Výsledky
jaro 2024 13.04.2024 9 družstev doplňková soutěž: split
| Družstvo | Celkem Součet všech náhozů družstva včetně handicapu. O vítězi rozhoduje jen tohle číslo — body za umístění se v půlmaratónu nedávají. | Průměr Na jedno kolo, a v něm hází dvojice — proto je kolem 390, ne 195. Dělí se skutečně odehranými koly, takže rozehraný turnaj ukazuje totéž číslo jako dohraný. | Her Kolik her odehráli hráči družstva dohromady: 24 her krát dva hráči = 48. | Max Nejlepší týmová hra — součet dvojice, která ji hrála, včetně handicapu. Takový nához nikdo sám nehodil. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ZA ŘEKOU | 9315 | 388,13 | 48 | 454 |
| 2. | ATTACK | 8790 | 366,25 | 48 | 433 |
| 3. | PERMONÍCI | 8600 | 358,33 | 48 | 423 |
| 4. | SHADOWS | 8577 | 357,38 | 48 | 427 |
| 5. | KELÍMCI | 8576 | 357,33 | 48 | 426 |
| 6. | JADRANSKÁ PARTA | 8225 | 342,71 | 48 | 395 |
| 7. | STATOVAR | 8146 | 339,42 | 48 | 410 |
| 8. | JEŠTĚŘI | 7933 | 330,54 | 48 | 397 |
| 9. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 7528 | 313,67 | 48 | 379 |
Vývoj pořadí
| Družstvo | po 8. hře | po 16. hře | v cíli |
|---|---|---|---|
| ZA ŘEKOU | 1. | 1. | 1. |
| ATTACK | 2. | 2. | 2. |
| PERMONÍCI | 4. | 4. | 3.+1 |
| SHADOWS | 3. | 5.-2 | 4.+1 |
| KELÍMCI | 5. | 3.+2 | 5.-2 |
| JADRANSKÁ PARTA | 6. | 6. | 6. |
| STATOVAR | 7. | 8.-1 | 7.+1 |
| JEŠTĚŘI | 8. | 7.+1 | 8.-1 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 9. | 9. | 9. |
Týmy po hrách
Hry
| Družstvo | Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZA ŘEKOU | 1–8 | 347 | 414 | 367 | 397 | 396 | 325 | 421 | 368 | 9315 |
| ZA ŘEKOU | 9–16 | 390 | 392 | 418 | 395 | 359 | 388 | 363 | 378 | 9315 |
| ZA ŘEKOU | 17–24 | 354 | 344 | 433 | 352 | 435 | 454 | 428 | 397 | 9315 |
| ATTACK | 1–8 | 401 | 338 | 371 | 388 | 414 | 375 | 352 | 393 | 8790 |
| ATTACK | 9–16 | 351 | 362 | 354 | 370 | 344 | 314 | 375 | 324 | 8790 |
| ATTACK | 17–24 | 348 | 394 | 349 | 340 | 364 | 361 | 375 | 433 | 8790 |
| PERMONÍCI | 1–8 | 357 | 388 | 371 | 304 | 363 | 394 | 345 | 344 | 8600 |
| PERMONÍCI | 9–16 | 344 | 347 | 363 | 423 | 345 | 374 | 298 | 315 | 8600 |
| PERMONÍCI | 17–24 | 417 | 293 | 353 | 366 | 359 | 403 | 398 | 336 | 8600 |
| SHADOWS | 1–8 | 314 | 422 | 347 | 349 | 419 | 393 | 330 | 356 | 8577 |
| SHADOWS | 9–16 | 316 | 319 | 301 | 375 | 358 | 333 | 266 | 341 | 8577 |
| SHADOWS | 17–24 | 387 | 363 | 381 | 371 | 349 | 427 | 359 | 401 | 8577 |
| KELÍMCI | 1–8 | 334 | 423 | 326 | 342 | 327 | 368 | 347 | 357 | 8576 |
| KELÍMCI | 9–16 | 344 | 344 | 369 | 388 | 339 | 426 | 381 | 371 | 8576 |
| KELÍMCI | 17–24 | 335 | 364 | 397 | 341 | 333 | 362 | 352 | 306 | 8576 |
| JADRANSKÁ PARTA | 1–8 | 339 | 388 | 316 | 352 | 360 | 334 | 395 | 336 | 8225 |
| JADRANSKÁ PARTA | 9–16 | 348 | 393 | 309 | 344 | 362 | 309 | 328 | 288 | 8225 |
| JADRANSKÁ PARTA | 17–24 | 321 | 374 | 316 | 386 | 306 | 332 | 357 | 332 | 8225 |
| STATOVAR | 1–8 | 312 | 308 | 369 | 334 | 371 | 366 | 348 | 342 | 8146 |
| STATOVAR | 9–16 | 293 | 356 | 347 | 331 | 331 | 266 | 312 | 346 | 8146 |
| STATOVAR | 17–24 | 379 | 410 | 385 | 335 | 321 | 337 | 319 | 328 | 8146 |
| JEŠTĚŘI | 1–8 | 374 | 287 | 320 | 286 | 303 | 308 | 391 | 364 | 7933 |
| JEŠTĚŘI | 9–16 | 302 | 344 | 292 | 378 | 280 | 397 | 380 | 337 | 7933 |
| JEŠTĚŘI | 17–24 | 330 | 302 | 367 | 264 | 305 | 325 | 338 | 359 | 7933 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 1–8 | 278 | 322 | 255 | 334 | 360 | 294 | 322 | 379 | 7528 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 9–16 | 325 | 280 | 307 | 285 | 304 | 352 | 315 | 294 | 7528 |
| VALAŠSKÁ J-ELITA | 17–24 | 347 | 321 | 320 | 299 | 281 | 319 | 307 | 328 | 7528 |
Číslo v buňce je součet dvojice, která tu hru za družstvo hrála — včetně handicapu. Nejlepší týmová hra turnaje je u každého družstva zvýrazněná. Když si vyberete jeden blok, je Celkem za něj a družstva se podle něj seřadí.
Hraje se na celkový součet. Družstvo odehraje 24 her a v každé z nich hází dva jeho hráči — kdo zrovna, je na domluvě v týmu. Ženy mají handicap 8 ke každé hře, muži žádný.