Janusz Radim
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jaro 2026 | 18.04.2026 | KELÍMCI | 7. | 16 | 2798 | 174,88 | 226 | 149 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | KELÍMCI | 5. | 16 | 2857 | 178,56 | 227 | 123 | |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | KELÍMCI | 5. | 14 | 2426 | 173,29 | 207 | 104 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | KELÍMCI | 5. | 12 | 2048 | 170,67 | 187 | 145 | |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | KELÍMCI | 5. | 16 | 2869 | 179,31 | 211 | 155 | |
| podzim 2023 | 07.10.2023 | KELÍMCI | 4. | 14 | 2214 | 158,14 | 186 | 121 | |
| jaro 2023 | 06.05.2023 | KELÍMCI | 6. | 16 | 2870 | 179,38 | 245 | 148 |
Náhozy po hrách
jaro 2026 18.04.2026 KELÍMCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 226 | 159 | 170 | 167 | ||||
| 9–16 | 156 | 181 | 167 | 189 | 200 | 196 | ||
| 17–24 | 180 | 152 | 154 | 189 | 149 | 163 |
podzim 2025 11.10.2025 KELÍMCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 147 | 227 | 182 | 164 | ||||
| 9–16 | 170 | 211 | 210 | 123 | 202 | 170 | ||
| 17–24 | 146 | 202 | 201 | 176 | 136 | 190 |
jaro 2025 12.04.2025 KELÍMCI 14 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 104 | 172 | 149 | 169 | 180 | 170 | ||
| 9–16 | 201 | 156 | 201 | 160 | ||||
| 17–24 | 203 | 158 | 207 | 196 |
podzim 2024 12.10.2024 KELÍMCI 12 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 167 | 171 | 154 | 179 | ||||
| 9–16 | 182 | 187 | 173 | 162 | ||||
| 17–24 | 145 | 183 | 171 | 174 |
jaro 2024 13.04.2024 KELÍMCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 176 | 186 | 155 | 173 | ||||
| 9–16 | 199 | 166 | 201 | 195 | 208 | 185 | ||
| 17–24 | 159 | 173 | 157 | 169 | 211 | 156 |
podzim 2023 07.10.2023 KELÍMCI 14 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 149 | 140 | 134 | 169 | 186 | 185 | ||
| 9–16 | 156 | 165 | 181 | 160 | ||||
| 17–24 | 138 | 169 | 161 | 121 |
jaro 2023 06.05.2023 KELÍMCI 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 188 | 170 | 189 | 164 | ||||
| 9–16 | 196 | 174 | 183 | 154 | 245 | 187 | ||
| 17–24 | 178 | 171 | 181 | 169 | 148 | 173 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| jaro 2026 | split | 12 | 0,75 |
| podzim 2025 | strike | 60 | 3,75 |
| jaro 2025 | split | 13 | 0,93 |
| podzim 2024 | 7 | 12 | 1,00 |
| jaro 2024 | split | 12 | 0,75 |
| podzim 2023 | split | 22 | 1,57 |
| jaro 2023 | split | 21 | 1,31 |