Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit

Půlmaratón

Výsledky

podzim 2025 11.10.2025 9 družstev doplňková soutěž: strike

Družstvo Celkem Součet všech náhozů družstva včetně handicapu. O vítězi rozhoduje jen tohle číslo — body za umístění se v půlmaratónu nedávají. Průměr Na jedno kolo, a v něm hází dvojice — proto je kolem 390, ne 195. Dělí se skutečně odehranými koly, takže rozehraný turnaj ukazuje totéž číslo jako dohraný. Her Kolik her odehráli hráči družstva dohromady: 24 her krát dva hráči = 48. Max Nejlepší týmová hra — součet dvojice, která ji hrála, včetně handicapu. Takový nához nikdo sám nehodil.
1. VALAŠSKÁ J-ELITA 8717 363,21 48 440
2. PERMONÍCI 8632 359,67 48 427
3. SEDLÁCI Z HANÉ 8612 358,83 48 458
4. ZA ŘEKOU 8395 349,79 48 424
5. KELÍMCI 8332 347,17 48 412
6. ATTACK 8269 344,54 48 440
7. KRUTOVAR 8242 343,42 48 432
8. VIDLÁCI 8198 341,58 48 478
9. JEŠTĚŘI 7994 333,08 48 419

Vývoj pořadí

Družstvo po 8. hře po 16. hře v cíli
VALAŠSKÁ J-ELITA 2. 1.+1 1.
PERMONÍCI 1. 2.-1 2.
SEDLÁCI Z HANÉ 3. 3. 3.
ZA ŘEKOU 7. 7. 4.+3
KELÍMCI 5. 4.+1 5.-1
ATTACK 4. 6.-2 6.
KRUTOVAR 6. 5.+1 7.-2
VIDLÁCI 9. 9. 8.+1
JEŠTĚŘI 8. 8. 9.-1

Týmy po hrách

Hry

Družstvo Hry 12345678 Celkem
VALAŠSKÁ J-ELITA 1–8 384 352 350 330 387 295 411 341 8717
VALAŠSKÁ J-ELITA 9–16 327 356 361 401 403 388 440 391 8717
VALAŠSKÁ J-ELITA 17–24 349 329 395 369 407 338 340 273 8717
PERMONÍCI 1–8 384 417 368 385 343 320 365 408 8632
PERMONÍCI 9–16 330 365 352 344 355 385 374 342 8632
PERMONÍCI 17–24 349 410 354 332 427 288 297 338 8632
SEDLÁCI Z HANÉ 1–8 349 324 367 322 393 381 360 323 8612
SEDLÁCI Z HANÉ 9–16 458 355 336 358 402 347 331 413 8612
SEDLÁCI Z HANÉ 17–24 329 346 345 354 381 340 301 397 8612
ZA ŘEKOU 1–8 376 296 320 329 354 353 376 304 8395
ZA ŘEKOU 9–16 330 293 390 316 366 308 331 380 8395
ZA ŘEKOU 17–24 363 379 397 347 342 379 342 424 8395
KELÍMCI 1–8 331 362 328 407 326 347 334 314 8332
KELÍMCI 9–16 353 362 376 282 347 412 341 382 8332
KELÍMCI 17–24 317 347 356 344 399 308 298 359 8332
ATTACK 1–8 264 440 328 370 323 367 326 347 8269
ATTACK 9–16 307 305 207 294 416 364 377 396 8269
ATTACK 17–24 334 372 363 375 346 357 336 355 8269
KRUTOVAR 1–8 350 344 312 360 307 391 327 349 8242
KRUTOVAR 9–16 368 342 378 369 306 342 350 321 8242
KRUTOVAR 17–24 324 323 310 325 432 322 358 332 8242
VIDLÁCI 1–8 293 455 290 288 334 374 306 318 8198
VIDLÁCI 9–16 240 328 369 389 268 323 282 295 8198
VIDLÁCI 17–24 325 478 300 364 385 353 438 403 8198
JEŠTĚŘI 1–8 290 298 313 349 349 347 331 419 7994
JEŠTĚŘI 9–16 360 331 330 330 360 295 336 308 7994
JEŠTĚŘI 17–24 329 343 295 326 345 327 360 323 7994

Číslo v buňce je součet dvojice, která tu hru za družstvo hrála — včetně handicapu. Nejlepší týmová hra turnaje je u každého družstva zvýrazněná. Když si vyberete jeden blok, je Celkem za něj a družstva se podle něj seřadí.

Hraje se na celkový součet. Družstvo odehraje 24 her a v každé z nich hází dva jeho hráči — kdo zrovna, je na domluvě v týmu. Ženy mají handicap 8 ke každé hře, muži žádný.