Jednotlivci
jaro 2024 13.04.2024 29 hráčů
Vedlejší žebříček — půlmaratón se hraje o vítězné družstvo. Řadí se podle průměru, protože každý odehraje jiný počet her. Kliknutím do záhlaví se dá seřadit podle kteréhokoli sloupce.
| Součet holých náhozů, bez handicapu. | Na hru, včetně handicapu — tak to počítá i pořadatel. Podle tohohle čísla je tabulka seřazená, když se přijde. | Max minus Min. Malé číslo znamená vyrovnaný výkon — a při dvaceti čtyřech hrách je vyrovnanost půlka věci. Počítá to i pořadatel ve svém sešitu. | Doplňková soutěž se vyhlašuje až na místě — je to to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr, ne největší počet. | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 7 | 1473 | 210,43 | 245 | 176 | 69 | 7 | 1,00 |
| 2. | Vilášek Stanislav | ZA ŘEKOU | 9 | 1821 | 202,33 | 242 | 186 | 56 | 5 | 0,56 |
| 3. | Pelán Dominik | SHADOWS | 17 | 3339 | 196,41 | 254 | 138 | 116 | 20 | 1,18 |
| 4. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 16 | 3019 | 188,69 | 224 | 136 | 88 | 21 | 1,31 |
| 5. | Orságová Jana+8 | ZA ŘEKOU | 16 | 2874 | 187,63 | 227 | 136 | 91 | 17 | 1,06 |
| 6. | Kutáč Vladimír | ATTACK | 16 | 2984 | 186,50 | 216 | 150 | 66 | 19 | 1,19 |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 16 | 2834 | 185,13 | 224 | 116 | 108 | 23 | 1,44 |
| 8. | Šatný Kristián | ATTACK | 16 | 2930 | 183,13 | 248 | 147 | 101 | 16 | 1,00 |
| 9. | Motyka Milan | KELÍMCI | 16 | 2926 | 182,88 | 215 | 141 | 74 | 14 | 0,88 |
| 10. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 16 | 2905 | 181,56 | 221 | 149 | 72 | 13 | 0,81 |
| 11. | Staněk Miroslav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 12 | 2164 | 180,33 | 224 | 146 | 78 | 18 | 1,50 |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 15 | 2703 | 180,20 | 221 | 150 | 71 | 25 | 1,67 |
| 13. | Šatný Radim | ATTACK | 16 | 2876 | 179,75 | 229 | 145 | 84 | 13 | 0,81 |
| 14. | Ježek Jan | JADRANSKÁ PARTA | 16 | 2872 | 179,50 | 210 | 148 | 62 | 22 | 1,38 |
| 15. | Janusz Radim | KELÍMCI | 16 | 2869 | 179,31 | 211 | 155 | 56 | 12 | 0,75 |
| 16. | Handl Daniel | SHADOWS | 14 | 2482 | 177,29 | 212 | 141 | 71 | 11 | 0,79 |
| 17. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 18 | 3146 | 174,78 | 216 | 122 | 94 | 23 | 1,28 |
| 18. | Bucha Radovan | KELÍMCI | 16 | 2781 | 173,81 | 236 | 142 | 94 | 16 | 1,00 |
| 19. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 17 | 2936 | 172,71 | 202 | 146 | 56 | 30 | 1,76 |
| 20. | Pazděra Jaroslav | JADRANSKÁ PARTA | 16 | 2744 | 171,50 | 206 | 133 | 73 | 23 | 1,44 |
| 21. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 16 | 2733 | 170,81 | 200 | 134 | 66 | 22 | 1,38 |
| 22. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 13 | 2207 | 169,77 | 221 | 130 | 91 | 17 | 1,31 |
| 23. | Mihalcsak Silvester | JADRANSKÁ PARTA | 16 | 2609 | 163,06 | 226 | 118 | 108 | 10 | 0,63 |
| 24. | Perger Jan | SHADOWS | 17 | 2756 | 162,12 | 192 | 125 | 67 | 19 | 1,12 |
| 25. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 16 | 2379 | 156,69 | 186 | 112 | 74 | 15 | 0,94 |
| 26. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 17 | 2580 | 151,76 | 198 | 114 | 84 | 19 | 1,12 |
| 27. | Juráčková Kristýna+8 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 13 | 1868 | 151,69 | 177 | 110 | 67 | 15 | 1,15 |
| 28. | Stodulka Ladislav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 11 | 1627 | 147,91 | 173 | 118 | 55 | 24 | 2,18 |
| 29. | Tomková Zuzana+8 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 12 | 1669 | 147,08 | 196 | 100 | 96 | 19 | 1,58 |