Vlach Zdeněk
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 JEŠTĚŘI
50. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | GAMA | 118 | 144 | 114 | 130 | 4 | 144 | 114 | 126,50 | 2 | ||
| 4. HD | 11.09. | URNA | 173 | 142 | 125 | 147 | 136 | 162 | 6 | 173 | 125 | 147,50 | 0 |
| 5. HD | 18.09. | SMOG | 161 | 195 | 172 | 175 | 152 | 184 | 6 | 195 | 152 | 173,17 | 8 |
| 6. HD | 25.09. | LAMPIÓNI | 140 | 150 | 187 | 134 | 174 | 158 | 6 | 187 | 134 | 157,17 | 4 |
| 7. HD | 09.10. | STATOVAR | 150 | 199 | 164 | 120 | 181 | 178 | 6 | 199 | 120 | 165,33 | 3 |
| 8. HD | 23.10. | JMJ TEAM | 151 | 141 | 139 | 167 | 160 | 149 | 6 | 167 | 139 | 151,17 | 2 |
| 10. HD | 20.11. | PERMONÍCI | 109 | 151 | 123 | 160 | 119 | 5 | 160 | 109 | 132,40 | 0 | |
| Celkem | 7 utkání | 5934 celkem | 39 | 199 | 109 | 152,15 | 19 | ||||||
Duelových bodů 19 z 78 možných (24 %). Bez handicapu je průměr 148,15.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JEŠTĚŘI
57. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 01.03. | TRAKEŘI | 151 | 136 | 109 | 165 | 157 | 161 | 6 | 165 | 109 | 146,50 | 2 |
| 3. HD | 13.03. | URNA | 168 | 134 | 129 | 161 | 167 | 148 | 6 | 168 | 129 | 151,17 | 4 |
| 5. HD | 12.04. | GAMA | 142 | 149 | 143 | 174 | 138 | 143 | 6 | 174 | 138 | 148,17 | 4 |
| 6. HD | 17.04. | BABINEC | 119 | 152 | 187 | 119 | 119 | 149 | 6 | 187 | 119 | 140,83 | 6 |
| 8. HD | 09.05. | JMJ TEAM | 118 | 159 | 162 | 176 | 118 | 120 | 6 | 176 | 118 | 142,17 | 6 |
| 9. HD | 01.05. | LAMPIÓNI | 131 | 157 | 148 | 161 | 131 | 177 | 6 | 177 | 131 | 150,83 | 0 |
| 10. HD | 29.05. | SMOG | 143 | 131 | 103 | 3 | 143 | 103 | 125,67 | 2 | |||
| 11. HD | 06.06. | HUJAŘI | 122 | 167 | 113 | 175 | 130 | 118 | 6 | 175 | 113 | 137,50 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 6480 celkem | 45 | 187 | 103 | 144,00 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 90 možných (29 %). Bez handicapu je průměr 140,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | TRAKEŘI | 172 | 160 | 141 | 180 | 161 | 154 | 6 | 180 | 141 | 161,33 | 0 |
| 3. HD | 31.08. | GAMA | 123 | 110 | 145 | 195 | 183 | 165 | 6 | 195 | 110 | 153,50 | 5 |
| 4. HD | 27.09. | SMOG | 133 | 135 | 160 | 153 | 134 | 161 | 6 | 161 | 133 | 146,00 | 2 |
| 7. HD | 10.10. | BABINEC | 146 | 201 | 137 | 151 | 145 | 143 | 6 | 201 | 137 | 153,83 | 6 |
| 8. HD | 07.11. | STATOVAR | 175 | 149 | 156 | 158 | 146 | 126 | 6 | 175 | 126 | 151,67 | 2 |
| 9. HD | 24.10. | KAMPERETAMPERE | 142 | 158 | 127 | 158 | 135 | 138 | 6 | 158 | 127 | 143,00 | 0 |
| 11. HD | 06.12. | HUJAŘI | 184 | 171 | 118 | 140 | 128 | 141 | 6 | 184 | 118 | 147,00 | 4 |
| Celkem | 7 utkání | 6338 celkem | 42 | 201 | 110 | 150,90 | 19 | ||||||
Duelových bodů 19 z 84 možných (23 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | HUJAŘI | 124 | 146 | 183 | 149 | 177 | 186 | 6 | 186 | 124 | 160,83 | 10 |
| 3. HD | 25.04. | KAMPERETAMPERE | 175 | 165 | 134 | 155 | 182 | 136 | 6 | 182 | 134 | 157,83 | 4 |
| 4. HD | 28.03. | PERMONÍCI | 158 | 136 | 138 | 179 | 169 | 137 | 6 | 179 | 136 | 152,83 | 2 |
| 5. HD | 30.05. | STATOVAR | 161 | 123 | 205 | 135 | 160 | 129 | 6 | 205 | 123 | 152,17 | 6 |
| 6. HD | 14.02. | LAMPIÓNI | 129 | 132 | 136 | 148 | 168 | 134 | 6 | 168 | 129 | 141,17 | 0 |
| 7. HD | 07.03. | FAJNO PARTA | 150 | 155 | 155 | 168 | 180 | 131 | 6 | 180 | 131 | 156,50 | 0 |
| 8. HD | 05.04. | JMJ TEAM | 163 | 151 | 157 | 134 | 112 | 149 | 6 | 163 | 112 | 144,33 | 6 |
| 9. HD | 14.03. | BABINEC | 147 | 126 | 132 | 201 | 200 | 166 | 6 | 201 | 126 | 162,00 | 5 |
| 10. HD | 09.05. | GAMA | 153 | 183 | 188 | 145 | 171 | 150 | 6 | 188 | 145 | 165,00 | 6 |
| 11. HD | 11.04. | SMOG | 124 | 124 | 155 | 176 | 151 | 165 | 6 | 176 | 124 | 149,17 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9251 celkem | 60 | 205 | 112 | 154,18 | 45 | ||||||
Duelových bodů 45 z 120 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.11. | KAMPERETAMPERE | 154 | 151 | 141 | 175 | 150 | 171 | 6 | 175 | 141 | 157,00 | 6 |
| 3. HD | 28.09. | JMJ TEAM | 136 | 161 | 168 | 3 | 168 | 136 | 155,00 | 2 | |||
| 4. HD | 12.10. | LAMPIÓNI | 152 | 171 | 156 | 3 | 171 | 152 | 159,67 | 0 | |||
| 6. HD | 26.10. | PERMONÍCI | 168 | 154 | 160 | 3 | 168 | 154 | 160,67 | 0 | |||
| 7. HD | 09.11. | BABINEC | 124 | 172 | 159 | 127 | 139 | 174 | 6 | 174 | 124 | 149,17 | 5 |
| 9. HD | 22.11. | HUJAŘI | 170 | 152 | 113 | 167 | 155 | 147 | 6 | 170 | 113 | 150,67 | 4 |
| 10. HD | 07.12. | GAMA | 167 | 125 | 138 | 3 | 167 | 125 | 143,33 | 0 | |||
| Celkem | 7 utkání | 4597 celkem | 30 | 175 | 113 | 153,23 | 17 | ||||||
Duelových bodů 17 z 60 možných (28 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | JMJ TEAM | 165 | 154 | 143 | 137 | 158 | 149 | 6 | 165 | 137 | 151,00 | 2 |
| 2. HD | 24.02. | MEXICO | 145 | 160 | 124 | 143 | 175 | 147 | 6 | 175 | 124 | 149,00 | 2 |
| 4. HD | 02.03. | PERMONÍCI | 123 | 149 | 144 | 148 | 189 | 140 | 6 | 189 | 123 | 148,83 | 0 |
| 5. HD | 03.02. | SMOG | 168 | 157 | 185 | 140 | 149 | 134 | 6 | 185 | 134 | 155,50 | 6 |
| 6. HD | 11.02. | STATOVAR | 114 | 133 | 137 | 182 | 134 | 150 | 6 | 182 | 114 | 141,67 | 2 |
| 7. HD | 16.06. | BABINEC | 163 | 133 | 148 | 150 | 170 | 178 | 6 | 178 | 133 | 157,00 | 6 |
| 8. HD | 09.06. | LAMPIÓNI | 182 | 218 | 157 | 3 | 218 | 157 | 185,67 | 4 | |||
| 10. HD | 15.06. | TRAKEŘI | 143 | 147 | 147 | 179 | 158 | 134 | 6 | 179 | 134 | 151,33 | 2 |
| 11. HD | 22.06. | HUJAŘI | 201 | 172 | 165 | 178 | 188 | 134 | 6 | 201 | 134 | 173,00 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 7921 celkem | 51 | 218 | 114 | 155,31 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 102 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.09. | STATOVAR | 148 | 121 | 165 | 136 | 138 | 179 | 6 | 179 | 121 | 147,83 | 0 |
| 3. HD | 04.11. | PERMONÍCI | 172 | 161 | 131 | 153 | 159 | 165 | 6 | 172 | 131 | 156,83 | 0 |
| 4. HD | 02.09. | BABINEC | 175 | 151 | 145 | 156 | 4 | 175 | 145 | 156,75 | 8 | ||
| 5. HD | 30.09. | HUJAŘI | 168 | 152 | 196 | 145 | 162 | 168 | 6 | 196 | 145 | 165,17 | 4 |
| 7. HD | 01.10. | SMOG | 128 | 137 | 156 | 143 | 140 | 138 | 6 | 156 | 128 | 140,33 | 4 |
| 8. HD | 12.11. | LAMPIÓNI | 124 | 172 | 173 | 148 | 137 | 106 | 6 | 173 | 106 | 143,33 | 2 |
| 9. HD | 10.09. | KAMPERETAMPERE | 110 | 154 | 178 | 138 | 145 | 138 | 6 | 178 | 110 | 143,83 | 0 |
| 10. HD | 25.11. | MEXICO | 154 | 144 | 154 | 150 | 160 | 123 | 6 | 160 | 123 | 147,50 | 0 |
| 11. HD | 07.10. | GAMA | 163 | 135 | 170 | 168 | 112 | 194 | 6 | 194 | 112 | 157,00 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 7838 celkem | 52 | 196 | 106 | 150,73 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 104 možných (21 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | MEXICO | 173 | 159 | 157 | 203 | 174 | 157 | 6 | 203 | 157 | 170,50 | 5 |
| 2. HD | 18.02. | BABINEC | 178 | 173 | 164 | 150 | 165 | 178 | 6 | 178 | 150 | 168,00 | 6 |
| 3. HD | 01.05. | TRAKEŘI | 160 | 133 | 130 | 155 | 181 | 154 | 6 | 181 | 130 | 152,17 | 6 |
| 4. HD | 26.02. | STATOVAR | 166 | 133 | 130 | 151 | 143 | 153 | 6 | 166 | 130 | 146,00 | 0 |
| 5. HD | 11.03. | GAMA | 152 | 170 | 115 | 150 | 156 | 180 | 6 | 180 | 115 | 153,83 | 6 |
| 6. HD | 25.03. | HUJAŘI | 147 | 157 | 178 | 149 | 144 | 157 | 6 | 178 | 144 | 155,33 | 2 |
| 7. HD | 01.04. | PERMONÍCI | 171 | 181 | 133 | 156 | 159 | 159 | 6 | 181 | 133 | 159,83 | 8 |
| 8. HD | 12.02. | LAMPIÓNI | 159 | 140 | 156 | 199 | 133 | 109 | 6 | 199 | 109 | 149,33 | 3 |
| 9. HD | 23.04. | JMJ TEAM | 146 | 159 | 118 | 178 | 159 | 180 | 6 | 180 | 118 | 156,67 | 8 |
| 10. HD | 18.03. | SMOG | 153 | 157 | 148 | 181 | 157 | 146 | 6 | 181 | 146 | 157,00 | 4 |
| 11. HD | 15.04. | ONDRÁŠ | 168 | 205 | 146 | 160 | 177 | 166 | 6 | 205 | 146 | 170,33 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10434 celkem | 66 | 205 | 109 | 158,09 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 132 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.12. | HUJAŘI | 126 | 140 | 139 | 126 | 144 | 139 | 6 | 144 | 126 | 135,67 | 2 |
| 2. HD | 03.09. | GAMA | 147 | 152 | 189 | 116 | 132 | 143 | 6 | 189 | 116 | 146,50 | 6 |
| 3. HD | 10.09. | BABINEC | 159 | 112 | 139 | 169 | 149 | 160 | 6 | 169 | 112 | 148,00 | 10 |
| 4. HD | 18.09. | TRAKEŘI | 155 | 126 | 166 | 176 | 157 | 150 | 6 | 176 | 126 | 155,00 | 8 |
| 5. HD | 01.10. | SMOG | 148 | 152 | 174 | 164 | 186 | 179 | 6 | 186 | 148 | 167,17 | 8 |
| 6. HD | 25.09. | PERMONÍCI | 145 | 170 | 170 | 169 | 147 | 180 | 6 | 180 | 145 | 163,50 | 4 |
| 7. HD | 23.10. | MEXICO | 145 | 149 | 139 | 161 | 155 | 172 | 6 | 172 | 139 | 153,50 | 8 |
| 8. HD | 08.10. | ONDRÁŠ | 156 | 193 | 140 | 139 | 126 | 198 | 6 | 198 | 126 | 158,67 | 2 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 188 | 167 | 199 | 116 | 174 | 146 | 6 | 199 | 116 | 165,00 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 178 | 125 | 168 | 144 | 166 | 176 | 6 | 178 | 125 | 159,50 | 4 |
| 11. HD | 04.12. | LAMPIÓNI | 159 | 174 | 180 | 179 | 178 | 170 | 6 | 180 | 159 | 173,33 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10355 celkem | 66 | 199 | 112 | 156,89 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 132 možných (48 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.