Šatný Kristián
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jaro 2024 | 13.04.2024 | ATTACK | 2. | 16 | 2930 | 183,13 | 248 | 147 | |
| podzim 2023 | 07.10.2023 | ATTACK | 6. | 16 | 2635 | 164,69 | 199 | 132 | |
| jaro 2023 | 06.05.2023 | ATTACK | 3. | 18 | 3532 | 196,22 | 289 | 148 |
Náhozy po hrách
jaro 2024 13.04.2024 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 230 | 167 | 196 | 185 | 202 | 248 | ||
| 9–16 | 179 | 171 | 154 | 159 | 147 | |||
| 17–24 | 178 | 170 | 173 | 148 | 223 |
podzim 2023 07.10.2023 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 192 | 187 | 151 | 160 | 155 | |||
| 9–16 | 190 | 165 | 157 | 132 | 168 | 140 | ||
| 17–24 | 151 | 149 | 199 | 190 | 149 |
jaro 2023 06.05.2023 ATTACK 18 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 196 | 169 | 194 | 195 | 289 | 221 | 225 | 234 |
| 9–16 | 202 | 172 | 186 | 200 | 150 | |||
| 17–24 | 148 | 257 | 176 | 169 | 149 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| jaro 2024 | split | 16 | 1,00 |
| podzim 2023 | split | 23 | 1,44 |
| jaro 2023 | split | 17 | 0,94 |