Kičmer Tomáš
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | 3K | 4. | 19 | 3338 | 175,68 | 215 | 137 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | ATTACK | 3. | 16 | 2817 | 176,06 | 232 | 130 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 3K 19 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 188 | 181 | 137 | 215 | 187 | 152 | 160 | 211 |
| 9–16 | 149 | 167 | 166 | 205 | 180 | 183 | 211 | |
| 17–24 | 157 | 175 | 141 | 173 |
jaro 2026 18.04.2026 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 130 | 132 | 183 | 213 | 184 | 169 | ||
| 9–16 | 166 | 152 | 181 | 135 | ||||
| 17–24 | 223 | 175 | 201 | 232 | 173 | 168 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 23 | 1,21 |
| jaro 2026 | split | 11 | 0,69 |