Jednotlivci
podzim 2023 07.10.2023 27 hráčů
Vedlejší žebříček — půlmaratón se hraje o vítězné družstvo. Řadí se podle průměru, protože každý odehraje jiný počet her. Kliknutím do záhlaví se dá seřadit podle kteréhokoli sloupce.
| Součet holých náhozů, bez handicapu. | Na hru, včetně handicapu — tak to počítá i pořadatel. Podle tohohle čísla je tabulka seřazená, když se přijde. | Max minus Min. Malé číslo znamená vyrovnaný výkon — a při dvaceti čtyřech hrách je vyrovnanost půlka věci. Počítá to i pořadatel ve svém sešitu. | Doplňková soutěž se vyhlašuje až na místě — je to to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr, ne největší počet. | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 16 | 3281 | 205,06 | 264 | 152 | 112 | 16 | 1,00 |
| 2. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 16 | 3175 | 198,44 | 242 | 139 | 103 | 26 | 1,63 |
| 3. | Bucha Radovan | KELÍMCI | 18 | 3400 | 188,89 | 235 | 145 | 90 | 16 | 0,89 |
| 4. | Orságová Jana+8 | ZA ŘEKOU | 16 | 2891 | 188,69 | 232 | 150 | 82 | 21 | 1,31 |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 17 | 3150 | 185,29 | 236 | 155 | 81 | 25 | 1,47 |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 15 | 2657 | 185,13 | 213 | 147 | 66 | 15 | 1,00 |
| 7. | Motyka Milan | KELÍMCI | 16 | 2923 | 182,69 | 256 | 141 | 115 | 15 | 0,94 |
| 8. | Capil Radomír | VALAŠSKÁ J-ELITA | 15 | 2722 | 181,47 | 225 | 142 | 83 | 18 | 1,20 |
| 9. | Staněk Miroslav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 17 | 3045 | 179,12 | 215 | 151 | 64 | 17 | 1,00 |
| 10. | Stodulka Ladislav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 16 | 2853 | 178,31 | 222 | 149 | 73 | 18 | 1,13 |
| 11. | Pazděra Jaroslav | STATOVAR | 18 | 3130 | 173,89 | 200 | 144 | 56 | 22 | 1,22 |
| 12. | Krusberský Ladislav | STATOVAR | 14 | 2414 | 172,43 | 223 | 138 | 85 | 21 | 1,50 |
| 13. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 16 | 2755 | 172,19 | 194 | 127 | 67 | 23 | 1,44 |
| 14. | Šmelcer Ladislav | ATTACK | 16 | 2742 | 171,38 | 213 | 129 | 84 | 15 | 0,94 |
| 15. | Cienciala Jakub | RAIZ STAVBY | 16 | 2729 | 170,56 | 225 | 127 | 98 | 21 | 1,31 |
| 16. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 16 | 2701 | 168,81 | 199 | 125 | 74 | 21 | 1,31 |
| 17. | Šatný Kristián | ATTACK | 16 | 2635 | 164,69 | 199 | 132 | 67 | 23 | 1,44 |
| 18. | Ulička Antonín | TRAFO | 16 | 2601 | 162,56 | 224 | 104 | 120 | 21 | 1,31 |
| 19. | Pašek Radim | RAIZ STAVBY | 16 | 2593 | 162,06 | 212 | 125 | 87 | 22 | 1,38 |
| 20. | Rambousek Kamil | ATTACK | 16 | 2588 | 161,75 | 239 | 115 | 124 | 14 | 0,88 |
| 21. | Mihalcsak Silvester | ŠIKULOVÉ | 16 | 2538 | 158,63 | 218 | 120 | 98 | 20 | 1,25 |
| 22. | Janusz Radim | KELÍMCI | 14 | 2214 | 158,14 | 186 | 121 | 65 | 22 | 1,57 |
| 23. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 16 | 2452 | 153,25 | 193 | 123 | 70 | 24 | 1,50 |
| 24. | Lesniaková Milena+8 | ŠIKULOVÉ | 16 | 2188 | 144,75 | 175 | 96 | 79 | 24 | 1,50 |
| 25. | Jung Jindřich | TRAFO | 16 | 2277 | 142,31 | 161 | 121 | 40 | 11 | 0,69 |
| 26. | Branc Pavel | RAIZ STAVBY | 16 | 2203 | 137,69 | 161 | 98 | 63 | 10 | 0,63 |
| 27. | Filová Jana+8 | ŠIKULOVÉ | 16 | 2019 | 134,19 | 167 | 95 | 72 | 23 | 1,44 |