Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit
← Zpět na hráče

Rambousek Kamil

Půlmaratón

Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.

Ročník Datum Družstvo Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. HDC Her Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. Průměr Na hru, včetně handicapu. Max Min
podzim 2026 12.09.2026 CNC PRODUKT 6. 16 2801 175,06 207 139
jaro 2026 18.04.2026 DALLAS 8. 16 2983 186,44 250 153
podzim 2025 11.10.2025 ZA ŘEKOU 4. 18 3266 181,44 243 140
podzim 2023 07.10.2023 ATTACK 6. 16 2588 161,75 239 115

Náhozy po hrách

podzim 2026 12.09.2026 CNC PRODUKT 16 her

Hry 12345678
1–8 191 192 139 168 148 171
9–16 207 153 175 165 144
17–24 178 180 194 195 201

jaro 2026 18.04.2026 DALLAS 16 her

Hry 12345678
1–8 169 153 191 158 199
9–16 161 168 215 178 212
17–24 201 210 250 179 181 158

podzim 2025 11.10.2025 ZA ŘEKOU 18 her

Hry 12345678
1–8 183 154 193 185 200 141
9–16 151 155 193 140 243
17–24 174 233 167 173 185 194 202

podzim 2023 07.10.2023 ATTACK 16 her

Hry 12345678
1–8 187 171 146 181 218 239
9–16 139 126 122 209 135
17–24 132 150 115 143 175

Doplňková soutěž

U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.

RočníkSoutěž PočetPrůměr na hru
podzim 2026 split 24 1,50
jaro 2026 split 14 0,88
podzim 2025 strike 78 4,33
podzim 2023 split 14 0,88