Chladilová Jindřiška
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 BABINEC
53. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | PERMONÍCI | 142 | 138 | 189 | 3 | 189 | 138 | 156,33 | 0 | |||
| 4. HD | 10.02. | MEXICO | 122 | 122 | 129 | 3 | 129 | 122 | 124,33 | 0 | |||
| 6. HD | 03.03. | JMJ TEAM | 132 | 165 | 171 | 3 | 171 | 132 | 156,00 | 0 | |||
| 8. HD | 02.03. | KAMPERETAMPERE | 156 | 157 | 115 | 3 | 157 | 115 | 142,67 | 0 | |||
| 9. HD | 09.03. | GAMA | 152 | 105 | 2 | 152 | 105 | 128,50 | 1 | ||||
| Celkem | 5 utkání | 1995 celkem | 14 | 189 | 105 | 142,50 | 1 | ||||||
Duelových bodů 1 z 28 možných (4 %). Bez handicapu je průměr 134,50.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 BABINEC
51. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | PERMONÍCI | 119 | 143 | 180 | 3 | 180 | 119 | 147,33 | 0 | |||
| 2. HD | 23.09. | HUJAŘI | 158 | 148 | 125 | 3 | 158 | 125 | 143,67 | 0 | |||
| 3. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 131 | 129 | 118 | 3 | 131 | 118 | 126,00 | 2 | |||
| 4. HD | 02.09. | JEŠTĚŘI | 124 | 162 | 156 | 169 | 139 | 149 | 6 | 169 | 124 | 149,83 | 4 |
| 5. HD | 25.11. | SMOG | 144 | 139 | 159 | 3 | 159 | 139 | 147,33 | 0 | |||
| 6. HD | 08.10. | KAMPERETAMPERE | 155 | 139 | 145 | 174 | 127 | 152 | 6 | 174 | 127 | 148,67 | 2 |
| 8. HD | 28.10. | MEXICO | 174 | 152 | 153 | 127 | 167 | 148 | 6 | 174 | 127 | 153,50 | 4 |
| 9. HD | 04.11. | LAMPIÓNI | 164 | 152 | 122 | 3 | 164 | 122 | 146,00 | 0 | |||
| 10. HD | 18.11. | GAMA | 132 | 140 | 140 | 3 | 140 | 132 | 137,33 | 0 | |||
| 11. HD | 29.10. | TRAKEŘI | 143 | 170 | 162 | 3 | 170 | 143 | 158,33 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 5730 celkem | 39 | 180 | 118 | 146,92 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 78 možných (18 %). Bez handicapu je průměr 138,92.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 BABINEC
51. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | PERMONÍCI | 129 | 128 | 181 | 117 | 155 | 174 | 6 | 181 | 117 | 147,33 | 2 |
| 3. HD | 25.02. | JMJ TEAM | 163 | 148 | 121 | 3 | 163 | 121 | 144,00 | 4 | |||
| 4. HD | 12.03. | SMOG | 144 | 172 | 124 | 3 | 172 | 124 | 146,67 | 0 | |||
| 5. HD | 11.03. | MEXICO | 160 | 115 | 109 | 3 | 160 | 109 | 128,00 | 0 | |||
| 6. HD | 18.03. | GAMA | 120 | 143 | 130 | 145 | 176 | 218 | 6 | 218 | 120 | 155,33 | 4 |
| 7. HD | 01.04. | HUJAŘI | 159 | 135 | 148 | 146 | 161 | 119 | 6 | 161 | 119 | 144,67 | 6 |
| 8. HD | 14.05. | ONDRÁŠ | 129 | 149 | 149 | 3 | 149 | 129 | 142,33 | 0 | |||
| 9. HD | 01.05. | STATOVAR | 165 | 110 | 127 | 3 | 165 | 110 | 134,00 | 2 | |||
| 10. HD | 09.04. | LAMPIÓNI | 143 | 142 | 147 | 166 | 135 | 133 | 6 | 166 | 133 | 144,33 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 5635 celkem | 39 | 218 | 109 | 144,49 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 78 možných (23 %). Bez handicapu je průměr 136,49.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 BABINEC
51. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.09. | PERMONÍCI | 143 | 117 | 127 | 3 | 143 | 117 | 129,00 | 0 | |||
| 2. HD | 05.11. | ONDRÁŠ | 126 | 139 | 139 | 3 | 139 | 126 | 134,67 | 0 | |||
| 3. HD | 10.09. | JEŠTĚŘI | 137 | 115 | 117 | 3 | 137 | 115 | 123,00 | 0 | |||
| 4. HD | 24.09. | HUJAŘI | 143 | 178 | 117 | 3 | 178 | 117 | 146,00 | 2 | |||
| 5. HD | 01.10. | GAMA | 188 | 128 | 158 | 164 | 147 | 107 | 6 | 188 | 107 | 148,67 | 8 |
| 6. HD | 15.10. | LAMPIÓNI | 141 | 169 | 152 | 147 | 143 | 169 | 6 | 169 | 141 | 153,50 | 0 |
| 7. HD | 22.10. | SMOG | 167 | 159 | 165 | 179 | 143 | 142 | 6 | 179 | 142 | 159,17 | 8 |
| 8. HD | 11.09. | STATOVAR | 151 | 123 | 113 | 3 | 151 | 113 | 129,00 | 2 | |||
| 9. HD | 13.11. | JMJ TEAM | 134 | 139 | 150 | 3 | 150 | 134 | 141,00 | 2 | |||
| 10. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 133 | 126 | 142 | 3 | 142 | 126 | 133,67 | 0 | |||
| 11. HD | 27.11. | MEXICO | 108 | 112 | 131 | 3 | 131 | 108 | 117,00 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 5928 celkem | 42 | 188 | 107 | 141,14 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 84 možných (26 %). Bez handicapu je průměr 133,14.
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 BABINEC
47. v žebříčku sezóny z 51 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.02. | PERMONÍCI | 128 | 144 | 156 | 3 | 156 | 128 | 142,67 | 0 | |||
| 3. HD | 26.02. | STATOVAR | 165 | 114 | 101 | 120 | 167 | 108 | 6 | 167 | 101 | 129,17 | 0 |
| 4. HD | 26.03. | SMOG | 144 | 166 | 171 | 3 | 171 | 144 | 160,33 | 4 | |||
| 5. HD | 20.03. | HUJAŘI | 132 | 130 | 141 | 3 | 141 | 130 | 134,33 | 0 | |||
| 6. HD | 19.03. | ONDRÁŠ | 139 | 188 | 126 | 123 | 161 | 123 | 6 | 188 | 123 | 143,33 | 4 |
| 7. HD | 27.03. | JADRAN | 152 | 146 | 105 | 118 | 162 | 168 | 6 | 168 | 105 | 141,83 | 2 |
| 8. HD | 16.04. | JMJ TEAM | 140 | 140 | 148 | 3 | 148 | 140 | 142,67 | 0 | |||
| 9. HD | 17.04. | TRAKEŘI | 151 | 155 | 119 | 172 | 125 | 165 | 6 | 172 | 119 | 147,83 | 2 |
| 10. HD | 30.04. | MEXICO | 159 | 113 | 132 | 156 | 136 | 103 | 6 | 159 | 103 | 133,17 | 4 |
| 11. HD | 08.05. | GAMA | 118 | 155 | 139 | 3 | 155 | 118 | 137,33 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 6324 celkem | 45 | 188 | 101 | 140,53 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 90 možných (20 %). Bez handicapu je průměr 132,53.
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 BABINEC
49. v žebříčku sezóny z 53 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | GAMA | 146 | 145 | 120 | 3 | 146 | 120 | 137,00 | 4 | |||
| 2. HD | 11.09. | STATOVAR | 133 | 118 | 124 | 3 | 133 | 118 | 125,00 | 0 | |||
| 3. HD | 18.09. | SMOG | 161 | 120 | 154 | 3 | 161 | 120 | 145,00 | 2 | |||
| 4. HD | 03.10. | PERMONÍCI | 133 | 156 | 164 | 140 | 134 | 129 | 6 | 164 | 129 | 142,67 | 0 |
| 5. HD | 13.11. | JMJ TEAM | 122 | 137 | 135 | 3 | 137 | 122 | 131,33 | 0 | |||
| 6. HD | 29.08. | MEXICO | 134 | 134 | 122 | 3 | 134 | 122 | 130,00 | 0 | |||
| 7. HD | 24.10. | LAMPIÓNI | 143 | 159 | 143 | 146 | 172 | 142 | 6 | 172 | 142 | 150,83 | 2 |
| 8. HD | 30.10. | JADRAN | 138 | 153 | 157 | 110 | 136 | 150 | 6 | 157 | 110 | 140,67 | 2 |
| 9. HD | 12.09. | ONDRÁŠ | 123 | 111 | 119 | 3 | 123 | 111 | 117,67 | 0 | |||
| 10. HD | 14.11. | HUJAŘI | 102 | 158 | 144 | 3 | 158 | 102 | 134,67 | 2 | |||
| 11. HD | 21.11. | TRAKEŘI | 154 | 121 | 175 | 148 | 169 | 140 | 6 | 175 | 121 | 151,17 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 6274 celkem | 45 | 175 | 102 | 139,42 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 90 možných (18 %). Bez handicapu je průměr 131,42.
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 BABINEC
43. v žebříčku sezóny z 48 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | MEXICO | 143 | 123 | 117 | 3 | 143 | 117 | 127,67 | 0 | |||
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 143 | 134 | 118 | 3 | 143 | 118 | 131,67 | 2 | |||
| 3. HD | 13.03. | ONDRÁŠ | 142 | 158 | 175 | 3 | 175 | 142 | 158,33 | 0 | |||
| 4. HD | 28.03. | TRAKEŘI | 155 | 140 | 108 | 3 | 155 | 108 | 134,33 | 2 | |||
| 5. HD | 07.03. | JMJ TEAM | 155 | 146 | 120 | 3 | 155 | 120 | 140,33 | 2 | |||
| 6. HD | 20.02. | 3+1 | 137 | 126 | 144 | 3 | 144 | 126 | 135,67 | 0 | |||
| 7. HD | 21.02. | LAMPIÓNI | 141 | 136 | 160 | 125 | 124 | 142 | 6 | 160 | 124 | 138,00 | 2 |
| 8. HD | 27.03. | HUJAŘI | 144 | 121 | 149 | 3 | 149 | 121 | 138,00 | 2 | |||
| 9. HD | 18.04. | JADRAN | 143 | 173 | 145 | 3 | 173 | 143 | 153,67 | 0 | |||
| 10. HD | 24.04. | PERMONÍCI | 160 | 139 | 156 | 3 | 160 | 139 | 151,67 | 0 | |||
| 11. HD | 03.04. | GAMA | 168 | 127 | 168 | 3 | 168 | 127 | 154,33 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 5105 celkem | 36 | 175 | 108 | 141,81 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 72 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 133,81.
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 BABINEC
42. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.11. | BISTRO | 129 | 126 | 114 | 3 | 129 | 114 | 123,00 | 0 | |||
| 2. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 145 | 135 | 147 | 133 | 159 | 143 | 6 | 159 | 133 | 143,67 | 4 |
| 3. HD | 21.11. | HUJAŘI | 154 | 148 | 159 | 3 | 159 | 148 | 153,67 | 4 | |||
| 4. HD | 27.09. | JADRAN | 122 | 159 | 103 | 134 | 136 | 109 | 6 | 159 | 103 | 127,17 | 0 |
| 5. HD | 11.10. | ONDRÁŠ | 134 | 126 | 120 | 132 | 141 | 114 | 6 | 141 | 114 | 127,83 | 0 |
| 6. HD | 17.10. | MEXICO | 173 | 155 | 125 | 168 | 106 | 138 | 6 | 173 | 106 | 144,17 | 2 |
| 7. HD | 01.11. | 3+1 | 129 | 90 | 147 | 3 | 147 | 90 | 122,00 | 0 | |||
| 10. HD | 08.11. | PERMONÍCI | 127 | 161 | 125 | 3 | 161 | 125 | 137,67 | 0 | |||
| 11. HD | 28.11. | GAMA | 129 | 1 | 129 | 129 | 129,00 | 0 | |||||
| Celkem | 9 utkání | 4995 celkem | 37 | 173 | 90 | 135,00 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 74 možných (14 %). Bez handicapu je průměr 127,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 BABINEC
38. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | BISTRO | 165 | 107 | 157 | 3 | 165 | 107 | 143,00 | 4 | |||
| 2. HD | 29.02. | DŮCHODCI | 144 | 141 | 139 | 3 | 144 | 139 | 141,33 | 0 | |||
| 3. HD | 15.03. | ONDRÁŠ | 139 | 130 | 113 | 143 | 122 | 195 | 6 | 195 | 113 | 140,33 | 0 |
| 6. HD | 12.04. | LAMPIÓNI | 157 | 151 | 135 | 3 | 157 | 135 | 147,67 | 0 | |||
| 7. HD | 25.04. | PERMONÍCI | 177 | 159 | 146 | 145 | 136 | 132 | 6 | 177 | 132 | 149,17 | 4 |
| 8. HD | 22.03. | 3+1 | 131 | 141 | 140 | 3 | 141 | 131 | 137,33 | 2 | |||
| 9. HD | 02.05. | GAMA | 163 | 150 | 131 | 119 | 146 | 150 | 6 | 163 | 119 | 143,17 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 4304 celkem | 30 | 195 | 107 | 143,47 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 60 možných (27 %). Bez handicapu je průměr 135,47.
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 BABINEC
34. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +28
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.09. | GAMA | 127 | 220 | 142 | 3 | 220 | 127 | 163,00 | 2 | |||
| 3. HD | 19.10. | MEXICO | 182 | 132 | 166 | 3 | 182 | 132 | 160,00 | 2 | |||
| 4. HD | 10.11. | 3+1 | 138 | 151 | 153 | 3 | 153 | 138 | 147,33 | 5 | |||
| 5. HD | 06.10. | ONDRÁŠ | 150 | 185 | 183 | 161 | 158 | 138 | 6 | 185 | 138 | 162,50 | 6 |
| 6. HD | 20.10. | ŠOT | 121 | 139 | 170 | 3 | 170 | 121 | 143,33 | 2 | |||
| 7. HD | 29.09. | DŮCHODCI | 176 | 134 | 168 | 3 | 176 | 134 | 159,33 | 0 | |||
| 8. HD | 26.10. | PERMONÍCI | 135 | 150 | 107 | 3 | 150 | 107 | 130,67 | 0 | |||
| 9. HD | 16.11. | VOLEJBAL | 105 | 1 | 105 | 105 | 105,00 | 0 | |||||
| Celkem | 8 utkání | 3791 celkem | 25 | 220 | 105 | 151,64 | 17 | ||||||
Duelových bodů 17 z 50 možných (34 %). Bez handicapu je průměr 123,64.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.