Kutáč Vladimír
Půlmaratón
Soutěž
Frýdecká liga družstev
Jadranská devítka
Senior Cup Tour FM
Jadranský mix
Půlmaratón
Seniorská bowlingová liga
Letní devítková liga
Memoriál Michala Foťka
Vše
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | 3K | 4. | 18 | 3386 | 188,11 | 258 | 147 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | ATTACK | 3. | 16 | 3033 | 189,56 | 246 | 159 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | ATTACK | 6. | 16 | 2854 | 178,38 | 230 | 137 | |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | ATTACK | 6. | 16 | 2586 | 161,63 | 193 | 144 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | ATTACK | 2. | 16 | 2804 | 175,25 | 214 | 132 | |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | ATTACK | 2. | 16 | 2984 | 186,50 | 216 | 150 | |
| jaro 2023 | 06.05.2023 | ATTACK | 3. | 17 | 2979 | 175,24 | 245 | 136 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 3K 18 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 147 | 221 | 258 | 206 | 147 | 211 | 173 | 182 |
| 9–16 | 197 | 215 | 243 | 185 | 172 | 148 | ||
| 17–24 | 158 | 185 | 166 | 172 |
jaro 2026 18.04.2026 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 168 | 181 | 194 | 181 | ||||
| 9–16 | 159 | 184 | 169 | 246 | 178 | 213 | ||
| 17–24 | 186 | 189 | 197 | 189 | 200 | 199 |
podzim 2025 11.10.2025 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 137 | 202 | 172 | 215 | 165 | 187 | 178 | 172 |
| 9–16 | 161 | 169 | 144 | 146 | 230 | 168 | 205 | 203 |
| 17–24 |
jaro 2025 12.04.2025 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 149 | 162 | 147 | 152 | 182 | 156 | ||
| 9–16 | 144 | 150 | 152 | |||||
| 17–24 | 168 | 153 | 193 | 190 | 171 | 157 | 160 |
podzim 2024 12.10.2024 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 142 | 168 | 194 | 187 | ||||
| 9–16 | 156 | 203 | 200 | 167 | 147 | 154 | ||
| 17–24 | 163 | 132 | 214 | 208 | 189 | 180 |
jaro 2024 13.04.2024 ATTACK 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 171 | 209 | 192 | 195 | 150 | |||
| 9–16 | 201 | 183 | 191 | 190 | 211 | 177 | ||
| 17–24 | 174 | 167 | 216 | 184 | 173 |
jaro 2023 06.05.2023 ATTACK 17 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 147 | 145 | 204 | 167 | 160 | |||
| 9–16 | 191 | 196 | 140 | 193 | 245 | 136 | ||
| 17–24 | 144 | 162 | 187 | 165 | 201 | 196 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 15 | 0,83 |
| jaro 2026 | split | 9 | 0,56 |
| podzim 2025 | strike | 66 | 4,13 |
| jaro 2025 | split | 15 | 0,94 |
| podzim 2024 | 7 | 17 | 1,06 |
| jaro 2024 | split | 19 | 1,19 |
| jaro 2023 | split | 16 | 0,94 |