Vyhlášení
Ceny, které se po turnaji vyhlašují. O vítězi půlmaratónu nerozhodují — ten se hraje na celkový součet družstva — ale hraje se o ně stejně.
Doplňková soutěž — split podzim 2026 12.09.2026 rozhoduje průměr na hru
U každého turnaje se vyhlašuje jedna a dopředu se neví jaká — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr na hru, ne největší počet: kdo odehraje míň her, tím nemá být bit. Táž úvaha jako u žebříčku jednotlivců.
Jednotlivci
| Hráč | Družstvo | Her | Počet Kolikrát se to tomu hráči povedlo za celý turnaj. | Průměr na hru Počet dělený počtem odehraných her. Tohle rozhoduje o vítězi. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana | PERMONÍCI | 16 | 26 | 1,63 |
| 2. | Orságová Jana | ZA ŘEKOU | 13 | 20 | 1,54 |
| 3. | Frydrych Tomáš | KRUTOVAR | 16 | 24 | 1,50 |
| 3. | Rambousek Kamil | CNC PRODUKT | 16 | 24 | 1,50 |
| 5. | Křižka Filip | CNC PRODUKT | 16 | 22 | 1,38 |
| 5. | Varhaníček Pavel | KRUTOVAR | 16 | 22 | 1,38 |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 16 | 22 | 1,38 |
| 8. | Zvěřinová Lenka | SEDLÁCI Z HANÉ | 14 | 19 | 1,36 |
| 9. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 15 | 20 | 1,33 |
| 10. | Prokop Milan | CNC PRODUKT | 16 | 21 | 1,31 |
| 11. | Kajzar Tomáš | SEDLÁCI Z HANÉ | 17 | 22 | 1,29 |
| 12. | Capil Radomír | VALAŠSKÁ J-ELITA | 7 | 9 | 1,29 |
| 13. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 16 | 20 | 1,25 |
| 14. | Kičmer Tomáš | 3K | 19 | 23 | 1,21 |
| 15. | Kubíček Jaroslav | KELÍMCI | 16 | 19 | 1,19 |
| 16. | Ulička Antonín | KELÍMCI | 16 | 18 | 1,13 |
| 16. | Krusberský Ladislav | KRUTOVAR | 16 | 18 | 1,13 |
| 18. | Stodulka Ladislav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 19 | 21 | 1,11 |
| 19. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | 22 | 24 | 1,09 |
| 20. | Voda Tomáš | VIDLÁCI | 24 | 24 | 1,00 |
| 21. | Pelán Dominik | ZA ŘEKOU | 20 | 19 | 0,95 |
| 22. | Ježek Jan | SEDLÁCI Z HANÉ | 17 | 16 | 0,94 |
| 23. | Kutáč Vladimír | 3K | 18 | 15 | 0,83 |
| 24. | Vilém Martin | VIDLÁCI | 24 | 19 | 0,79 |
| 25. | Flemmr Pavel | KELÍMCI | 16 | 12 | 0,75 |
| 26. | Kičmer Vojtěch | 3K | 11 | 7 | 0,64 |
Družstva
| Družstvo | Počet | Her Kolik her družstvo doopravdy odehrálo. V každé z 24 her hází dva jeho hráči, takže dohraný turnaj jich má 48. | Průměr na hru Dělí se skutečně odehranými hrami, ne počtem her turnaje — jinak by družstvům vycházel dvojnásobek a s hráči by se to nedalo porovnat. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | PERMONÍCI | 68 | 48 | 1,42 |
| 2. | CNC PRODUKT | 67 | 48 | 1,40 |
| 3. | KRUTOVAR | 64 | 48 | 1,33 |
| 4. | ZA ŘEKOU | 59 | 48 | 1,23 |
| 5. | SEDLÁCI Z HANÉ | 57 | 48 | 1,19 |
| 6. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 54 | 48 | 1,13 |
| 7. | KELÍMCI | 49 | 48 | 1,02 |
| 8. | 3K | 45 | 48 | 0,94 |
| 9. | VIDLÁCI | 43 | 48 | 0,90 |
Nejvyrovnanější hráč rozhoduje nejmenší rozdíl
Rozdíl mezi nejlepší a nejhorší hrou. Při 24 hrách je vyrovnanost půlka věci: 300 a 100 dá týž součet jako 200 a 200, ale není to týž výkon. Počítá to i pořadatel ve svém sešitu jako sloupec Rozdíl Max.-Min.
| Hráč | Družstvo | Her | Max | Min | Rozdíl Max minus Min, tedy nejlepší minus nejhorší hra. Malé číslo znamená vyrovnaný výkon. Řadí se podle něj, při shodě stojí výš ten, kdo odehrál víc her. | Průměr Na hru, včetně handicapu — jen jako údaj, o pořadí téhle ceny nerozhoduje. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stodulka Ladislav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 19 | 202 | 145 | 57 | 175,05 |
| 2. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 16 | 214 | 154 | 60 | 179,75 |
| 3. | Křižka Filip | CNC PRODUKT | 16 | 223 | 155 | 68 | 184,75 |
| 3. | Rambousek Kamil | CNC PRODUKT | 16 | 207 | 139 | 68 | 175,06 |
| 5. | Zvěřinová Lenka+8 | SEDLÁCI Z HANÉ | 14 | 214 | 144 | 70 | 187,43 |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 16 | 213 | 142 | 71 | 181,56 |
| 7. | Orságová Jana+8 | ZA ŘEKOU | 13 | 201 | 124 | 77 | 175,23 |
| 8. | Kičmer Tomáš | 3K | 19 | 215 | 137 | 78 | 175,68 |
| 8. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 15 | 238 | 160 | 78 | 189,00 |
| 10. | Ježek Jan | SEDLÁCI Z HANÉ | 17 | 242 | 158 | 84 | 193,00 |
Počítá se jen tomu, kdo odehrál aspoň 8 her — kdo hodil jednou, měl by rozdíl nula a vyhrál by to bez jediné dobré hry. Tím se jich nevešlo 1. Vidět je prvních 10; celý sloupec Rozdíl má tabulka Jednotlivci.
Nejvyšší náhozy družstev a kdo tu dvojici tvořil
V každé hře hází za družstvo dva jeho hráči, takže výsledek družstva v té hře je jejich součet včetně handicapu — takový nához nikdo sám nehodil. Je to nejlepších 10 her celého turnaje, ne jedna za každé družstvo, takže se družstva klidně opakují. Ve výsledkové tabulce stojí u každého jen jeho maximum; tady je vidět, kdo ho hodil s kým.
| Družstvo | Hra | Dvojice | Nához Součet dvojice včetně handicapů, přesně jak to počítá pořadatel ve sloupci Nej. Hra. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | SEDLÁCI Z HANÉ | 12. | Ježek Jan 242 + Kajzar Tomáš 233 | 475 |
| 2. | KELÍMCI | 12. | Kubíček Jaroslav 226 + Ulička Antonín 245 | 471 |
| 3. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 15. | Stodulka Ladislav 189 + Trojek Ondřej 279 | 468 |
| 4. | ZA ŘEKOU | 15. | Orságová Jana 187+8 + Pelán Dominik 276 | 463 |
| 5. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 8. | Stodulka Ladislav 182 + Trojek Ondřej 277 | 459 |
| 5. | KRUTOVAR | 21. | Krusberský Ladislav 201 + Varhaníček Pavel 258 | 459 |
| 7. | CNC PRODUKT | 1. | Rambousek Kamil 191 + Prokop Milan 254 | 445 |
| 7. | ZA ŘEKOU | 17. | Orság Karel 220 + Pelán Dominik 225 | 445 |
| 9. | SEDLÁCI Z HANÉ | 17. | Zvěřinová Lenka 222+8 + Ježek Jan 220 | 442 |
| 9. | VIDLÁCI | 23. | Voda Tomáš 177 + Vilém Martin 265 | 442 |
Nejvyšší náhozy jednotlivců holý nához, bez handicapu nejlepších 10 her turnaje
| Hráč | Družstvo | Hra | Nához Skutečně sražené kuželky, bez handicapu — stejně jako sloupec Max u jednotlivců. Handicap je vedle jména. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | 15. | 279 |
| 2. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | 8. | 277 |
| 3. | Pelán Dominik | ZA ŘEKOU | 15. | 276 |
| 4. | Vilém Martin | VIDLÁCI | 23. | 265 |
| 5. | Kutáč Vladimír | 3K | 3. | 258 |
| 5. | Trojek Ondřej | VALAŠSKÁ J-ELITA | 4. | 258 |
| 5. | Varhaníček Pavel | KRUTOVAR | 21. | 258 |
| 8. | Prokop Milan | CNC PRODUKT | 1. | 254 |
| 8. | Pelán Dominik | ZA ŘEKOU | 18. | 254 |
| 10. | Ulička Antonín | KELÍMCI | 12. | 245 |