Kičmer Vojtěch
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | TRAKEŘI | 168 | 176 | 201 | 154 | 246 | 176 | 6 | 246 | 154 | 186,83 | 4 |
| 2. HD | 31.08. | HUJAŘI | 202 | 143 | 170 | 137 | 170 | 185 | 6 | 202 | 137 | 167,83 | 2 |
| 4. HD | 15.09. | LAMPIÓNI | 197 | 137 | 196 | 233 | 163 | 201 | 6 | 233 | 137 | 187,83 | 4 |
| 5. HD | 21.09. | DRACI | 170 | 182 | 147 | 213 | 163 | 5 | 213 | 147 | 175,00 | 8 | |
| 6. HD | 29.09. | STATOVAR | 202 | 203 | 221 | 220 | 197 | 190 | 6 | 221 | 190 | 205,50 | 10 |
| Celkem | 5 utkání | 5363 celkem | 29 | 246 | 137 | 184,93 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 58 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DOBRÁCI
4. v žebříčku sezóny z 54
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | SMOG | 156 | 170 | 244 | 219 | 223 | 255 | 6 | 255 | 156 | 211,17 | 10 |
| 2. HD | 23.02. | URNA | 267 | 205 | 195 | 207 | 234 | 171 | 6 | 267 | 171 | 213,17 | 10 |
| 4. HD | 09.03. | GAMA | 224 | 218 | 193 | 239 | 160 | 182 | 6 | 239 | 160 | 202,67 | 12 |
| 6. HD | 31.03. | HUJAŘI | 202 | 238 | 148 | 176 | 161 | 201 | 6 | 238 | 148 | 187,67 | 8 |
| 7. HD | 13.04. | TRAKEŘI | 148 | 163 | 183 | 145 | 199 | 181 | 6 | 199 | 145 | 169,83 | 4 |
| 8. HD | 27.04. | BABINEC | 193 | 225 | 203 | 204 | 190 | 178 | 6 | 225 | 178 | 198,83 | 8 |
| 9. HD | 11.05. | DALLAS | 172 | 137 | 205 | 157 | 193 | 204 | 6 | 205 | 137 | 178,00 | 6 |
| 10. HD | 18.05. | JMJ TEAM | 170 | 214 | 255 | 133 | 245 | 205 | 6 | 255 | 133 | 203,67 | 8 |
| 11. HD | 01.06. | LAMPIÓNI | 180 | 187 | 172 | 184 | 189 | 196 | 6 | 196 | 172 | 184,67 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 10498 celkem | 54 | 267 | 133 | 194,41 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 108 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 DOBRÁCI
6. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | HUJAŘI | 203 | 134 | 188 | 188 | 174 | 208 | 6 | 208 | 134 | 182,50 | 4 |
| 2. HD | 09.09. | BABINEC | 168 | 130 | 201 | 181 | 179 | 186 | 6 | 201 | 130 | 174,17 | 10 |
| 3. HD | 15.09. | URNA | 224 | 139 | 191 | 181 | 190 | 211 | 6 | 224 | 139 | 189,33 | 8 |
| 4. HD | 22.09. | TRAKEŘI | 188 | 185 | 179 | 192 | 178 | 181 | 6 | 192 | 178 | 183,83 | 4 |
| 5. HD | 29.09. | JEŠTĚŘI | 158 | 193 | 155 | 176 | 230 | 199 | 6 | 230 | 155 | 185,17 | 6 |
| 6. HD | 13.10. | LAMPIÓNI | 109 | 184 | 258 | 212 | 205 | 170 | 6 | 258 | 109 | 189,67 | 8 |
| 7. HD | 27.10. | STATOVAR | 162 | 189 | 170 | 199 | 162 | 192 | 6 | 199 | 162 | 179,00 | 5 |
| 8. HD | 10.11. | PERMONÍCI | 168 | 180 | 165 | 224 | 203 | 215 | 6 | 224 | 165 | 192,50 | 8 |
| 9. HD | 18.11. | SMOG | 167 | 171 | 169 | 181 | 232 | 192 | 6 | 232 | 167 | 185,33 | 8 |
| 10. HD | 08.12. | GAMA | 194 | 192 | 224 | 225 | 210 | 189 | 6 | 225 | 189 | 205,67 | 12 |
| 11. HD | 15.12. | JMJ TEAM | 180 | 137 | 186 | 193 | 212 | 235 | 6 | 235 | 137 | 190,50 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 12346 celkem | 66 | 258 | 109 | 187,06 | 85 | ||||||
Duelových bodů 85 z 132 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | SMOG | 171 | 194 | 214 | 181 | 181 | 211 | 6 | 214 | 171 | 192,00 | 10 |
| 2. HD | 10.02. | STATOVAR | 213 | 201 | 148 | 142 | 198 | 152 | 6 | 213 | 142 | 175,67 | 6 |
| 3. HD | 27.02. | LAMPIÓNI | 182 | 232 | 151 | 221 | 238 | 174 | 6 | 238 | 151 | 199,67 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | JMJ TEAM | 177 | 137 | 171 | 130 | 177 | 181 | 6 | 181 | 130 | 162,17 | 6 |
| 5. HD | 18.03. | PERMONÍCI | 191 | 215 | 174 | 200 | 193 | 245 | 6 | 245 | 174 | 203,00 | 8 |
| 6. HD | 31.03. | TRAKEŘI | 203 | 198 | 192 | 200 | 206 | 127 | 6 | 206 | 127 | 187,67 | 8 |
| 7. HD | 24.04. | JEŠTĚŘI | 142 | 172 | 136 | 203 | 129 | 214 | 6 | 214 | 129 | 166,00 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | URNA | 147 | 191 | 159 | 215 | 160 | 202 | 6 | 215 | 147 | 179,00 | 8 |
| 9. HD | 05.05. | GAMA | 198 | 167 | 203 | 186 | 129 | 178 | 6 | 203 | 129 | 176,83 | 6 |
| 10. HD | 19.05. | HUJAŘI | 179 | 154 | 190 | 168 | 203 | 205 | 6 | 205 | 154 | 183,17 | 10 |
| 11. HD | 26.05. | BABINEC | 191 | 233 | 202 | 201 | 197 | 172 | 6 | 233 | 172 | 199,33 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12147 celkem | 66 | 245 | 127 | 184,05 | 84 | ||||||
Duelových bodů 84 z 132 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | URNA | 147 | 173 | 165 | 142 | 181 | 197 | 6 | 197 | 142 | 167,50 | 4 |
| 2. HD | 28.08. | JMJ TEAM | 201 | 136 | 140 | 170 | 175 | 223 | 6 | 223 | 136 | 174,17 | 8 |
| 3. HD | 02.09. | LAMPIÓNI | 147 | 123 | 185 | 124 | 167 | 146 | 6 | 185 | 123 | 148,67 | 2 |
| 4. HD | 09.09. | TRAKEŘI | 173 | 137 | 133 | 173 | 169 | 228 | 6 | 228 | 133 | 168,83 | 6 |
| 5. HD | 16.09. | STATOVAR | 183 | 144 | 191 | 134 | 173 | 193 | 6 | 193 | 134 | 169,67 | 6 |
| 6. HD | 23.09. | PERMONÍCI | 184 | 134 | 152 | 171 | 162 | 163 | 6 | 184 | 134 | 161,00 | 4 |
| 7. HD | 14.10. | GAMA | 211 | 134 | 188 | 187 | 192 | 173 | 6 | 211 | 134 | 180,83 | 10 |
| 8. HD | 05.11. | HUJAŘI | 134 | 178 | 200 | 191 | 191 | 155 | 6 | 200 | 134 | 174,83 | 4 |
| 9. HD | 11.11. | SMOG | 171 | 184 | 192 | 168 | 197 | 265 | 6 | 265 | 168 | 196,17 | 10 |
| 10. HD | 28.10. | JEŠTĚŘI | 143 | 144 | 161 | 192 | 225 | 182 | 6 | 225 | 143 | 174,50 | 6 |
| 11. HD | 09.12. | BABINEC | 140 | 149 | 190 | 221 | 211 | 225 | 6 | 225 | 140 | 189,33 | 9 |
| Celkem | 11 utkání | 11433 celkem | 66 | 265 | 123 | 173,23 | 69 | ||||||
Duelových bodů 69 z 132 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | GAMA | 158 | 181 | 170 | 174 | 141 | 170 | 6 | 181 | 141 | 165,67 | 10 |
| 2. HD | 05.02. | JEŠTĚŘI | 160 | 161 | 136 | 213 | 234 | 145 | 6 | 234 | 136 | 174,83 | 6 |
| 3. HD | 19.02. | URNA | 189 | 116 | 129 | 203 | 156 | 178 | 6 | 203 | 116 | 161,83 | 4 |
| 4. HD | 26.02. | SMOG | 203 | 122 | 191 | 184 | 166 | 214 | 6 | 214 | 122 | 180,00 | 8 |
| 5. HD | 05.03. | LAMPIÓNI | 199 | 144 | 135 | 163 | 132 | 182 | 6 | 199 | 132 | 159,17 | 0 |
| 6. HD | 18.03. | TRAKEŘI | 175 | 176 | 165 | 190 | 236 | 187 | 6 | 236 | 165 | 188,17 | 6 |
| 7. HD | 08.04. | STATOVAR | 177 | 180 | 226 | 191 | 175 | 189 | 6 | 226 | 175 | 189,67 | 8 |
| 8. HD | 16.04. | BABINEC | 183 | 197 | 206 | 191 | 209 | 180 | 6 | 209 | 180 | 194,33 | 12 |
| 9. HD | 29.04. | HUJAŘI | 135 | 120 | 216 | 147 | 202 | 205 | 6 | 216 | 120 | 170,83 | 6 |
| 10. HD | 14.05. | PERMONÍCI | 143 | 141 | 144 | 132 | 206 | 192 | 6 | 206 | 132 | 159,67 | 4 |
| 11. HD | 20.05. | JMJ TEAM | 162 | 136 | 147 | 179 | 114 | 176 | 6 | 179 | 114 | 152,33 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11379 celkem | 66 | 236 | 114 | 172,41 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 132 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 31.08. | TRAKEŘI | 208 | 163 | 167 | 148 | 170 | 177 | 6 | 208 | 148 | 172,17 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 1033 celkem | 6 | 208 | 148 | 172,17 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.11. | JEŠTĚŘI | 155 | 165 | 128 | 105 | 182 | 104 | 6 | 182 | 104 | 139,83 | 4 |
| 10. HD | 07.12. | LAMPIÓNI | 133 | 119 | 112 | 101 | 84 | 133 | 6 | 133 | 84 | 113,67 | 0 |
| Celkem | 2 utkání | 1521 celkem | 12 | 182 | 84 | 126,75 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 24 možných (17 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.