Jednotlivci
podzim 2026 12.09.2026 26 hráčů
Vedlejší žebříček — půlmaratón se hraje o vítězné družstvo. Řadí se podle průměru, protože každý odehraje jiný počet her. Kliknutím do záhlaví se dá seřadit podle kteréhokoli sloupce.
| Součet holých náhozů, bez handicapu. | Na hru, včetně handicapu — tak to počítá i pořadatel. Podle tohohle čísla je tabulka seřazená, když se přijde. | Max minus Min. Malé číslo znamená vyrovnaný výkon — a při dvaceti čtyřech hrách je vyrovnanost půlka věci. Počítá to i pořadatel ve svém sešitu. | Doplňková soutěž se vyhlašuje až na místě — je to to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr, ne největší počet. | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | 22 | 4730 | 215,00 | 279 | 156 | 123 | 24 | 1,09 |
| 2. | Pelán Dominik | ZA ŘEKOU | 20 | 3978 | 198,90 | 276 | 144 | 132 | 19 | 0,95 |
| 3. | Ježek Jan | SEDLÁCI Z HANÉ | 17 | 3281 | 193,00 | 242 | 158 | 84 | 16 | 0,94 |
| 4. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 15 | 2835 | 189,00 | 238 | 160 | 78 | 20 | 1,33 |
| 5. | Kutáč Vladimír | 3K | 18 | 3386 | 188,11 | 258 | 147 | 111 | 15 | 0,83 |
| 6. | Kičmer Vojtěch | 3K | 11 | 2069 | 188,09 | 232 | 120 | 112 | 7 | 0,64 |
| 7. | Zvěřinová Lenka+8 | SEDLÁCI Z HANÉ | 14 | 2512 | 187,43 | 214 | 144 | 70 | 19 | 1,36 |
| 8. | Křižka Filip | CNC PRODUKT | 16 | 2956 | 184,75 | 223 | 155 | 68 | 22 | 1,38 |
| 9. | Vilém Martin | VIDLÁCI | 24 | 4411 | 183,79 | 265 | 132 | 133 | 19 | 0,79 |
| 10. | Prokop Milan | CNC PRODUKT | 16 | 2921 | 182,56 | 254 | 132 | 122 | 21 | 1,31 |
| 11. | Varhaníček Pavel | KRUTOVAR | 16 | 2911 | 181,94 | 258 | 128 | 130 | 22 | 1,38 |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 16 | 2777 | 181,56 | 213 | 142 | 71 | 26 | 1,63 |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 16 | 2901 | 181,31 | 238 | 140 | 98 | 22 | 1,38 |
| 14. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 16 | 2876 | 179,75 | 214 | 154 | 60 | 20 | 1,25 |
| 15. | Kajzar Tomáš | SEDLÁCI Z HANÉ | 17 | 3038 | 178,71 | 233 | 141 | 92 | 22 | 1,29 |
| 16. | Kubíček Jaroslav | KELÍMCI | 16 | 2850 | 178,13 | 236 | 118 | 118 | 19 | 1,19 |
| 17. | Frydrych Tomáš | KRUTOVAR | 16 | 2831 | 176,94 | 232 | 136 | 96 | 24 | 1,50 |
| 18. | Capil Radomír | VALAŠSKÁ J-ELITA | 7 | 1235 | 176,43 | 199 | 149 | 50 | 9 | 1,29 |
| 19. | Kičmer Tomáš | 3K | 19 | 3338 | 175,68 | 215 | 137 | 78 | 23 | 1,21 |
| 20. | Orságová Jana+8 | ZA ŘEKOU | 13 | 2174 | 175,23 | 201 | 124 | 77 | 20 | 1,54 |
| 21. | Rambousek Kamil | CNC PRODUKT | 16 | 2801 | 175,06 | 207 | 139 | 68 | 24 | 1,50 |
| 22. | Stodulka Ladislav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 19 | 3326 | 175,05 | 202 | 145 | 57 | 21 | 1,11 |
| 23. | Ulička Antonín | KELÍMCI | 16 | 2795 | 174,69 | 245 | 133 | 112 | 18 | 1,13 |
| 24. | Krusberský Ladislav | KRUTOVAR | 16 | 2793 | 174,56 | 213 | 121 | 92 | 18 | 1,13 |
| 25. | Voda Tomáš | VIDLÁCI | 24 | 3953 | 164,71 | 220 | 104 | 116 | 24 | 1,00 |
| 26. | Flemmr Pavel | KELÍMCI | 16 | 2632 | 164,50 | 222 | 115 | 107 | 12 | 0,75 |