Janusz Radim
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | LAMPIÓNI | 170 | 168 | 178 | 3 | 178 | 168 | 172,00 | 2 | |||
| 3. HD | 08.09. | TRAKEŘI | 205 | 172 | 205 | 144 | 141 | 207 | 6 | 207 | 141 | 179,00 | 6 |
| 5. HD | 22.09. | GAMA | 171 | 166 | 140 | 178 | 193 | 197 | 6 | 197 | 140 | 174,17 | 8 |
| 6. HD | 29.09. | DOBRÁCI | 183 | 182 | 199 | 164 | 161 | 164 | 6 | 199 | 161 | 175,50 | 6 |
| 7. HD | 06.10. | DRACI | 178 | 161 | 194 | 3 | 194 | 161 | 177,67 | 4 | |||
| Celkem | 5 utkání | 4221 celkem | 24 | 207 | 140 | 175,88 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 48 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | GAMA | 167 | 190 | 198 | 183 | 209 | 173 | 6 | 209 | 167 | 186,67 | 12 |
| 2. HD | 17.02. | TRAKEŘI | 160 | 169 | 226 | 190 | 170 | 220 | 6 | 226 | 160 | 189,17 | 10 |
| 4. HD | 10.03. | HUJAŘI | 244 | 211 | 204 | 232 | 4 | 244 | 204 | 222,75 | 8 | ||
| 5. HD | 16.03. | DOBRÁCI | 157 | 221 | 205 | 187 | 133 | 181 | 6 | 221 | 133 | 180,67 | 8 |
| 6. HD | 30.03. | PERMONÍCI | 209 | 177 | 149 | 189 | 4 | 209 | 149 | 181,00 | 2 | ||
| 7. HD | 13.04. | LAMPIÓNI | 195 | 179 | 174 | 180 | 177 | 167 | 6 | 195 | 167 | 178,67 | 6 |
| 8. HD | 27.04. | SMOG | 202 | 194 | 138 | 181 | 180 | 178 | 6 | 202 | 138 | 178,83 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | BABINEC | 162 | 172 | 171 | 206 | 191 | 157 | 6 | 206 | 157 | 176,50 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | DALLAS | 136 | 169 | 179 | 3 | 179 | 136 | 161,33 | 4 | |||
| Celkem | 9 utkání | 8642 celkem | 47 | 244 | 133 | 183,87 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 94 možných (66 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | TRAKEŘI | 168 | 202 | 161 | 183 | 172 | 190 | 6 | 202 | 161 | 179,33 | 10 |
| 4. HD | 23.09. | JMJ TEAM | 177 | 221 | 181 | 195 | 171 | 175 | 6 | 221 | 171 | 186,67 | 8 |
| 5. HD | 29.09. | SMOG | 146 | 168 | 169 | 3 | 169 | 146 | 161,00 | 4 | |||
| 7. HD | 27.10. | DOBRÁCI | 139 | 193 | 184 | 3 | 193 | 139 | 172,00 | 4 | |||
| 8. HD | 03.11. | HUJAŘI | 170 | 180 | 148 | 157 | 201 | 170 | 6 | 201 | 148 | 171,00 | 2 |
| 9. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 183 | 169 | 198 | 201 | 259 | 211 | 6 | 259 | 169 | 203,50 | 6 |
| 10. HD | 01.12. | URNA | 158 | 203 | 169 | 175 | 169 | 148 | 6 | 203 | 148 | 170,33 | 2 |
| 11. HD | 15.12. | JEŠTĚŘI | 151 | 193 | 170 | 3 | 193 | 151 | 171,33 | 2 | |||
| Celkem | 8 utkání | 6978 celkem | 39 | 259 | 139 | 178,92 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 78 možných (49 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 27.02. | TRAKEŘI | 148 | 163 | 203 | 200 | 193 | 181 | 6 | 203 | 148 | 181,33 | 2 |
| 4. HD | 11.03. | HUJAŘI | 199 | 138 | 145 | 3 | 199 | 138 | 160,67 | 2 | |||
| 5. HD | 17.03. | SMOG | 161 | 169 | 177 | 197 | 181 | 146 | 6 | 197 | 146 | 171,83 | 4 |
| 7. HD | 15.04. | URNA | 191 | 137 | 174 | 166 | 129 | 178 | 6 | 191 | 129 | 162,50 | 2 |
| Celkem | 4 utkání | 3576 celkem | 21 | 203 | 129 | 170,29 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 42 možných (24 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 10.09. | JMJ TEAM | 172 | 156 | 158 | 147 | 182 | 167 | 6 | 182 | 147 | 163,67 | 8 |
| 9. HD | 11.11. | HUJAŘI | 167 | 204 | 176 | 167 | 205 | 188 | 6 | 205 | 167 | 184,50 | 9 |
| 10. HD | 18.11. | LAMPIÓNI | 141 | 208 | 151 | 148 | 164 | 222 | 6 | 222 | 141 | 172,33 | 3 |
| 11. HD | 10.12. | TRAKEŘI | 147 | 226 | 168 | 164 | 198 | 183 | 6 | 226 | 147 | 181,00 | 6 |
| Celkem | 4 utkání | 4209 celkem | 24 | 226 | 141 | 175,38 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 48 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 161 | 196 | 171 | 3 | 196 | 161 | 176,00 | 2 | |||
| 6. HD | 19.03. | HUJAŘI | 173 | 153 | 212 | 165 | 178 | 171 | 6 | 212 | 153 | 175,33 | 12 |
| 11. HD | 20.05. | JEŠTĚŘI | 187 | 205 | 182 | 197 | 143 | 179 | 6 | 205 | 143 | 182,17 | 8 |
| Celkem | 3 utkání | 2673 celkem | 15 | 212 | 143 | 178,20 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 30 možných (73 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | JMJ TEAM | 168 | 166 | 179 | 214 | 151 | 191 | 6 | 214 | 151 | 178,17 | 10 |
| 3. HD | 05.09. | TRAKEŘI | 180 | 179 | 163 | 145 | 157 | 5 | 180 | 145 | 164,80 | 4 | |
| 11. HD | 05.12. | URNA | 157 | 192 | 189 | 3 | 192 | 157 | 179,33 | 2 | |||
| Celkem | 3 utkání | 2431 celkem | 14 | 214 | 145 | 173,64 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 28 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 11.04. | PERMONÍCI | 158 | 159 | 209 | 184 | 158 | 203 | 6 | 209 | 158 | 178,50 | 8 |
| 7. HD | 24.05. | JEŠTĚŘI | 156 | 157 | 202 | 157 | 147 | 5 | 202 | 147 | 163,80 | 2 | |
| 9. HD | 24.05. | TRAKEŘI | 171 | 233 | 141 | 193 | 4 | 233 | 141 | 184,50 | 4 | ||
| Celkem | 3 utkání | 2628 celkem | 15 | 233 | 141 | 175,20 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 30 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 10.10. | KAMPERETAMPERE | 148 | 150 | 180 | 162 | 158 | 202 | 6 | 202 | 148 | 166,67 | 2 |
| 9. HD | 25.10. | GAMA | 175 | 191 | 151 | 172 | 128 | 215 | 6 | 215 | 128 | 172,00 | 10 |
| 11. HD | 05.12. | LAMPIÓNI | 175 | 172 | 188 | 171 | 182 | 202 | 6 | 202 | 171 | 181,67 | 4 |
| Celkem | 3 utkání | 3122 celkem | 18 | 215 | 128 | 173,44 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 36 možných (44 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.