Frýdecká liga družstev, jaro 2026 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 09.03. | DALLAS | 170 | 180 | 200 | 146 | 189 | 176 | 6 | 200 | 146 | 176,83 | 6 |
| Celkem | 1 utkání | 1061 celkem | 6 | 200 | 146 | 176,83 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 12 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | TRAKEŘI | 153 | 121 | 159 | 3 | 159 | 121 | 144,33 | 0 | |||
| Celkem | 1 utkání | 433 celkem | 3 | 159 | 121 | 144,33 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 6 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 10.09. | JMJ TEAM | 176 | 178 | 126 | 153 | 163 | 191 | 6 | 191 | 126 | 164,50 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 987 celkem | 6 | 191 | 126 | 164,50 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. HD | 13.05. | GAMA | 138 | 158 | 233 | 192 | 146 | 188 | 6 | 233 | 138 | 175,83 | 6 |
| Celkem | 1 utkání | 1055 celkem | 6 | 233 | 138 | 175,83 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 12 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 29.08. | BABINEC | 173 | 182 | 193 | 196 | 174 | 172 | 6 | 196 | 172 | 181,67 | 7 |
| 3. HD | 05.09. | TRAKEŘI | 123 | 149 | 154 | 3 | 154 | 123 | 142,00 | 0 | |||
| 6. HD | 04.09. | GAMA | 137 | 204 | 193 | 188 | 179 | 162 | 6 | 204 | 137 | 177,17 | 10 |
| Celkem | 3 utkání | 2579 celkem | 15 | 204 | 123 | 171,93 | 17 | ||||||
Duelových bodů 17 z 30 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | SMOG | 156 | 153 | 147 | 154 | 159 | 150 | 6 | 159 | 147 | 153,17 | 4 |
| 4. HD | 12.09. | TRAFO | 154 | 129 | 229 | 172 | 139 | 215 | 6 | 229 | 129 | 173,00 | 6 |
| 5. HD | 19.09. | BABINEC | 135 | 118 | 130 | 163 | 158 | 136 | 6 | 163 | 118 | 140,00 | 6 |
| Celkem | 3 utkání | 2797 celkem | 18 | 229 | 118 | 155,39 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 36 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | PERMONÍCI | 176 | 223 | 205 | 3 | 223 | 176 | 201,33 | 4 | |||
| 2. HD | 09.05. | KAMPERETAMPERE | 188 | 204 | 198 | 179 | 202 | 160 | 6 | 204 | 160 | 188,50 | 6 |
| 4. HD | 04.04. | HUJAŘI | 161 | 160 | 191 | 162 | 4 | 191 | 160 | 168,50 | 4 | ||
| Celkem | 3 utkání | 2409 celkem | 13 | 223 | 160 | 185,31 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 26 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.10. | TRAKEŘI | 190 | 155 | 174 | 203 | 191 | 172 | 6 | 203 | 155 | 180,83 | 12 |
| 5. HD | 13.09. | GAMA | 163 | 178 | 179 | 156 | 163 | 162 | 6 | 179 | 156 | 166,83 | 8 |
| 6. HD | 25.10. | KAMPERETAMPERE | 183 | 145 | 193 | 156 | 236 | 185 | 6 | 236 | 145 | 183,00 | 8 |
| 7. HD | 08.11. | MEXICO | 176 | 181 | 157 | 197 | 211 | 188 | 6 | 211 | 157 | 185,00 | 10 |
| 8. HD | 14.09. | JEŠTĚŘI | 170 | 205 | 176 | 3 | 205 | 170 | 183,67 | 6 | |||
| 10. HD | 06.12. | HUJAŘI | 163 | 142 | 2 | 163 | 142 | 152,50 | 2 | ||||
| Celkem | 6 utkání | 5150 celkem | 29 | 236 | 142 | 177,59 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 58 možných (79 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 22.06. | TRAKEŘI | 189 | 184 | 183 | 157 | 167 | 165 | 6 | 189 | 157 | 174,17 | 10 |
| 10. HD | 15.06. | MEXICO | 173 | 185 | 174 | 148 | 189 | 167 | 6 | 189 | 148 | 172,67 | 9 |
| Celkem | 2 utkání | 2081 celkem | 12 | 189 | 148 | 173,42 | 19 | ||||||
Duelových bodů 19 z 24 možných (79 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 01.10. | MEXICO | 161 | 176 | 190 | 168 | 217 | 145 | 6 | 217 | 145 | 176,17 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 1057 celkem | 6 | 217 | 145 | 176,17 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | HUJAŘI | 201 | 169 | 184 | 148 | 180 | 173 | 6 | 201 | 148 | 175,83 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 1055 celkem | 6 | 201 | 148 | 175,83 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 26.02. | BABINEC | 154 | 123 | 191 | 168 | 178 | 194 | 6 | 194 | 123 | 168,00 | 8 |
| 4. HD | 07.05. | GAMA | 193 | 183 | 202 | 133 | 189 | 148 | 6 | 202 | 133 | 174,67 | 10 |
| 6. HD | 06.03. | LAMPIÓNI | 178 | 156 | 203 | 155 | 211 | 195 | 6 | 211 | 155 | 183,00 | 6 |
| 7. HD | 27.03. | JMJ TEAM | 158 | 209 | 179 | 188 | 214 | 190 | 6 | 214 | 158 | 189,67 | 10 |
| 8. HD | 17.04. | PERMONÍCI | 119 | 181 | 125 | 3 | 181 | 119 | 141,67 | 2 | |||
| Celkem | 5 utkání | 4717 celkem | 27 | 214 | 119 | 174,70 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 54 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 19.09. | ONDRÁŠ | 119 | 191 | 147 | 187 | 161 | 183 | 6 | 191 | 119 | 164,67 | 6 |
| 5. HD | 05.09. | GAMA | 151 | 205 | 184 | 162 | 159 | 172 | 6 | 205 | 151 | 172,17 | 12 |
| 8. HD | 07.11. | JMJ TEAM | 151 | 216 | 150 | 169 | 156 | 155 | 6 | 216 | 150 | 166,17 | 6 |
| Celkem | 3 utkání | 3018 celkem | 18 | 216 | 119 | 167,67 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 36 možných (67 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.