Výsledky
jaro 2026 18.04.2026 9 družstev doplňková soutěž: split
| Družstvo | Celkem Součet všech náhozů družstva včetně handicapu. O vítězi rozhoduje jen tohle číslo — body za umístění se v půlmaratónu nedávají. | Průměr Na jedno kolo, a v něm hází dvojice — proto je kolem 390, ne 195. Dělí se skutečně odehranými koly, takže rozehraný turnaj ukazuje totéž číslo jako dohraný. | Her Kolik her odehráli hráči družstva dohromady: 24 her krát dva hráči = 48. | Max Nejlepší týmová hra — součet dvojice, která ji hrála, včetně handicapu. Takový nához nikdo sám nehodil. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 9269 | 386,21 | 48 | 478 |
| 2. | ZA ŘEKOU | 9003 | 375,13 | 48 | 445 |
| 3. | ATTACK | 8852 | 368,83 | 48 | 484 |
| 4. | PERMONÍCI | 8806 | 366,92 | 48 | 439 |
| 5. | SEDLÁCI Z HANÉ | 8575 | 357,29 | 48 | 450 |
| 6. | KRUTOVAR | 8503 | 354,29 | 48 | 432 |
| 7. | KELÍMCI | 8325 | 346,88 | 48 | 426 |
| 8. | DALLAS | 8271 | 344,63 | 48 | 429 |
| 9. | VIDLÁCI | 8269 | 344,54 | 48 | 452 |
Vývoj pořadí
| Družstvo | po 8. hře | po 16. hře | v cíli |
|---|---|---|---|
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 2. | 1.+1 | 1. |
| ZA ŘEKOU | 3. | 2.+1 | 2. |
| ATTACK | 7. | 6.+1 | 3.+3 |
| PERMONÍCI | 4. | 4. | 4. |
| SEDLÁCI Z HANÉ | 1. | 3.-2 | 5.-2 |
| KRUTOVAR | 5. | 5. | 6.-1 |
| KELÍMCI | 6. | 7.-1 | 7. |
| DALLAS | 8. | 8. | 8. |
| VIDLÁCI | 9. | 9. | 9. |
Týmy po hrách
Hry
| Družstvo | Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 1–8 | 423 | 410 | 359 | 377 | 264 | 419 | 422 | 313 | 9269 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 9–16 | 438 | 394 | 441 | 386 | 478 | 339 | 304 | 469 | 9269 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 17–24 | 380 | 288 | 370 | 404 | 471 | 464 | 356 | 300 | 9269 |
| ZA ŘEKOU | 1–8 | 337 | 398 | 324 | 370 | 445 | 374 | 350 | 387 | 9003 |
| ZA ŘEKOU | 9–16 | 410 | 320 | 356 | 338 | 426 | 371 | 422 | 422 | 9003 |
| ZA ŘEKOU | 17–24 | 342 | 382 | 370 | 381 | 385 | 345 | 348 | 400 | 9003 |
| ATTACK | 1–8 | 319 | 280 | 346 | 389 | 377 | 394 | 377 | 371 | 8852 |
| ATTACK | 9–16 | 335 | 367 | 335 | 398 | 350 | 348 | 385 | 377 | 8852 |
| ATTACK | 17–24 | 409 | 364 | 341 | 484 | 382 | 384 | 373 | 367 | 8852 |
| PERMONÍCI | 1–8 | 351 | 342 | 388 | 399 | 352 | 423 | 354 | 349 | 8806 |
| PERMONÍCI | 9–16 | 438 | 331 | 379 | 333 | 293 | 348 | 430 | 354 | 8806 |
| PERMONÍCI | 17–24 | 379 | 308 | 439 | 370 | 271 | 391 | 422 | 362 | 8806 |
| SEDLÁCI Z HANÉ | 1–8 | 416 | 398 | 406 | 378 | 349 | 450 | 309 | 386 | 8575 |
| SEDLÁCI Z HANÉ | 9–16 | 377 | 333 | 328 | 324 | 333 | 410 | 389 | 311 | 8575 |
| SEDLÁCI Z HANÉ | 17–24 | 359 | 297 | 363 | 329 | 314 | 329 | 346 | 341 | 8575 |
| KRUTOVAR | 1–8 | 358 | 350 | 323 | 371 | 432 | 330 | 336 | 366 | 8503 |
| KRUTOVAR | 9–16 | 300 | 377 | 355 | 392 | 391 | 376 | 371 | 364 | 8503 |
| KRUTOVAR | 17–24 | 422 | 317 | 326 | 296 | 318 | 332 | 340 | 360 | 8503 |
| KELÍMCI | 1–8 | 340 | 401 | 426 | 317 | 363 | 351 | 325 | 340 | 8325 |
| KELÍMCI | 9–16 | 307 | 314 | 330 | 363 | 335 | 343 | 359 | 376 | 8325 |
| KELÍMCI | 17–24 | 385 | 317 | 375 | 312 | 314 | 378 | 308 | 346 | 8325 |
| DALLAS | 1–8 | 307 | 382 | 318 | 306 | 394 | 313 | 346 | 380 | 8271 |
| DALLAS | 9–16 | 328 | 335 | 341 | 375 | 338 | 338 | 395 | 371 | 8271 |
| DALLAS | 17–24 | 316 | 370 | 305 | 429 | 359 | 282 | 314 | 329 | 8271 |
| VIDLÁCI | 1–8 | 354 | 388 | 324 | 346 | 333 | 314 | 322 | 318 | 8269 |
| VIDLÁCI | 9–16 | 307 | 380 | 351 | 323 | 344 | 286 | 344 | 340 | 8269 |
| VIDLÁCI | 17–24 | 270 | 304 | 360 | 373 | 427 | 452 | 345 | 364 | 8269 |
Číslo v buňce je součet dvojice, která tu hru za družstvo hrála — včetně handicapu. Nejlepší týmová hra turnaje je u každého družstva zvýrazněná. Když si vyberete jeden blok, je Celkem za něj a družstva se podle něj seřadí.
Hraje se na celkový součet. Družstvo odehraje 24 her a v každé z nich hází dva jeho hráči — kdo zrovna, je na domluvě v týmu. Ženy mají handicap 8 ke každé hře, muži žádný.