Capil Radomír
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 7 | 1235 | 176,43 | 199 | 149 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 4. | 17 | 2982 | 175,41 | 214 | 145 | |
| podzim 2023 | 07.10.2023 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 3. | 15 | 2722 | 181,47 | 225 | 142 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 VALAŠSKÁ J-ELITA 7 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 168 | 183 | 199 | |||||
| 9–16 | 196 | 182 | 158 | 149 | ||||
| 17–24 |
podzim 2024 12.10.2024 VALAŠSKÁ J-ELITA 17 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 213 | 206 | 183 | 178 | 155 | 163 | ||
| 9–16 | 168 | 149 | 145 | 214 | 156 | |||
| 17–24 | 156 | 211 | 156 | 203 | 169 | 157 |
podzim 2023 07.10.2023 VALAŠSKÁ J-ELITA 15 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 224 | 179 | 220 | 148 | ||||
| 9–16 | 204 | 192 | 165 | 194 | 225 | 162 | ||
| 17–24 | 158 | 142 | 170 | 183 | 156 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 9 | 1,29 |
| podzim 2024 | 7 | 18 | 1,06 |
| podzim 2023 | split | 18 | 1,20 |