Kičmer Tomáš
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | HUJAŘI | 181 | 158 | 146 | 131 | 180 | 159 | 6 | 181 | 131 | 159,17 | 6 |
| 4. HD | 15.09. | LAMPIÓNI | 195 | 128 | 123 | 141 | 196 | 177 | 6 | 196 | 123 | 160,00 | 2 |
| 5. HD | 21.09. | DRACI | 144 | 134 | 184 | 130 | 208 | 142 | 6 | 208 | 130 | 157,00 | 6 |
| 6. HD | 29.09. | STATOVAR | 178 | 168 | 164 | 141 | 168 | 140 | 6 | 178 | 140 | 159,83 | 4 |
| 7. HD | 05.10. | JMJ TEAM | 160 | 201 | 236 | 108 | 151 | 174 | 6 | 236 | 108 | 171,67 | 8 |
| Celkem | 5 utkání | 4846 celkem | 30 | 236 | 108 | 161,53 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 60 možných (43 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | SMOG | 214 | 164 | 142 | 182 | 169 | 180 | 6 | 214 | 142 | 175,17 | 8 |
| 3. HD | 16.02. | PERMONÍCI | 201 | 160 | 158 | 118 | 235 | 145 | 6 | 235 | 118 | 169,50 | 4 |
| 6. HD | 31.03. | HUJAŘI | 246 | 139 | 144 | 137 | 155 | 172 | 6 | 246 | 137 | 165,50 | 2 |
| 8. HD | 27.04. | BABINEC | 155 | 179 | 131 | 163 | 133 | 201 | 6 | 201 | 131 | 160,33 | 4 |
| 9. HD | 11.05. | DALLAS | 183 | 163 | 148 | 153 | 179 | 157 | 6 | 183 | 148 | 163,83 | 4 |
| Celkem | 5 utkání | 5006 celkem | 30 | 246 | 118 | 166,87 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 60 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | HUJAŘI | 175 | 113 | 175 | 3 | 175 | 113 | 154,33 | 4 | |||
| 2. HD | 09.09. | BABINEC | 176 | 177 | 168 | 152 | 157 | 146 | 6 | 177 | 146 | 162,67 | 6 |
| 3. HD | 15.09. | URNA | 148 | 182 | 169 | 201 | 141 | 179 | 6 | 201 | 141 | 170,00 | 4 |
| 5. HD | 29.09. | JEŠTĚŘI | 204 | 179 | 120 | 183 | 173 | 169 | 6 | 204 | 120 | 171,33 | 4 |
| 6. HD | 13.10. | LAMPIÓNI | 182 | 169 | 234 | 168 | 173 | 164 | 6 | 234 | 164 | 181,67 | 8 |
| 8. HD | 10.11. | PERMONÍCI | 175 | 142 | 212 | 123 | 164 | 194 | 6 | 212 | 123 | 168,33 | 4 |
| 10. HD | 08.12. | GAMA | 138 | 191 | 169 | 132 | 193 | 164 | 6 | 193 | 132 | 164,50 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 6574 celkem | 39 | 234 | 113 | 168,56 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 78 možných (49 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | SMOG | 171 | 212 | 142 | 137 | 177 | 171 | 6 | 212 | 137 | 168,33 | 4 |
| 2. HD | 10.02. | STATOVAR | 176 | 188 | 175 | 194 | 173 | 149 | 6 | 194 | 149 | 175,83 | 4 |
| 3. HD | 27.02. | LAMPIÓNI | 158 | 148 | 188 | 148 | 204 | 165 | 6 | 204 | 148 | 168,50 | 4 |
| 4. HD | 10.03. | JMJ TEAM | 155 | 154 | 144 | 132 | 125 | 183 | 6 | 183 | 125 | 148,83 | 0 |
| 5. HD | 18.03. | PERMONÍCI | 161 | 162 | 227 | 185 | 156 | 163 | 6 | 227 | 156 | 175,67 | 6 |
| 6. HD | 31.03. | TRAKEŘI | 152 | 162 | 126 | 139 | 175 | 178 | 6 | 178 | 126 | 155,33 | 4 |
| 7. HD | 24.04. | JEŠTĚŘI | 199 | 184 | 166 | 142 | 139 | 232 | 6 | 232 | 139 | 177,00 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | URNA | 177 | 162 | 152 | 161 | 198 | 155 | 6 | 198 | 152 | 167,50 | 3 |
| 9. HD | 05.05. | GAMA | 170 | 117 | 192 | 113 | 196 | 197 | 6 | 197 | 113 | 164,17 | 4 |
| 10. HD | 19.05. | HUJAŘI | 157 | 168 | 126 | 193 | 169 | 147 | 6 | 193 | 126 | 160,00 | 8 |
| 11. HD | 26.05. | BABINEC | 160 | 175 | 165 | 169 | 177 | 159 | 6 | 177 | 159 | 167,50 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10972 celkem | 66 | 232 | 113 | 166,24 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 132 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | URNA | 188 | 137 | 121 | 165 | 173 | 157 | 6 | 188 | 121 | 156,83 | 6 |
| 3. HD | 02.09. | LAMPIÓNI | 137 | 134 | 151 | 173 | 150 | 171 | 6 | 173 | 134 | 152,67 | 2 |
| 5. HD | 16.09. | STATOVAR | 211 | 190 | 182 | 165 | 159 | 127 | 6 | 211 | 127 | 172,33 | 8 |
| 7. HD | 14.10. | GAMA | 129 | 177 | 146 | 143 | 151 | 190 | 6 | 190 | 129 | 156,00 | 6 |
| 8. HD | 05.11. | HUJAŘI | 158 | 148 | 219 | 181 | 181 | 166 | 6 | 219 | 148 | 175,50 | 12 |
| 9. HD | 11.11. | SMOG | 152 | 172 | 243 | 161 | 202 | 159 | 6 | 243 | 152 | 181,50 | 12 |
| 10. HD | 28.10. | JEŠTĚŘI | 167 | 141 | 172 | 161 | 170 | 180 | 6 | 180 | 141 | 165,17 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | BABINEC | 177 | 128 | 180 | 173 | 162 | 145 | 6 | 180 | 128 | 160,83 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 7925 celkem | 48 | 243 | 121 | 165,10 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 96 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | GAMA | 166 | 196 | 164 | 169 | 137 | 134 | 6 | 196 | 134 | 161,00 | 8 |
| 2. HD | 05.02. | JEŠTĚŘI | 146 | 160 | 155 | 104 | 175 | 221 | 6 | 221 | 104 | 160,17 | 4 |
| 3. HD | 19.02. | URNA | 197 | 219 | 167 | 152 | 161 | 151 | 6 | 219 | 151 | 174,50 | 4 |
| 4. HD | 26.02. | SMOG | 146 | 187 | 135 | 144 | 180 | 138 | 6 | 187 | 135 | 155,00 | 6 |
| 5. HD | 05.03. | LAMPIÓNI | 156 | 165 | 146 | 133 | 156 | 185 | 6 | 185 | 133 | 156,83 | 2 |
| 6. HD | 18.03. | TRAKEŘI | 177 | 175 | 125 | 192 | 183 | 175 | 6 | 192 | 125 | 171,17 | 8 |
| 7. HD | 08.04. | STATOVAR | 134 | 151 | 192 | 148 | 166 | 161 | 6 | 192 | 134 | 158,67 | 4 |
| 8. HD | 16.04. | BABINEC | 158 | 161 | 148 | 135 | 215 | 190 | 6 | 215 | 135 | 167,83 | 10 |
| 9. HD | 29.04. | HUJAŘI | 155 | 166 | 163 | 164 | 152 | 142 | 6 | 166 | 142 | 157,00 | 8 |
| 10. HD | 14.05. | PERMONÍCI | 136 | 119 | 178 | 150 | 157 | 194 | 6 | 194 | 119 | 155,67 | 2 |
| 11. HD | 20.05. | JMJ TEAM | 149 | 137 | 146 | 132 | 156 | 151 | 6 | 156 | 132 | 145,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10578 celkem | 66 | 221 | 104 | 160,27 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 132 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 09.11. | SMOG | 119 | 189 | 203 | 103 | 179 | 158 | 6 | 203 | 103 | 158,50 | 8 |
| 10. HD | 07.12. | LAMPIÓNI | 141 | 108 | 162 | 127 | 135 | 89 | 6 | 162 | 89 | 127,00 | 2 |
| Celkem | 2 utkání | 1713 celkem | 12 | 203 | 89 | 142,75 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 24 možných (42 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.