Juráčková Kristýna
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jaro 2025 | 12.04.2025 | NO A CO | 7. | 8 | 16 | 2537 | 166,56 | 193 | 127 |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | NO A CO | 9. | 8 | 16 | 2251 | 148,69 | 186 | 107 |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 9. | 8 | 13 | 1868 | 151,69 | 177 | 110 |
Náhozy po hrách
jaro 2025 12.04.2025 NO A CO 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 158 | 167 | 181 | 154 | 127 | 192 | ||
| 9–16 | 150 | 188 | 172 | 131 | 152 | |||
| 17–24 | 193 | 162 | 131 | 145 | 134 |
podzim 2024 12.10.2024 NO A CO 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 119 | 145 | 166 | 128 | 175 | 155 | ||
| 9–16 | 135 | 115 | 111 | 127 | 149 | |||
| 17–24 | 186 | 149 | 140 | 107 | 144 |
jaro 2024 13.04.2024 VALAŠSKÁ J-ELITA 13 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 124 | 136 | 147 | 110 | 147 | |||
| 9–16 | 139 | 139 | 157 | 155 | ||||
| 17–24 | 151 | 139 | 177 | 147 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| jaro 2025 | split | 17 | 1,06 |
| podzim 2024 | 7 | 25 | 1,56 |
| jaro 2024 | split | 15 | 1,15 |