Vyhlášení
Ceny, které se po turnaji vyhlašují. O vítězi půlmaratónu nerozhodují — ten se hraje na celkový součet družstva — ale hraje se o ně stejně.
Doplňková soutěž — split jaro 2024 13.04.2024 rozhoduje průměr na hru
U každého turnaje se vyhlašuje jedna a dopředu se neví jaká — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr na hru, ne největší počet: kdo odehraje míň her, tím nemá být bit. Táž úvaha jako u žebříčku jednotlivců.
Jednotlivci
| Hráč | Družstvo | Her | Počet Kolikrát se to tomu hráči povedlo za celý turnaj. | Průměr na hru Počet dělený počtem odehraných her. Tohle rozhoduje o vítězi. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stodulka Ladislav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 11 | 24 | 2,18 |
| 2. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 17 | 30 | 1,76 |
| 3. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 15 | 25 | 1,67 |
| 4. | Tomková Zuzana | VALAŠSKÁ J-ELITA | 12 | 19 | 1,58 |
| 5. | Staněk Miroslav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 12 | 18 | 1,50 |
| 6. | Klusáčková Dana | PERMONÍCI | 16 | 23 | 1,44 |
| 6. | Pazděra Jaroslav | JADRANSKÁ PARTA | 16 | 23 | 1,44 |
| 8. | Ježek Jan | JADRANSKÁ PARTA | 16 | 22 | 1,38 |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 16 | 22 | 1,38 |
| 10. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 16 | 21 | 1,31 |
| 11. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 13 | 17 | 1,31 |
| 12. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 18 | 23 | 1,28 |
| 13. | Kutáč Vladimír | ATTACK | 16 | 19 | 1,19 |
| 14. | Pelán Dominik | SHADOWS | 17 | 20 | 1,18 |
| 15. | Juráčková Kristýna | VALAŠSKÁ J-ELITA | 13 | 15 | 1,15 |
| 16. | Perger Jan | SHADOWS | 17 | 19 | 1,12 |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 17 | 19 | 1,12 |
| 18. | Orságová Jana | ZA ŘEKOU | 16 | 17 | 1,06 |
| 19. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 7 | 7 | 1,00 |
| 19. | Šatný Kristián | ATTACK | 16 | 16 | 1,00 |
| 19. | Bucha Radovan | KELÍMCI | 16 | 16 | 1,00 |
| 22. | Stašová Eva | STATOVAR | 16 | 15 | 0,94 |
| 23. | Motyka Milan | KELÍMCI | 16 | 14 | 0,88 |
| 24. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 16 | 13 | 0,81 |
| 24. | Šatný Radim | ATTACK | 16 | 13 | 0,81 |
| 26. | Handl Daniel | SHADOWS | 14 | 11 | 0,79 |
| 27. | Janusz Radim | KELÍMCI | 16 | 12 | 0,75 |
| 28. | Mihalcsak Silvester | JADRANSKÁ PARTA | 16 | 10 | 0,63 |
| 29. | Vilášek Stanislav | ZA ŘEKOU | 9 | 5 | 0,56 |
Družstva
| Družstvo | Počet | Her Kolik her družstvo doopravdy odehrálo. V každé z 24 her hází dva jeho hráči, takže dohraný turnaj jich má 48. | Průměr na hru Dělí se skutečně odehranými hrami, ne počtem her turnaje — jinak by družstvům vycházel dvojnásobek a s hráči by se to nedalo porovnat. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 76 | 48 | 1,58 |
| 2. | STATOVAR | 70 | 48 | 1,46 |
| 3. | JEŠTĚŘI | 59 | 48 | 1,23 |
| 4. | PERMONÍCI | 58 | 48 | 1,21 |
| 5. | JADRANSKÁ PARTA | 55 | 48 | 1,15 |
| 6. | ZA ŘEKOU | 50 | 48 | 1,04 |
| 6. | SHADOWS | 50 | 48 | 1,04 |
| 8. | ATTACK | 48 | 48 | 1,00 |
| 9. | KELÍMCI | 42 | 48 | 0,88 |
Nejvyrovnanější hráč rozhoduje nejmenší rozdíl
Rozdíl mezi nejlepší a nejhorší hrou. Při 24 hrách je vyrovnanost půlka věci: 300 a 100 dá týž součet jako 200 a 200, ale není to týž výkon. Počítá to i pořadatel ve svém sešitu jako sloupec Rozdíl Max.-Min.
| Hráč | Družstvo | Her | Max | Min | Rozdíl Max minus Min, tedy nejlepší minus nejhorší hra. Malé číslo znamená vyrovnaný výkon. Řadí se podle něj, při shodě stojí výš ten, kdo odehrál víc her. | Průměr Na hru, včetně handicapu — jen jako údaj, o pořadí téhle ceny nerozhoduje. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stodulka Ladislav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 11 | 173 | 118 | 55 | 147,91 |
| 2. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 17 | 202 | 146 | 56 | 172,71 |
| 2. | Janusz Radim | KELÍMCI | 16 | 211 | 155 | 56 | 179,31 |
| 2. | Vilášek Stanislav | ZA ŘEKOU | 9 | 242 | 186 | 56 | 202,33 |
| 5. | Ježek Jan | JADRANSKÁ PARTA | 16 | 210 | 148 | 62 | 179,50 |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 16 | 200 | 134 | 66 | 170,81 |
| 6. | Kutáč Vladimír | ATTACK | 16 | 216 | 150 | 66 | 186,50 |
| 8. | Perger Jan | SHADOWS | 17 | 192 | 125 | 67 | 162,12 |
| 8. | Juráčková Kristýna+8 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 13 | 177 | 110 | 67 | 151,69 |
| 10. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 15 | 221 | 150 | 71 | 180,20 |
Počítá se jen tomu, kdo odehrál aspoň 8 her — kdo hodil jednou, měl by rozdíl nula a vyhrál by to bez jediné dobré hry. Tím se jich nevešlo 1. Vidět je prvních 10; celý sloupec Rozdíl má tabulka Jednotlivci.
Nejvyšší náhozy družstev a kdo tu dvojici tvořil
V každé hře hází za družstvo dva jeho hráči, takže výsledek družstva v té hře je jejich součet včetně handicapu — takový nához nikdo sám nehodil. Je to nejlepších 10 her celého turnaje, ne jedna za každé družstvo, takže se družstva klidně opakují. Ve výsledkové tabulce stojí u každého jen jeho maximum; tady je vidět, kdo ho hodil s kým.
| Družstvo | Hra | Dvojice | Nához Součet dvojice včetně handicapů, přesně jak to počítá pořadatel ve sloupci Nej. Hra. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | ZA ŘEKOU | 22. | Orságová Jana 219+8 + Schindler Radek 235 | 454 |
| 2. | ZA ŘEKOU | 21. | Orság Karel 200 + Orságová Jana 235+8 | 435 |
| 3. | ZA ŘEKOU | 19. | Orságová Jana 188+8 + Schindler Radek 245 | 433 |
| 3. | ATTACK | 24. | Šatný Kristián 223 + Šatný Radim 210 | 433 |
| 5. | ZA ŘEKOU | 23. | Orság Karel 214 + Schindler Radek 214 | 428 |
| 6. | SHADOWS | 22. | Pelán Dominik 246 + Perger Jan 181 | 427 |
| 7. | KELÍMCI | 14. | Bucha Radovan 211 + Motyka Milan 215 | 426 |
| 8. | KELÍMCI | 2. | Bucha Radovan 236 + Motyka Milan 187 | 423 |
| 8. | PERMONÍCI | 12. | Klusáčková Dana 202+8 + Lysek Petr 221 | 423 |
| 10. | SHADOWS | 2. | Pelán Dominik 254 + Perger Jan 168 | 422 |
Nejvyšší náhozy jednotlivců holý nához, bez handicapu nejlepších 10 her turnaje
| Hráč | Družstvo | Hra | Nához Skutečně sražené kuželky, bez handicapu — stejně jako sloupec Max u jednotlivců. Handicap je vedle jména. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pelán Dominik | SHADOWS | 2. | 254 |
| 2. | Šatný Kristián | ATTACK | 8. | 248 |
| 3. | Pelán Dominik | SHADOWS | 22. | 246 |
| 4. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 19. | 245 |
| 5. | Vilášek Stanislav | ZA ŘEKOU | 2. | 242 |
| 6. | Bucha Radovan | KELÍMCI | 2. | 236 |
| 7. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 22. | 235 |
| 8. | Šatný Kristián | ATTACK | 1. | 230 |
| 9. | Šatný Radim | ATTACK | 5. | 229 |
| 10. | Orságová Jana+8 | ZA ŘEKOU | 21. | 227 |