Kajzar Tomáš
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | SEDLÁCI Z HANÉ | 3. | 17 | 3038 | 178,71 | 233 | 141 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | SEDLÁCI Z HANÉ | 5. | 16 | 3041 | 190,06 | 232 | 127 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | SEDLÁCI Z HANÉ | 3. | 16 | 2833 | 177,06 | 288 | 148 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 SEDLÁCI Z HANÉ 17 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 179 | 170 | 141 | 190 | 231 | |||
| 9–16 | 186 | 176 | 233 | 141 | 196 | 147 | ||
| 17–24 | 178 | 143 | 196 | 194 | 160 | 177 |
jaro 2026 18.04.2026 SEDLÁCI Z HANÉ 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 204 | 232 | 181 | 210 | 222 | |||
| 9–16 | 213 | 195 | 157 | 199 | 213 | |||
| 17–24 | 183 | 156 | 127 | 167 | 201 | 181 |
podzim 2025 11.10.2025 SEDLÁCI Z HANÉ 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 148 | 178 | 204 | 190 | 168 | |||
| 9–16 | 288 | 166 | 172 | 169 | 163 | |||
| 17–24 | 154 | 162 | 174 | 169 | 149 | 179 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 22 | 1,29 |
| jaro 2026 | split | 23 | 1,44 |
| podzim 2025 | strike | 63 | 3,94 |