | 220 | 191 | |||
| 17–24 | 182 | 193 | 172 | 171 | 148 |
jaro 2024 13.04.2024 SHADOWS 17 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 169 | 254 | 207 | 187 | 138 | 199 | ||
| 9–16 | 146 | 207 | 218 | 157 | ||||
| 17–24 | 216 | 169 | 203 | 195 | 246 | 215 | 213 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 19 | 0,95 |
| jaro 2026 | split | 17 | 1,70 |
| jaro 2024 | split | 20 | 1,18 |