Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DRACI
24. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 21.09. | DOBRÁCI | 145 | 194 | 209 | 175 | 167 | 190 | 6 | 209 | 145 | 180,00 | 7 |
| Celkem | 1 utkání | 1080 celkem | 6 | 209 | 145 | 180,00 | 7 | ||||||
Duelových bodů 7 z 12 možných (58 %). Bez handicapu je průměr 172,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 JMJ TEAM
49. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 29.09. | TRAKEŘI | 191 | 173 | 148 | 141 | 124 | 168 | 6 | 191 | 124 | 157,50 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 945 celkem | 6 | 191 | 124 | 157,50 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 153,50.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 JMJ TEAM
48. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | STATOVAR | 169 | 173 | 125 | 150 | 131 | 151 | 6 | 173 | 125 | 149,83 | 2 |
| 2. HD | 17.02. | LAMPIÓNI | 143 | 151 | 158 | 155 | 175 | 150 | 6 | 175 | 143 | 155,33 | 4 |
| Celkem | 2 utkání | 1831 celkem | 12 | 175 | 125 | 152,58 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 24 možných (25 %). Bez handicapu je průměr 148,58.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 JMJ TEAM
50. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | LAMPIÓNI | 147 | 173 | 171 | 150 | 156 | 151 | 6 | 173 | 147 | 158,00 | 2 |
| 2. HD | 28.08. | DOBRÁCI | 173 | 160 | 186 | 163 | 143 | 130 | 6 | 186 | 130 | 159,17 | 0 |
| 3. HD | 03.09. | GAMA | 166 | 153 | 177 | 176 | 120 | 184 | 6 | 184 | 120 | 162,67 | 6 |
| 4. HD | 10.09. | STATOVAR | 144 | 141 | 208 | 176 | 137 | 180 | 6 | 208 | 137 | 164,33 | 6 |
| 6. HD | 30.09. | SMOG | 172 | 168 | 147 | 146 | 147 | 155 | 6 | 172 | 146 | 155,83 | 6 |
| 7. HD | 15.10. | HUJAŘI | 142 | 152 | 180 | 183 | 170 | 126 | 6 | 183 | 126 | 158,83 | 0 |
| 8. HD | 28.10. | TRAKEŘI | 164 | 141 | 138 | 163 | 139 | 172 | 6 | 172 | 138 | 152,83 | 4 |
| 9. HD | 12.11. | BABINEC | 145 | 174 | 166 | 152 | 145 | 178 | 6 | 178 | 145 | 160,00 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | JEŠTĚŘI | 165 | 166 | 150 | 183 | 183 | 146 | 6 | 183 | 146 | 165,50 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 8623 celkem | 54 | 208 | 120 | 159,69 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 108 možných (28 %). Bez handicapu je průměr 155,69.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 JMJ TEAM
44. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 20.02. | HUJAŘI | 141 | 192 | 160 | 150 | 194 | 163 | 6 | 194 | 141 | 166,67 | 6 |
| 4. HD | 27.02. | URNA | 162 | 180 | 185 | 136 | 162 | 141 | 6 | 185 | 136 | 161,00 | 0 |
| 5. HD | 11.03. | STATOVAR | 136 | 184 | 126 | 117 | 140 | 164 | 6 | 184 | 117 | 144,50 | 2 |
| 6. HD | 18.03. | BABINEC | 152 | 159 | 200 | 153 | 203 | 176 | 6 | 203 | 152 | 173,83 | 8 |
| 7. HD | 02.04. | GAMA | 160 | 109 | 148 | 129 | 142 | 164 | 6 | 164 | 109 | 142,00 | 5 |
| 8. HD | 26.02. | JEŠTĚŘI | 151 | 162 | 154 | 146 | 151 | 171 | 6 | 171 | 146 | 155,83 | 0 |
| 9. HD | 30.04. | TRAKEŘI | 170 | 152 | 178 | 175 | 158 | 153 | 6 | 178 | 152 | 164,33 | 4 |
| 10. HD | 13.05. | SMOG | 146 | 181 | 152 | 151 | 133 | 141 | 6 | 181 | 133 | 150,67 | 4 |
| 11. HD | 20.05. | DOBRÁCI | 206 | 165 | 153 | 213 | 152 | 110 | 6 | 213 | 110 | 166,50 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 8552 celkem | 54 | 213 | 109 | 158,37 | 37 | ||||||
Duelových bodů 37 z 108 možných (34 %). Bez handicapu je průměr 154,37.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 JMJ TEAM
40. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | STATOVAR | 131 | 177 | 131 | 150 | 144 | 121 | 6 | 177 | 121 | 142,33 | 0 |
| 2. HD | 29.08. | LAMPIÓNI | 186 | 184 | 154 | 184 | 162 | 159 | 6 | 186 | 154 | 171,50 | 4 |
| 4. HD | 11.09. | BABINEC | 120 | 124 | 152 | 178 | 163 | 140 | 6 | 178 | 120 | 146,17 | 4 |
| 5. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 135 | 169 | 163 | 208 | 177 | 144 | 6 | 208 | 135 | 166,00 | 2 |
| 7. HD | 09.10. | SMOG | 118 | 153 | 172 | 171 | 193 | 174 | 6 | 193 | 118 | 163,50 | 8 |
| 8. HD | 23.10. | JEŠTĚŘI | 236 | 171 | 142 | 134 | 169 | 163 | 6 | 236 | 134 | 169,17 | 6 |
| 10. HD | 19.09. | GAMA | 217 | 172 | 171 | 186 | 179 | 184 | 6 | 217 | 171 | 184,83 | 12 |
| Celkem | 7 utkání | 6861 celkem | 42 | 236 | 118 | 163,36 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 84 možných (43 %). Bez handicapu je průměr 159,36.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JMJ TEAM
41. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | URNA | 161 | 145 | 189 | 167 | 160 | 168 | 6 | 189 | 145 | 165,00 | 2 |
| 2. HD | 14.02. | GAMA | 149 | 172 | 187 | 147 | 160 | 150 | 6 | 187 | 147 | 160,83 | 10 |
| 4. HD | 21.03. | BABINEC | 140 | 197 | 174 | 184 | 175 | 141 | 6 | 197 | 140 | 168,50 | 6 |
| 5. HD | 12.04. | HUJAŘI | 140 | 156 | 162 | 150 | 183 | 209 | 6 | 209 | 140 | 166,67 | 6 |
| 6. HD | 17.04. | LAMPIÓNI | 161 | 179 | 152 | 179 | 186 | 137 | 6 | 186 | 137 | 165,67 | 4 |
| 7. HD | 01.05. | TRAKEŘI | 161 | 169 | 170 | 136 | 156 | 197 | 6 | 197 | 136 | 164,83 | 6 |
| 8. HD | 09.05. | JEŠTĚŘI | 156 | 179 | 155 | 180 | 138 | 140 | 6 | 180 | 138 | 158,00 | 4 |
| 9. HD | 23.05. | TRAFO | 158 | 184 | 159 | 164 | 127 | 161 | 6 | 184 | 127 | 158,83 | 2 |
| 10. HD | 29.05. | STATOVAR | 167 | 161 | 171 | 115 | 153 | 139 | 6 | 171 | 115 | 151,00 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 8756 celkem | 54 | 209 | 115 | 162,15 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 108 možných (39 %). Bez handicapu je průměr 158,15.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 18.10. | JEŠTĚŘI | 195 | 218 | 161 | 222 | 161 | 131 | 6 | 222 | 131 | 181,33 | 10 |
| 5. HD | 25.10. | LAMPIÓNI | 105 | 139 | 196 | 155 | 135 | 138 | 6 | 196 | 105 | 144,67 | 2 |
| 7. HD | 21.11. | HUJAŘI | 146 | 145 | 197 | 145 | 134 | 185 | 6 | 197 | 134 | 158,67 | 10 |
| 9. HD | 10.10. | TRAFO | 105 | 187 | 161 | 153 | 174 | 162 | 6 | 187 | 105 | 157,00 | 8 |
| 11. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 167 | 171 | 156 | 177 | 186 | 147 | 6 | 186 | 147 | 167,33 | 6 |
| Celkem | 5 utkání | 4854 celkem | 30 | 222 | 105 | 161,80 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 60 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 11.03. | GAMA | 175 | 158 | 120 | 189 | 162 | 193 | 6 | 193 | 120 | 166,17 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 997 celkem | 6 | 193 | 120 | 166,17 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.