Trojek Ondřej
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 22 | 4730 | 215,00 | 279 | 156 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 21 | 4913 | 233,95 | 289 | 179 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 16 | 3259 | 203,69 | 266 | 154 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 VALAŠSKÁ J-ELITA 22 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 203 | 218 | 228 | 258 | 156 | 182 | 277 | |
| 9–16 | 229 | 204 | 171 | 201 | 233 | 279 | 217 | |
| 17–24 | 187 | 166 | 213 | 244 | 203 | 218 | 198 | 245 |
jaro 2026 18.04.2026 VALAŠSKÁ J-ELITA 21 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 236 | 238 | 226 | 235 | 237 | 227 | 201 | |
| 9–16 | 250 | 237 | 239 | 237 | 279 | 193 | 267 | |
| 17–24 | 201 | 193 | 213 | 278 | 289 | 258 | 179 |
podzim 2025 11.10.2025 VALAŠSKÁ J-ELITA 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 203 | 202 | 171 | 203 | 221 | 172 | ||
| 9–16 | 154 | 174 | 235 | 237 | 243 | 201 | ||
| 17–24 | 192 | 212 | 266 | 173 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 24 | 1,09 |
| jaro 2026 | split | 8 | 0,38 |
| podzim 2025 | strike | 94 | 5,88 |